دوشنبه , فروردین , 18/1/1399
خانه / اسلایدر / پویش هر دانش آموز یک سفیر سلامت در گیلان

پویش هر دانش آموز یک سفیر سلامت در گیلان

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: پویش “هر دانش آموز یک سفیر سلامت با شعار “نه به سفر، نه به دید و بازدید، سالم در خانه بمانید” در استان شروع به کار کرد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 1-11-1024x682.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايرنا، نادر جهان آرای  اظهار داشت : با توجه به شیوع بیماری کرونا، دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با همکاری دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام به راه اندازی پویش هر دانش آموز یک سفیر سلامت با شعار ” نه به سفر، نه به دید و بازدید، سالم در خانه بمانید”  در نرم افزار سفیران سلامت کرده است.

وی افزود : پویش “هر دانش‌آموز یک سفیر سلامت” با شعار های نه به سفر، نه به دید و بازدید و سالم در خانه بمانیم در راستای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا و نیاز به فرهنگ‌ سازی برای ارتقاء سواد سلامت در جامعه، راه اندازی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خاطر نشان کرد: دانش آموزان استان می توانند با ورود به سایت: http://iec.behdasht.gov.ir و دانلود نرم افزار ویژه سفیران سلامت دانش آموزی در پویش هر دانش آموز یک سفیر سلامت با شعار  « نه به سفر…» شرکت کنند.

وی درباره نحوه شرکت در این پوش خاطر نشان کرد: داوطلبان پس از ورود به سایت:  http://iec.behdasht.gov.ir ، لینک نرم افزار اندرویدی سفیران سلامت را نصب کنند، گزینه پویش « نه به سفر، نه به دید و بازدید» حاوی کلیپ کوتاه دانش آموزی ، عکس، پیام بهداشتی، نقاشی  یکی را انتخاب کنند و متناسب با علاقه و مهارتها، یک یا چند اثر را در بخش خواسته شده وارد نمایند.

همچنین ببینید

از شایعه تا واقعیت؛ اخراج معلم آستارایی صحت ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته توسط معلم خوشنام ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *