چهارشنبه , اسفند , 7/12/1398
سرخط خبرها
خانه / ایران زمین / درخشش و کسب مدال برنز ورزشکار گیلانی در مسابقات اسنوکر کشور

درخشش و کسب مدال برنز ورزشکار گیلانی در مسابقات اسنوکر کشور

اصغر وارسته ورزشکار شایسته گیلانی مقام سوم مسابقات رنکینگ اسنوکر کشور را کسب کرد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 5-1-1024x682.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايرنا، رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان گیلان  در رشت اظهار داشت: هفدهمین دوره رقابت های رنکینگ اسنوکر کشور در تهران برگزار و در نهایت اصغر وارسته از گیلان موفق به کسب مقام سوم شد.

سارنگ بزرگ چنانی افزود: این ورزشکار شایسته گیلانی که چندین دوره مقام های قهرمانی اسنوکر کشور را در اختیار دارد، در جریان این مسابقات نیز،  با درخشش خود پس از ورزشکارانی از تهران و آذربایجان شرقی روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز این مسابقات را کسب کرد.

وی ادامه داد: در هفدهمین دوره رقابت های رنکینگ اسنوکر قهرمانی مردان کشور ، ۷۰ ورزشکار برتر این رشته از استان های مختلف کشور  در تهران با هم به رقابت پرداختند.

رئیس هیات بولینگ ، بیلیارد و بولس استان گیلان بیان کرد: اسنوکربازان حاضر در این دوره از رقابتها  ابتدا در ۱۶ گروه چهارنفره و دو گروه سه نفره تقسیم و با هم به رقابت پرداختند که در نهایت اصغر وارسته با درخشش خود در مراحل مختلف صعود و سرانجام موفق به کسب مدال سومی شد.

بزرگ چنانی خاطرنشان کرد: اصغر وارسته که موفق به کسب مقام سوم هفدهمین دوره رنکینگ اسنوکر کشور شد، پیش از این نیز دو دوره مقام قهرمانی و سه دوره مقام سوم کشور را کسب کرده و همچنین رنکینگ اول کشور را نیز در این  رشته در اختیار دارد.

وی خاطرنشان کرد: اسنوکر یکی از بازیهای معروف رشته بیلیارد بشمار می رود که خَوشبختانه استان گیلان در این بخش ، یکی از قطب های برتر در کشور محسوب و همواره ورزشکاران این استان در رقابتهای مختلف اسنوکر با درخشش خود عناوین قهرمانی و مدال های رنگارنگی را کسب می کنند.

همچنین ببینید

ساخت  و ساز غیرمجاز در روستاها، خط قرمز استانداری گیلان

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: با سازندگان واحد های مسکونی غیرمجاز در ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *