شنبه , فروردین , 9/1/1399
خانه / اجتماعی / بیانیه دکتر رضا حیدری نژاد، رئیس سابق اداره گاز شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل خطاب به مردم لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه

بیانیه دکتر رضا حیدری نژاد، رئیس سابق اداره گاز شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل خطاب به مردم لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه

بسم الله الرحمن الرحیم

ثُمَّ نُنَجِّي رُسُلَنَا وَالَّذِينَ آمَنُوا كَذَلِكَ حَقًّا عَلَيْنَا نُنجِ الْمُؤْمِنِينَ.
سپس رسولان خود و کساني را که ايمان آوردند نجات مي‌دهيم، چنين است بر عهده ما که مؤمنان را نجات بخشيم.
یونس؛ ۱۰۳

مردم شریف لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه، احتراما به استحضار می رساند بر اساس رای هیأت محترم نظارت بر انتخابات یازدهمین دورهٔ مجلس شورای اسلامی، صلاحیت اینجانب به استناد ماده ۲۸، بند ۱ (اعتقاد و التزام عملی به اسلام) و بند ۲ (التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی) رد اعلام گردید.
معتقدم همچنانكه اینجانب در طول زندگی و ۲۲ سال سابقهٔ کار، بویژه ۷ سال مدیریت در شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل تلاش کردم عملکردم موجب رضایت خداوند و مردم باشد، اعضای محترم هیات نظارت نیز در راستای تکلیف قانونی خود عمل می نمایند.
تکلیف، تعطیل بردار نیست و امروز مهمترین تکلیف، ایجاد همدلی و اتحاد برای کمک به رفع مشکلات مردم و کاهش درد و آلام آنها است.
اینجانب با مشورت و نظر تیم انتخاباتی و همراهان همدل با مردم و نظام، با توجه به کارنامهٔ شفاف خود در اعتقاد و التزام عملی به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، برابر قانون اعتراض کتبی خود را در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۳ جهت بررسی مجدد، در دفتر شورای محترم نگهبان ثبت نموده ام.
ضمن تشکر و قدردانی از یکایک همراهان و مردم شریف و فهیم شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل که با پیگیریهای مکرر موجب دلگرمی تیم انتخاباتی ما گردیده اند خواهشمند است یکپارچگی، شور و همدلی خود را تا پایان زمان بررسی اعتراض حفظ نموده و از هرگونه رفتار و اظهارنظری خارج از چارچوب قانون اساسی پرهیز نمایند انشالله در برگزاری انتخاباتی پرشور در تاریخ ۲ اسفند همراه و همدل باشیم.
قطعا اگر خواست خداوند بر این قرار گیرد که در میان تایید صلاحیت شده ها باشم، تعهد میکنم با اخلاص و صداقت در راستای رضای خداوند، همچون گذشته به مردم خدمت نمایم.

یاعلی_مدد

رضا حیدری نژاد
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

همچنین ببینید

از شایعه تا واقعیت؛ اخراج معلم آستارایی صحت ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته توسط معلم خوشنام ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *