یکشنبه , دی , 29/10/1398
خانه / اجتماعی / چگونگی ورود دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان پیروز در مصاحبه ی کوتاه خبرنگارما با مدیریت بیمارستان پیروز لاهیجان

چگونگی ورود دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان پیروز در مصاحبه ی کوتاه خبرنگارما با مدیریت بیمارستان پیروز لاهیجان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سل تی تی این روزها بازار داغ خبرهای فضای مجازی لاهیجان در تب و تاب ورود دستگاه «سی تی اسکن» به بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان است. دستگاه اسکن ی که مدعیان زیادی برای  آوردنش به لاهیجان پیدا شده اند، از این رو خبرنگار «سل تی تی» بر آن شد تا در این زمینه مصاحبه ی کوتاهی که شرح آن در ذیل می آید با مدیریت بیمارستان پیروز سرکار خانم فلاح چای انجام دهد؛

*مهمترین موضوعی که این روزها در فضای مجازی شهرستان مطرح و سوال برانگیز شده است، فرآیند استقرار دستگاه «سی تی اسکن» بیمارستان پیروز است، این دستگاه چه زمان و طبق درخواست های چه کسانی، ارگان ها و سازمانهایی وارد شد؟ چنانچه توضیحات تکمیلی هم در این مورد دارید، بفرمایید؛

-نبود دستگاه اسکن دربیمارستان پیروز علاوه بر اینکه جزو کمبودهای اصلی بیمارستان بود و همچنین مسئولین و کادر درمانی بیمارستان را در مضیقه قرار داده بود، جزو اعتراضات و دغدغه های مردمی نیز محسوب می شد.

در زمان افتتاح بیمارستان پیروز، دکتر نمکی  و دکتر جان بابایی در راستای وظایف و سیاستهای دولت در حوزه ی سلامت، جهت خرید دستگاه اسکن و برخی از دیگر تجهیزات مورد نیاز بیمارستان قول همکاری و مساعدت لازم را داده بودند.

بی شک آوردن چنین تجهیزاتی به بیمارستان پیروز که در واقع قطب درمانی شرق گیلان محسوب می شود بدون همکاری و مکاتبات مسئولین مربوطه امکانپذیر نمی باشد.

مسلما در این فرآیند، مکاتبات ریاست بیمارستان پیروز، فرماندار شهرستان لاهیجان، نماینده شهرستان، ریاست سابق(دکتریوسف زاده) و جدید (دکتر سالاری) دانشگاه علوم پزشکی گیلان به دکتر نمکی سرپرست وقت وزارت بهداشت و دکتر جان بابایی معاونت وزارت بهداشت موثرترین اقدامات انجام شده محسوب می شوند که بر اساس چارت اداری و ضوابط مربوطه، باید بر همین روال انجام گیرد.

البته در این مسیر ممکن است افراد دیگری هم خارج از ضوابط اداری، تماسهایی با مسئولین ذیربط گرفته باشند و سفارشاتی انجام داده باشند که از همه ی این عزیزان سپاسگزاریم.

و درپایان عرض میکنم که این دستگاه دیروز وارد انبار دانشکده علوم پزشکی شده است، مراحل انتقال و نصب این دستگاه هم زمانی را به خود اختصاص خواهد داد، که انشاءالله بعد از نصب و راه اندازی در خدمت مردم و مراجعین قرار بگیرد.

گفت و گو از: محبوبه امین پور

همچنین ببینید

مسابقه عکاسی تالاب ها؛ برای همه گیلانیان

رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: حضور در مسابقه عکاسی تالاب ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *