شنبه , دی , 28/10/1398
خانه / اسلایدر / مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد؛ اشتغالزایی برای ۶۳۰۰ نفر از طریق تسهیلات روستایی و عشایری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد؛ اشتغالزایی برای ۶۳۰۰ نفر از طریق تسهیلات روستایی و عشایری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از تخصیص بیش از ۳۳۶ میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری برای اشتغالزایی ۶۳۰۰ نفر در گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: در حوزه فراگیر نیز بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کردیم.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 61528042.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايسنا، عباس علیزاده  از تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان رودسر خبر داد و اظهار کرد: با توجه به مزیت های شرکت های تعاونی توسعه و عمران می تواند زمینه اشتغالزایی و سرمایه گذاری مناسب را در شهرستان ها ایجاد کند.

وی اجرای پروژه های عمرانی در قالب شرکت های تعاونی توسعه و عمران را به منظور جلوگیری از طرح های رانت زا دانست و گفت: دولت مکلف شده برابر قانون پروژه های عمرانی و خدماتی خودش را در شهرستان های دارای شرکت تعاونی توسعه و عمران واگذار کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به وجود ظرفیت های فراوان گردشگری در شهرستان های استان، عنوان کرد: شرکت های تعاونی توسعه و عمران می تواند در حوزه گردشگری اشتغالزایی چشمگیری را از طریق سرمایه گذاری ایجاد کند.

علیزاده هدف از تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران در شهرستان رودسر را ایجاد اشتغال و درآمدزایی دانست و گفت: شهرستان رودسر ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی خوبی دارد.

وی همچنین از تخصیص بیش از ۳۳۶ میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری برای اشتغالزایی ۶۳۰۰ نفر در گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: در حوزه اشتغال فراگیر نیز بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کردیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه نهادهای حمایتی تاکنون بیش از ۶۷ میلیارد تومان از تسهیلات ارزان قیمت در جهت ایجاد اشتغال استفاده کردند، یادآور شد: دولت با تمام قوا برای ایجاد اشتغال پایدار تلاش می کند، اما برخی از قوانین دست و پا گیر بانکی موجب شده در حوزه رونق تولید دچار مشکلاتی باشیم که البته از طریق کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان در حال رفع است.

همچنین ببینید

مسابقه عکاسی تالاب ها؛ برای همه گیلانیان

رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: حضور در مسابقه عکاسی تالاب ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *