چهارشنبه , اسفند , 7/12/1398
سرخط خبرها
خانه / ایران زمین / کسب مقام قهرمانی ورزشکار گیلانی در مسابقات بانوان کارگر کشور

کسب مقام قهرمانی ورزشکار گیلانی در مسابقات بانوان کارگر کشور

معصومه عسکری لاسکی ورزشکار گیلانی موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات بانوان کشور در رشته تیراندازی شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 6-1024x683.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايرنا،  مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان  اظهار داشت: در سومین المپیاد ورزشی اتحادیه بانوان کارگر کشور در تهران ، معصومه عسکری لاسکی از گیلان در بخش تفنگ بادی موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلای این دوره از رقابت ها شد.

مرتضی ورزلدوست افزود: این بانوی ورزشکار گیلانی در جریان ان رقابتها در رشته تفنگ بادی به مصاف رقبای خود رفت که در نهایت با درخشش ، توانست مقام قهرمانی را کسب و مدال طلای سومین الپیاد ورزشی بانوان کارگر کشور را در این رشته بر گردن بیاویزد.

وی ادامه داد: در سومین دوره المپیاد ورزشی اتحادیه بانوان کارگر کشور، بانوان ورزشکار رشته های ورزشی مختلف از ۲۳ استان در تهران با هم به رقابت پرداختند.

مدیرروابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: خوشبختانه معوصمه عسکری لاسکی بانوی گیلانی در این دوره از المپیاد درخشش خوبی داشته که در نهایت موفق به کسب مقام قهرمانی در رشته تیراندازی شد تا گیلان نیز صاحب عنوان قهرمانی در این المپیاد شود.

فدراسیون ورزش کارگری از سال ۹۱ در ایران تاسیس و از سال ۹۴ نیز به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد و هم اینک کارگران در ۲۸ رشته ورزشی فعالیت می کنند که هر رشته در قالب یک انجمن ورزشی کار خود را ادامه می دهد.

همچنین ببینید

ساخت  و ساز غیرمجاز در روستاها، خط قرمز استانداری گیلان

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: با سازندگان واحد های مسکونی غیرمجاز در ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *