دوشنبه , فروردین , 18/1/1399
خانه / اجتماعی / واکنش شهرداری رشت به اظهارات جعفرزاده ایمن آبادی؛ دفن اجساد فوت شدگان کرونایی روی هم کذب محض است

واکنش شهرداری رشت به اظهارات جعفرزاده ایمن آبادی؛ دفن اجساد فوت شدگان کرونایی روی هم کذب محض است

شهرداری رشت به اظهارات جعفرزاده ایمن آبادی درباره دفن اجساد فوت شدگان ناشی از بیماری کرونا در آرامستان این شهر واکنش نشان داد و این موضوع را کذب دانست.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 6-4.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از مهر، شهرداری رشت در پی اظهارات غلامعلی جعفر زاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره آمار بالای زیاد فوت شدگان و دفن روی هم اجساد فوت شدگان کرونایی در آرامستان، اظهار کرد: با توجه به بازتاب گسترده این اظهارات در رسانه‌ها و فضای مجازی و ایجاد ترس و وحشت بین مردم، شهرداری رشت این گفته‌ها را تکذیب می‌کند.

همچنین شهرداری رشت برای روشن شدن اذهان عمومی از نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی خواست با حضور در باغ رضوان همه مراحل کار کفن و دفن را از نزدیک مشاهده کند.

در این پیام آمده است اظهارات مهندس جعفر زاده با واقعیت مطابقت ندارد و سازمانآرامستان های شهرداری نیز با نهایت دقت و رعایت همه مسائل شرعی و موازین بهداشتی، مطابق پروتکل موجود نسبت به دفن اجساد قربانیان کرونا در باغ رضوان اقدام می‌کند.

بدیهی است هر گونه اظهارنظر غیر کارشناسانه در شرایط موجود نه تنها مشکلی از مشکلات متعدد این روزهای مردم حل نمی‌کند، بلکه می‌تواند بر دامنه التهابات اجتماعی بیفزاید و در جامعه ترس و هراس بی مورد ایجاد کند.

گفتنی است غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس در گفتگویی اعلام کرده است، قبرستان‌های گیلان دیگر جا ندارد و اجساد روی هم دفن می‌شود؛ بهتر است این فرد به جای اظهارات غیر واقعی به عنوان نماینده رشت فکری به حال مردم کند و باری از مشکلات مردم بردارد.

همچنین ببینید

از شایعه تا واقعیت؛ اخراج معلم آستارایی صحت ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته توسط معلم خوشنام ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *