دوشنبه , فروردین , 18/1/1399
خانه / اجتماعی / درخواست بهزیستی گیلان از خیرین برای اهدای اقلام حفاطت فردی مقابله با کرونا

درخواست بهزیستی گیلان از خیرین برای اهدای اقلام حفاطت فردی مقابله با کرونا

مدیرکل بهزیستی گیلان از نیکوکاران استان برای اهدای اقلام حفاظت فردی مقابله با ویروس کرونا در مراکز شبانه روزی نگهداری ایتام، مراکز اقامتی و معلولان و سالمندان و معتادان در خواست کمک کرد .

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 4-9-1024x682.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايرنا، دکتر حسین نحوی نِژاد  اظهار داشت: خیرینی که تمایل دارند مستقیم اقلام حفاظت فردی برای مقابله با کرونا و پیشگیری از انتشار آن شامل ماسک، دستکش ، مواد ضدعفونی کننده ، عینک های محافظ دار، گان های یک بار مصرف “برای پزشکانی که وارد مراکز شبانه روزی بهزیستی استان گیلان می شود” را به مراکز اهدا کنند، نسبت به معرفی مراکز برای خیرین اقدام می کنیم.

وی  با اشاره به نیاز مراکز شبانه روزی بهزیستی استان به ماسک؛ دستکش و سایر لوازم حفاظت فردی خاطر نشان کرد: بهزیستی گیلان از طریق کارخانجات تولید ماسک و دستکش این اقلام حفاظت فردی را تهیه و در اختیار مراکز شبانه روزی قرار داده است.

وی با اشاره به اقدامات سازمان بهزیستی کشور برای افراد حاضر در مراکز شبانه روزی بهزیستی تصریح کرد: بهزیستی کشور به ازای هر نفر مبلغ ۳۰ هزار تومان برای تهیه اقلام بهداشتی حفاظت فردی واریز کرده ضمن اینکه برای افراد دچار معلولیت شدید در منزل نیز علاوه بر مبلغ ماهانه آنان، مبلغی برای تهیه اقدام حفاظت فردی تامین کرده است.

هم اکنون چهار هزار و ۵۰۰ نفر شامل کودکان و نوجوانان بی سرپرست در مراکز نگهداری ایتام، معتادان در مراکز اقامتی و معلولان و سالمندان در مجموع ۱۲۰ مرکز نگهداری شبانه روزی بهزیستی استان نگهداری می شوند.

همچنین ببینید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان: تجمع‌های انسانی سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر پرهیز مردم از ترددهای غیر ضرور، گفت: ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *