یکشنبه , دی , 29/10/1398
خانه / اجتماعی / جوابیه دفتر “دکتر رضا حیدری نژاد” به پایگاه خبری گیل و دیلم!

جوابیه دفتر “دکتر رضا حیدری نژاد” به پایگاه خبری گیل و دیلم!

جوابیه دفتر “دکتر رضا حیدری نژاد” به پایگاه خبری گیل و دیلم!

دفتر دکتر رضا حیدری نژاد، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حوزه ی انتخابیه ی لاهیجان و سیاهکل در پاسخ به مطلب منتشر شده در پایگاه محترم خبری گیل و دیلم، جوابیه ای به شرح ذیل ارائه نمود:

گیل و دیلم: در سالهای تصدی مسئولیت شما در شرکت گاز سیاهکل و لاهیجان منابع اعتباری چگونه تأمین شد؟ آیا شخصا در جذب اعتبارات نقش داشته اید؟
پاسخ: دکتر رضا حیدری نژاد در زمان تصدی مسئولیت ریاست اداره گاز شهرستان سیاهکل از سال ۹۱ الی ۹۳ موفق به افتتاح و گازرسانی شهر دیلمان و تعداد زیادی از روستاهای بخش مرکزی سیاهکل و بخش دیلمان شدند. همچنین ایشان در زمان تصدی ریاست اداره گاز شهرستان لاهیجان از سال ۹۳ الی خرداد ۹۸ موفق به افتتاح و گازرسانی ۹۰ روستای شهرستان لاهیجان و اجرای پروژه های عمرانی متعددی در راستای مسئولیت های اجتماعی شدند.
یادآور می گردد دکتر رضا حیدری نژاد با توجه به سوابق و عملکردشان، همزمان با حفظ سمت ریاست اداره، مسئولیت اجرای پروژه ها را نیز متقبل شده و پس از اتمام پروژه ها در مهلت مقرر، منابع اعتباری آن را از طریق شرکت گاز استان گیلان تامین نموده اند.
حال با توجه به یکی بودن منابع اعتباری و یکی بودن حوزه انتخابیه شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل، مشخصا جای سوال است، اگر نقش دکتر رضا حیدری نژاد به عنوان یک مدیر اجرایی و مسئول پروژه در اجرا و به پایان رسیدن گازرسانی به تمام روستاها و جذب اعتبار و تبدیل لاهیجان به شهرستان سبز در سال ۹۵ مؤثر نبود! چرا تا امروز و در سال ۹۸ (با توجه به یکی بودن حوزه ی انتخابیه نمایندگی مجلس) همچنان تعداد زیادی از روستاهای شهرستان سیاهکل از نعمت گاز طبیعی محروم هستند؟

گیل و دیلم: آیا درست است در دوران تصدی مسئولیت در چند مرحله نماینده مجلس و فرماندار قصد برکناری و لغو ابلاغ حکم مدیریت شما را داشتند؟
پاسخ: شایسته است در خصوص قصد یا نیت نماینده محترم و فرمانداران محترم شهرستان، از شخص ایشان پرسش گردد.

گیل و دیلم: شایعه ای مبنی براحتمال رد صلاحیت تان در گوشه و کنار شنیده می شود، حتی گفته می شود با فرض این احتمال در نشست پنج نفر اصولگرایان حضور یافتید! نظر شما در خصوص این شایعه و فرض بعدی چیست؟!
پاسخ: شایسته است نیت و دلیل انتشار شایعه از “شایعه پرداز” پرسش گردد.

گیل و دیلم: وزارت کشور تاکید ویژه ای بر روی هزینه های انتخاباتی کاندیداها دارد، شنیده می شود شما برنامه های وسیع تبلیغاتی را در برنامه خود دارید، هزینه ی آن را چگونه تامین می کنید؟
پاسخ: دکتر رضا حیدری نژاد تا سال ۱۳۹۱ یعنی تا قبل از پذیرش مسئولیت مدیریت در شهرستانهای سیاهکل و لاهیجان فعالیت اقتصادی داشتند، هرچند در طول ۷ سال مدیریت اداره گاز دو شهرستان سیاهکل و لاهیجان هیچگونه فعالیت اقتصادی نداشته اند، اما از تمکن مالی مناسب برخوردارند و هزینه های انتخاباتی خود را براساس قانون و در حد قانونی، شخصا پرداخت خواهند نمود و به هیچ فرد، حزب، گروه و جناحی وابستگی مالی ندارند.

گیل و دیلم: شما به عنوان کسی که در بدنه ی دولت در یکی از شرکتهای تامین انرژی حضور داشتید، گرانی بنزین را به صلاح کشور و مردم می دانید؟
پاسخ: دکتر رضا حیدری نژاد با میزان، روش، زمانبندی و نحوه ی اطلاع رسانی قبل و پس از افزایش قیمت بنزین مخالف هستند، ایشان معتقدند میتوان با کار کارشناسی و تخصصی نسبت به تغییر رفتار و فرهنگ سازی مصرف بهینه اقدام نمود.

گیل و دیلم: ظاهرا شما در مقطع دکترا تحصیل نموده اید، در چه رشته و در چه مدت تحصیلات شما طول کشیده است؟ عنوان پایان نامه ی حضرتعالی چیست؟ مقالات علمی حضرتعالی در کدام مجلات بین المللی به چاپ رسیده است؟
پاسخ: تحصیلات دکتر رضا حیدری نژاد، در مقطع لیسانس، مهندسی محیط زیست و عنوان پایان نامه ایشان «ضرورت احداث کارخانه تبدیل زباله به کود کمپوست» و در مقطع کارشناسی ارشد، مدیریت تحول و عنوان پایان نامه شان «تأثیر ارتباطات سازمانی بر مدیریت بحران» میباشد.
همچنین مقطع دکتری تخصصی ایشان از نیم سال اول تحصیلی ۹۵ در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و در رشته ی مدیریت بازرگانی آغاز شد که در تیرماه سال ۹۷ موفق به قبولی در آزمون جامع و زبان EPT گردیده و عنوان پایان نامه دکتری ایشان «ارائه مدل تاثیر تبلیغات بر رفتار مصرف کننده» می باشد.

گیل و دیلم: ظاهرا در دوره قبلی در ستاد انتخابات ابوذر ندیمی بودید، اما بعد از انتخابات از قول شما مطرح شد به ایشان رای ندادید! آیا موضوع را تایید می کنید؟
پاسخ: دکتر رضا حیدری نژاد در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با هدف دعوت مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات، در کسب آرای آقای ندیمی نقش بسیار بسزایی داشته اند و رای ایشان نیز به آقای ندیمی بوده است، اما در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رای ایشان به آقای ندیمی نبوده است.

با تشکر از دغدغه ی پایگاه محترم خبری گیل و دیلم درخصوص ایفای نقش اطلاع رسانی به افکار عمومی و عدم سوءگیری به نفع کاندیدای خاص، مقتضی است برابر ماده ۲۳ قانون مطبوعات نسبت به درج کامل جوابیه اقدام فرمایند.

همچنین ببینید

مسابقه عکاسی تالاب ها؛ برای همه گیلانیان

رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: حضور در مسابقه عکاسی تالاب ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *