پنجشنبه , تیر , 12/4/1399
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / از شایعه تا واقعیت؛ اخراج معلم آستارایی صحت ندارد

از شایعه تا واقعیت؛ اخراج معلم آستارایی صحت ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته توسط معلم خوشنام و خوش زبان آستارایی، گفت: شایعه اخراج ایشان صحت ندارد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 2-9.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از مهر، نادر جهان آرای در باره شایعات مطرح شده در زمینه اخراج معلم آستارایی گفت: خانم «صفایی» معلمی خوشنام در حوزه کاری خود است.

وی با بیان اینکه این معلم با وجود ۶۷ سال سن و گذشت ۱۷ سال از بازنشستگی خود به واسطه وظیفه شناسی همچنان در عرصه آموزشی تلاش می‌کند، گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان همواره از زحمات و تلاش‌های فرهنگیان به ویژه معلمان سخت کوش خود قدردانی کرده است.

جهان آرای با اشاره به اینکه ایشان خود فرزند یک فرهنگی خوشنام آستارایی است، تصریح کرد: این معلم فداکار برای هفدهمین سال متوالی است که راضی به دور ماندن از کسوت شریف معلمی نشده و همچنان به عنوان معلم پایه ششم دریکی از مدارس غیردولتی شهر آستارا مشغول خدمت است.

جهان آرای با تأکید بر اینکه با نهایت افتخار از وجود چنین معلمانی در حوزه آموزش و پرورش استفاده می‌کنیم، افزود: فرهنگیان و مردم آستارا نیز به داشتن چنین معلمانی افتخار می‌کنند.

وی ادامه داد: لهجه معلم وظیفه‌شناس آستارایی دستمایه برخی افراد قدرناشناس در فضای مجازی شد، به هیچ عنوان خللی در مجاهدت علمی معلمان وظیفه شناس ایجاد نمی‌کند و وی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

گفتنی است در روزهای گذشته یک خانم معلم در این روزهایی که مدارس به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل هستند، در فضای مجازی با شاگردانش ارتباط گرفت تا به آنها درس بدهد.

در میان صحبت‌های خانم معلم، واژه آنلاین، آیلاند خطاب شد و ظرف مدت کوتاهی فایل صوتی جملات خانم معلم به دابسمش تعدادی از مخاطبان تبدیل و امروز هم خبری منتشر شد که خانم معلم از کار، بیکار شده است و به خاطر این دابسمش او را بیکار کرده‌اند که این خبر از سوی آموزش و پرورش استان گیلان تکذیب شد.

همچنین ببینید

خرید توافقی پیله تر ابریشم ۱۰ درصد بیشتر از قیمت بازار روز در گیلان

 مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید توافقی پیله تر ابریشم از نوغانداران این استان ۱۰ ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *