دوشنبه , فروردین , 18/1/1399
خانه / برگزیده ها / ۱۲۴ هزار و ۷۹ نفر در ورودی های گیلان برای مقابله با کرونا پایش شدند

۱۲۴ هزار و ۷۹ نفر در ورودی های گیلان برای مقابله با کرونا پایش شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: ۱۲۴ هزار و ۷۹ نفر در ورودی های استان برای مقابله با ویروس کرونا و پیشگیری از انتشار آن پایش شدند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 3-6.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايرنا، مهدی ولی پور  افزود : ۱۲۴ هزار و ۷۹ نفر از سرنشینان ۴۱ هزار و ۱۶۹ خوردو در مدت هشت روز در ورودهای استان گیلان به لحاظ تب سنجی پایش شده و هشدارهای لازم برای پیشگیری از ویروس کرونا به آنها داده شد.

وی با بیان اینکه پایش در مبادی ورودی گیلان ۲۴ ساعته انجام می شود، اظهار داشت: ضدعفونی و گندزدایی ۷۰ روستا توسط داوطلبان و جوانان خانه های هلال استان، تولید روزانه چهار هزار  ماسک در پنج شهرستان توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر برای توزیع در بیمارستان ها و استفاده عموم از دیگر اقدمات است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خاطر نشان کرد: در طرح پایش و هشدارهای لازم پیشگیری از ویروس کرونا در ورودی های گیلان، پایگاههای امداد و نجات، ۴۶ خودروی عملیاتی و ۱۳۷ نیروی امدادی روزانه فعالیت دارند.

ورود خودروها از مبادی ورودی به استان به غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی و غذایی و امدادی ممنوع شده است.

تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان در مبادی ورودی استان در شهرهای چابکسر، رودبار و آستارا با هدف اجرای طرح هشدار و اطلاع رسانی برای پیشگیری از ویروس کرونا مستقر هستند، اطلاع رسانی درباره ویروس کرونا و پیشگیری از انتقال آن و خطرات احتمالی که با ورود به استان  آن ها را تهدید می کند، توسط این تیم ها انجام می شود.

همچنین ببینید

از شایعه تا واقعیت؛ اخراج معلم آستارایی صحت ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته توسط معلم خوشنام ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *