چهارشنبه , اسفند , 7/12/1398
سرخط خبرها
خانه / اسلایدر / گیلان چند رأی اولی دارد؟

گیلان چند رأی اولی دارد؟

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: بیش از 27 هزار رأی اولی می‌توانند برای اولین بار در انتخابات امسال مشارکت کنند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 4-1.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايسنا، نادر جهان‌آرای  با اشاره به در پیش بودن انتخابات، اظهار کرد: استان گیلان با وسعتی که دارد دارای ۱۱ حوزه انتخابیه و ۱۳ کرسی در مجلس است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان افزود: با ظرفیت‌های موجود در گیلان، همه علاقمندان به نظام به ویژه فرهنگیان دارای مطالباتی هستند که مسیر رسیدن به این مطالبات، حضور در پای صندوق‌های رأی است.

وی ادامه داد: استان گیلان همواره از مشارکت بالای مردم در حضور پای صندوق‌های رأی برخوردار بوده است،

جهان‌آرای بیان کرد: مردم ولایتمدار گیلان در پی تاکیدی که مقام معظم رهبری داشتند و همچنین با وجود علاقمندی آنان به نظام و خون پربرکت شهدا، با حضور در پای صندوق‌های رأی خط بطلانی بر اندیشه شوم دشمنان زده و باعث تداوم مسیر انقلاب می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خاطرنشان کرد: پیش بینی‌ها نشان می‌دهد که علی رغم برخی مشکلات موجود مردم با حضور پرشکوه در پای صندوق‌های رأی انتخابات باشکوهی را رقم می‌زنند.

وی در خصوص رأی اولی‌ها بیان کرد: بر اساس گزارش‌ها امسال حدود ۳۳ هزار ۱۸ ساله در گیلان داریم اما با توجه به اینکه انتخابات دوم اسفند برگزار می‌شود بیش از ۲۷ هزار رای اولی می‌توانند برای اولین بار با حضور در پای صندوق رأی در انتخابات مشارکت کنند.

همچنین ببینید

ساخت  و ساز غیرمجاز در روستاها، خط قرمز استانداری گیلان

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: با سازندگان واحد های مسکونی غیرمجاز در ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *