چهارشنبه , اسفند , 7/12/1398
سرخط خبرها
خانه / اسلایدر / پرهیز از تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی گیلان

پرهیز از تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی گیلان

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه رانندگان از تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی پرهیز کنند و در صورت لزوم حتما زنجیز چرخ به همراه داشته باشند، گفت: تردد در محورهای کوهستانی با زنجیر چرخ میسر است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 2-3.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايسنا، سرهنگ حسین محمدپور  در خصوص تردد در محورهای مواصلاتی گیلان اظهار کرد: با توجه به اینکه در محورهای جلگه ای شاهد بارش برف هستیم، اما تردد بدون زنجیر چرخ در حال انجام است.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه تردد در محورهای کوهستانی با زنجیر چرخ میسر است، افزود: در محورهای پونل به خلخال، اسالم به خلخال، آستارا به اردبیل، سیاهکل به دیلمان، فومن به ماسوله، فومن به قلعه رودخان، امامزاده اسحاق به امامزاده ابراهیم، اشکورات تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی با بیان اینکه در محور منجیل به لوشان بارش برف نداریم و تردد در این مسیر و گردنه کوهین بدون مشکل جریان دارد، تصریح کرد: در حال حاضر به جز محورهای کوهستانی در دیگر محورها نیازی به بستن زنجیز چرخ نیست اما به همراه داشتن آن الزامی است.

سرهنگ محمدپور با بیان اینکه رانندگان از تردد غیرضرور در محورهای کوهستانی پرهیز کنند و در صورت لزوم حتما زنجیز چرخ به همراه داشته باشند، خاطرنشان کرد: رانندگان برای پیشگیری از بروز سوانح ترافیکی در جاده‌ها باید ضمن رعایت نکات ایمنی، تجهیزات زمستانی، آذوقه، وسایل گرمایشی و سوخت کافی به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه از زمان آغاز بارش برف در استان تصادف خاصی گزارش نشده، گفت: با توجه به لغزنده بودن معابر رانندگان ضمن رعایت سرعت مطمئنه باید فاصله طولی با ماشین جلویی را رعایت کنند.

همچنین ببینید

ساخت  و ساز غیرمجاز در روستاها، خط قرمز استانداری گیلان

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: با سازندگان واحد های مسکونی غیرمجاز در ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *