شنبه , تیر , 14/4/1399
خانه / انتخابات / رئیس ستاد انتخابات گیلان: امنیت انتخابات همواره از اهمیت خاصی برخوردار است

رئیس ستاد انتخابات گیلان: امنیت انتخابات همواره از اهمیت خاصی برخوردار است

رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: امنیت انتخابات همواره از اهمیت خاصی برخوردار است و در این خصوص افراد دارای تریبون باید از هرگونه شبهه افکنی در اذهان مردم، پرهیز کنند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 61514013-1.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايسنا، محمود قاسم نژاد  در جلسه ستاد انتخابات استان با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی فرمانداران در مأموریت‌های مختلف به ویژه انجام فرآیندهای انتخابات، اظهار کرد: در حوزه‌های انتخابیه استان، انجام روند ثبت نام از داوطلبان به خوبی صورت گرفت.

وی افزود: روند فرآیندهای انتخابات در استان تاکنون با بکارگیری نیروهای معتمد، شایسته و تلاش شبانه روزی، مطلوب بوده است.

قاسم نژاد بر ضرورت توجه به لزوم تقویت مشارکت آحاد مردم به عنوان یکی از مولفه‌های اساسی در برگزاری انتخابات تأکید و تصریح کرد: موضع نظام در قبال دشمنان و مستکبران، تعیین سرنوشت مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی، تشویق رأی اولی‌ها برای مشارکت گسترده در انتخابات و نیز بهره گیری از ظرفیت اقشار، اصناف و دانشجویان در موضوعات دارای اهمیت در مسیر برگزاری این حماسه سیاسی بزرگ است.

رئیس ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه مشارکت سیاسی مردم می‌تواند زمینه نزدیک تر شدن آنان به حاکمیت را بیشتر فراهم کند، گفت: امنیت انتخابات همواره از اهمیت خاصی برخوردار است و در این خصوص افراد دارای تریبون باید از هرگونه شبهه افکنی در اذهان مردم، پرهیز کنند.

به گزارش ایسنا؛ استان گیلان با ۱۶ شهرستان، دارای ۱۱ حوزه انتخابیه و۱۳ کرسی نمایندگی در خانه ملت است؛ انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

همچنین ببینید

جسد نوجوان 13 ساله سیاهکلی بعداز 21 روز پیدا شد

به گزارش پایگاه خبری سل تی تی به نقل از ایرنا، رئیس اداره هلال احمر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *