پنجشنبه , تیر , 12/4/1399
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / بیانیه دکتر رضا حیدری نژاد، رئیس سابق اداره گاز شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل خطاب به مردم لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه

بیانیه دکتر رضا حیدری نژاد، رئیس سابق اداره گاز شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل خطاب به مردم لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه

بسم الله الرحمن الرحیم

ثُمَّ نُنَجِّي رُسُلَنَا وَالَّذِينَ آمَنُوا كَذَلِكَ حَقًّا عَلَيْنَا نُنجِ الْمُؤْمِنِينَ.
سپس رسولان خود و کساني را که ايمان آوردند نجات مي‌دهيم، چنين است بر عهده ما که مؤمنان را نجات بخشيم.
یونس؛ ۱۰۳

مردم شریف لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه، احتراما به استحضار می رساند بر اساس رای هیأت محترم نظارت بر انتخابات یازدهمین دورهٔ مجلس شورای اسلامی، صلاحیت اینجانب به استناد ماده ۲۸، بند ۱ (اعتقاد و التزام عملی به اسلام) و بند ۲ (التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی) رد اعلام گردید.
معتقدم همچنانكه اینجانب در طول زندگی و ۲۲ سال سابقهٔ کار، بویژه ۷ سال مدیریت در شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل تلاش کردم عملکردم موجب رضایت خداوند و مردم باشد، اعضای محترم هیات نظارت نیز در راستای تکلیف قانونی خود عمل می نمایند.
تکلیف، تعطیل بردار نیست و امروز مهمترین تکلیف، ایجاد همدلی و اتحاد برای کمک به رفع مشکلات مردم و کاهش درد و آلام آنها است.
اینجانب با مشورت و نظر تیم انتخاباتی و همراهان همدل با مردم و نظام، با توجه به کارنامهٔ شفاف خود در اعتقاد و التزام عملی به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، برابر قانون اعتراض کتبی خود را در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۳ جهت بررسی مجدد، در دفتر شورای محترم نگهبان ثبت نموده ام.
ضمن تشکر و قدردانی از یکایک همراهان و مردم شریف و فهیم شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل که با پیگیریهای مکرر موجب دلگرمی تیم انتخاباتی ما گردیده اند خواهشمند است یکپارچگی، شور و همدلی خود را تا پایان زمان بررسی اعتراض حفظ نموده و از هرگونه رفتار و اظهارنظری خارج از چارچوب قانون اساسی پرهیز نمایند انشالله در برگزاری انتخاباتی پرشور در تاریخ ۲ اسفند همراه و همدل باشیم.
قطعا اگر خواست خداوند بر این قرار گیرد که در میان تایید صلاحیت شده ها باشم، تعهد میکنم با اخلاص و صداقت در راستای رضای خداوند، همچون گذشته به مردم خدمت نمایم.

یاعلی_مدد

رضا حیدری نژاد
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

همچنین ببینید

خرید توافقی پیله تر ابریشم ۱۰ درصد بیشتر از قیمت بازار روز در گیلان

 مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید توافقی پیله تر ابریشم از نوغانداران این استان ۱۰ ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *