پنجشنبه , تیر , 12/4/1399
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / تمدید سه ماهه پروانه بهره‌برداری تاسیسات گردشگری گیلان

تمدید سه ماهه پروانه بهره‌برداری تاسیسات گردشگری گیلان

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی گیلان از تمدید اعتبارپروانه بهره ‌برداری تاسیسات گردشگری استان به‌ مدت سه ماهخبر داد و گفت : این پروانه ها تا ۱۸ خردادماه ۹۹ معتبر است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 1-7.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايرنا، شهرود امیرانتخابی  افزود : این تصمیم در راستای اجرای توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری اتخاذ شده است.
وی اظهار داشت : بخش عمده‌ای از مراجعات حضوری اداره‌ کل میراث ‌فرهنگی گیلان به تمدید مجوز بهره ‌برداری تاسیسات گردشگری اختصاص دارد لذا به‌منظور کاهش مراجعات حضوری اعتبار پروانه بهره برداری تاسیسات گردشگری تمدید شده است.
امیرانتخابی افزود: مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری اطلاعات لازم برای تمدید پروانه بهره‌برداری را به طور کامل در سامانه اینترنتی جامع دفاتر خدمات مسافرتی بارگذاری و تا خردادماه ۹۹ از مراجعه حضوری برای اخذ پروانه جدید خودداری کنند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان همچنین گفت: دریافت خدمات غیرحضوری این اداره‌کل مهیا شده و ارباب رجوع می‌تواند از طریق شماره تلفن‌های منتشر شده در پرتال اداره‌ کل میراث فرهنگی گیلان و از طریق فضای مجازی بسیاری از موارد کاری خویش را پیگیری کند.
وی از تمام مدیران تاسیسات گردشگری استان خواست در صورت امکان تا پایان فروردین‌ماه از مراجعه حضوری به‌منظور تمدید پروانه و ارائه گزارش عملکرد به اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان به طور جدی خودداری کنند.
گیلان از کانون های اصلی آلوده به ویروس کرونا در کشور است.

همچنین ببینید

خرید توافقی پیله تر ابریشم ۱۰ درصد بیشتر از قیمت بازار روز در گیلان

 مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید توافقی پیله تر ابریشم از نوغانداران این استان ۱۰ ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *