شنبه , فروردین , 9/1/1399
خانه / اسلایدر / ضرورت بسته بندی جذاب برای چای داخلی

ضرورت بسته بندی جذاب برای چای داخلی

معاون بازاریابی و تنظیم بازار سازمان چای کشور گفت: چای علاوه بر رعایت استانداردهای تعیین شده باید به گونه ای بسته بندی شود که مشتریان بازارهای هدف را به خود جذاب کند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 4-1.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايسنا، گودرز خردادپور  در  جمع خبرنگاران در این سازمان از تولید ۳۵ برند تخصصی و استاندارد چای در کشور خبر داد و گفت: چای خشک استاندارد باید حداقل شاخص های شیمیایی نظیر میزان عصاره آبی، فیبر، خاکستر، حد مجاز فلزات سنگین و شاخص های حسی یا ارگانولپتیکی نظیر عطر، طعم و رنگ را داشته باشد و تولیدکنندگان نیز ملزم به رعایت آن هستند.

وی با بیان اینکه استاندارد چای خشک در کشور از سال ۹۲ اجباری شده است، افزود: سازمان چای با همکاری سازمان ملی استاندارد و معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت و درمان بستر مناسبی برای استانداردسازی چای تولیدی کارخانه های چایسازی شمال فراهم کرد و مدیران کارخانه ها نیز از این موضوع استقبال کردند و بسیار تلاش کردند تا کالای خود را استانداردسازی کنند.

خردادپور ادامه داد: تاکنون حدود ۶۰ کارخانه چای سازی پروانه ساخت و تولید چای خشک بر اساس حداقل شاخص های استاندارد را دریافت کردند.

معاون بازاریابی و تنظیم بازار سازمان چای کشور گفت: چای سیاه خشک استاندارد با شماره ۶۲۳ و چای خشک سبز استاندارد با شماره ۱۰ هزار و ۷۶۸ به ثبت رسید.

وی خاطرنشان کرد: بسته بندی چای علاوه بر رعایت استانداردهای تعیین شده باید جذابیت داشته باشد.

خردادپور تصریح کرد: شکل بسته بندی برای جلب مشتری و ثبات کمی و کیفی محصول داخل آن بسیار مهم است بطوری که هر بار مشتری به آن بسته بندی و برند مراجعه کند همان انتظاری را داشته باشد که در نخستین بار استفاده تجربه کرده است.

همچنین ببینید

از شایعه تا واقعیت؛ اخراج معلم آستارایی صحت ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته توسط معلم خوشنام ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *