دوشنبه , فروردین , 18/1/1399
خانه / اجتماعی / ۲۳۰۰ مشکوک به ویروس کرونا در گیلان بهبود یافته اند

۲۳۰۰ مشکوک به ویروس کرونا در گیلان بهبود یافته اند

نماینده تام الاختیار وزارت بهداشت در گیلان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا شاهد بهبود دو هزار و ۳۰۰ بیمار در مراکز درمانی استان گیلان بوده ایم.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 9-2.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از مهر، دکتر محمد حسین قربانی  با اشاره به اقدامات خوب انجام شده در زمینه کنترل و پیشگیری بیشتر ویروس کرونا در استان گیلان، اظهار کرد: یکی از خبرهای خوشی که می‌توان در این زمینه داد بهبود دو هزار و ۳۰۰ نفر از بیماران مشکوک به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان گیلان است.

نماینده تام الاختیار وزارت بهداشت در گیلان ادامه داد: این آمار تا ظهر روز گذشته بوده و قطعاً تا امروز به این آمار اضافه شده است.

وی همچنین به موضوع کمبود نیروی پرستاری و پزشکی در مراکز درمانی استان گیلان اشاره کرد و افزود: با توجه به شرایط موجود کمبود در این حوزه چیزی ملموس بوده که ما نیز تلاش کرده‌ایم تا بخشی از کمبود نیروها را با اعلام فراخوان برای جذب پرستاران و کادر درمانی جبران کنیم.

نماینده تام الاختیار وزارت بهداشت در گیلان در ادامه با اشاره به جذب تعدادی نیرو بعد از انتشار این فراخوان، گفت: امروز نیز جامعه درمانی بخش خصوصی با محوریت سازمان نظام پزشکی برای کمک برای مقابله با این ویروس اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی همچنین به نقل قول بیان شده از سوی وی درباره قول معاون اول رئیس جمهوری در زمینه بستن مبادی ورودی استان گیلان نیز اشاره و بیان کرد: در این زمینه با هیچ رسانه‌ای صحبت نکرده ام.

همچنین ببینید

از شایعه تا واقعیت؛ اخراج معلم آستارایی صحت ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته توسط معلم خوشنام ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *