یکشنبه , دی , 29/10/1398
خانه / اسلایدر / مهلت ثبت نام كانديدهاي مجلس به اتمام رسيد؛چه کسانی در حوزه هاي انتخابي گيلان ثبت نام کردند؟

مهلت ثبت نام كانديدهاي مجلس به اتمام رسيد؛چه کسانی در حوزه هاي انتخابي گيلان ثبت نام کردند؟

به گزارش پايگاه خبري تحليلي سل تي تي، ثبت نام كانديدهاي انتخاباتي مجلس شوراي اسلامي به پايان رسيد. حوزه انتخاباتي شهرستان هاي گيلان، با حضور چهره هاي پيشكسوت و جديد تنور انتخابات مجلس را داغ كردند. چه كساني مي توانند از آزمون صلاحيت هاي مورد نظر دستگاه هاي اجرايي انتخابات كشور، عبور كنند؟

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 636915253574276194.jpg است

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه:

فاروق نصر جلالی، جهانبخش رضاپور ششکل، ریحانه احمدی دهکاء، کیانوش صادقی دقیقی، محمدعلی رمضانی دستک، سیدیوسف محمودی کلیدسری، رضا شرمسار، ارسلان قاسم نژاد، سیدهاشم میرتقی حسن کیاده، محمدرضا علیرضا نژاد گوهردانی، موسی روزبه، علی خیرخواه ثابت قدم، علی نقی باقرپور، محمدعلی ثابتی امیددهنده، رضا صالح جلالی، محمدحسین قربانی، امید قربانی، محمد شعبانی لسکوکلایه، رضا پالوانه، نادر رسولی، سمانه اغراضی، حسن شاخصی و فاطمه رمضان نژاد دهکاء، سید مهدی صادق.

حوزه انتخابیه آستارا:

اسد معانی، امید گرویان، کیومرث خانی امین جان، غلامرضا مرحبا، یعقوب گل گشتی، شاپور مرحبا، حجت الاسلام موسی طیارزاده، صفر مکتبی اصل اولین، امیر ساسانیان، احمد نجار، حمید شاهور، رامین حاجی امیری، بهروز عبادزاده، سیدآرمان واعظی، جلیل کریم نژاد، کیهان نگاری، محمدرضا نیافر، ولی داداشی، پارسا حیادخت، بیژن حیادخت، عباس زارعتکاری، غلامحسین فهیم زاد، داریوش حشمت، فرید جلوه نیا، صفر نعیمی رز، محمدصادق برنجچی، پرویز شفائی، داود کریمی، کاظم داوری، زهرا سعادتی و سیدمهدی دانشیار.

حوزه انتخابیه رودسر و املش:

حبیب پنجی، محمد تائب، حسن حسن زاده، سیدمحمد سیدمحمدی، محمد حسین زاده، علیرضا جهانی، حجت الله تقوی، غلامرضا مرادی، فرامرز حیدری پرچکوهی، قاسم حسین نیا، مساعد پورحامد، سید علی اصغر موسوی گزاف رودی، امین صادقی جورکاسری، هادی سلمی گرکرودی، صدیقه رمضانی تمیجانی، حسین گل پرور، معصومه مرادیان، علی داودی کیاکلایه، فرزاد دلارام، اسدالله عباسی، ناهید دوستار قاسم آباد، مریم بابایی، محمدرضا رجبی، حجت الاسلام رضا مظفری، کوثر صادقی ولنی، حسن ملکی آزارکی، یحیی مصدق، حمید قربانی، حجت الاسلام محمد صفری ملک میان، محمد علیجانی شوکی،  محمدتقی نجف زاده شوکی، نظرعلی علیزاده، محمدباقر شیخی، علی اکبر موسوی ثابت، یحیی ذکریا بلالمی، فریدون داوری، محب الله مهریاری لیما، مصطفی حسینیان رودسری و شاپور علی نژاد.

حوزه انتخابیه رشت:

سینا ساعی، رضا بهشتی، علیرضا محمدی، مهدی پرورش، رامین چهره ای بلگویی، سینا صحت جو، حمیدرضا علیزاده املی، معصومه قنبرعلی نژاد خوش روش، محمدرضا سنگری، محمد محمدیان، مهدی قنبری فرد، ارکان بهزادی، حسین سرمست نوکنده، توحید نوبخت، لیلا یوسفی، محمد علیزاده کیاشی، علی معراجی، محمد حق بین، حمید احمدی، حجت الاسلام احمد منصوری، معصومه پور محمودی، شهرام بازارگرد شعبانی، سید محمد احمدی، حجت الاسلام سیدرضا مطهری، محمدرضا پورایمان، اسماعیل سرائی، حمید دادور، محمدرضا زیبایی، مجید دلاور، علی درجزی قاضیانی، حامد نصیری، زهرا نامور عربانی، عیسی واعظی لرد، حسن شادکام، حامد افسوس بی ریا، فرحناز افشین، علی جمالی ارم ساداتی، علیرضا کشور دوست، نادر حسینی،  علی خلعتبری، کامران پور یوسف، محمد عباسی، مهدی یحیی پور، محمدرضا عوض نیا، سیده فاطمه واثق رحیم پرور، مجید رجبی ویسرودی، هادی محمد زاده، مهرداد اتشک، میثم پورصادق، حجت الله زاهدی توچائی، حجت هرمزان، موسی انصاری فر، رضا عاشری، محمد صادق حسنی، بهروز فرج بستی، ایمان جمشیدپور، مسعود اسلامی اقدم، رحمت الله سهرابی طالمی، محمدحسن واحدی واعظ، جبار کوچکی نژاد، حسن تامینی، سردار سیدعلی آقازاده، جمشید رسایی، سیروس غریب جورکویه، حسین رضاپور، داریوش رفیعی، محسن مقیمی دوگاهه، جواد لطفی، مهناز زمانی، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، سمانه مرادزاده خاکیانی، شهاب حاج علی پور، مهدی سهیلی پور، سایه نجاتی، الهام قربانی توتکابنی، محمد برادران رحمانی، مهدی حاجتی، سید محمد نقوی، محمد جعفری، محمدحسن فعال، سهیلا مدارایی، سیدجلال باقری، مسعود مقدمی ماسوله، سید کیانوش آریان راد، رقیه شادمانی، رضا کاسی قارویر، سید پویان حسینی، کیمیا اخباری لاکانی، جواد رحمانی، منصور کارنیا، عابد قسمتی، علی صادری، محمد رضادوست، علی آقایی پور، یوسف بشری قدیم طبع، حمیدرضا مهربخش، هیراد مخیری، کمیل ابراهیمی، اصغر نیک خواه اباتری، علی مضطرب نیا اباتری، زینب رجبی درویشان،  رامین مرادی، رویا نستار، زهرا امانی، نجمه مهدوی نیا، سید جواد هاشمی، محمدرضا قربانی، حسن کربلایی، ابراهیم خردکیش، هادی رمضانی، ولی الله عظمتی، معصومه فتوحی، غلامرضا خشنودی، کوروش ستوده، رضا یوسفی نژاد، اسماعیل لطفی نیا، اسماعیل دادرس، دکتر حسن تامینی، علیرضا سحرخیز و علی صوفی.

حوزه انتخابیه انزلی:

سید بدرالدین بدری، حسن خسته بند، امیر احمدی فرد، حسن دادرس، فیروز خوشحال، سید نریمان آتشی، احمد دنیامالی، مریم صیاد دلشادپور، مهدی شیرین کام، مجتبی پورموسی، بهنام پوریوسف، منصور پورغلامی، محمد درویشی، محمود هوشیارفرد، محمود یوسف زاده، فاطمه قنبرزاده بهمبری، ستار رجبی، کریم شعبانی، سیاوش وهاب منش، خسرو آرنگ، مهدی جهان دوست خلخالی، مصطفی سماک امانی، رحیم صادقی گیل زاد، علیرضا توحیدی، محمدعلی علیزاده، عباس حیدری، محسن خدابخشی پور، رضا عباسپور، مهدیه نجفیان تربه بر، حجت الاسلام مهدی صدرا و پروانه علیزاده.

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل:

احمد یعقوب، سلمان زارع، حسن بابایی، سیده زینب میر بابایی، کیانوش امانی، صادق شریف نیا، نقی حیدردوست، رضا حیدرنژاد، رسول فرخی میکال، کمیل مومنی، حجت الاسلام ابراهیم سبحانی، ابوذر ندیمی، ذبیح الله نیکفر، حمید خوش سیرت،حبیب نژادقنبر و معصومه حیدری.

حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال:

علی فتح الهی، حجت الاسلام احمد پروایی، آقای رضوی، آقای میرعباسی، بهمن محمد یاری، عسگر اسلام دوست، زهرا زمانیان شیرآبادی، مسلم موسوی، آرمان جعفری نژاد ماسوله، کاظم عبدالهی، میرسعید صفوی، شهرام شیرعلی نیا، سیدعلی حسینی خطبه سرا، سید غلامعلی پیش بین، حامد عابدین نژاد، حاتم کیومرث، معروف فلاح خوش خلق، علی فتح اللهی، چنگیز شکوری، کیومرث برازنده، محمود شکری، احسان الله رادمهر، کرامت غلامی، فرشید ره انجام، اکبر کوهی، سید عباس میرطالبی، یحیی خوشرنگ ویزنه، رمضان میرعباسی، مهدی ولی پناه، سید محمد موسوی، محمدرضا سلامی ریک، هدایت الله بختیاری، علیرضا یوسفی طولارود، وحید اشکانی، منصور بخششی، معصومه چراغی لوحه سرا وجهانسوز بخشی زاده شالکه.

حوزه انتخابیه رودبار:

محرمعلی ضیایی، اسماعیل فدایی، کاظم ارجمندی، عطا الله حکیمی، مهرداد گودرزوند چگینی، ذکا اسدی جیرنده، محمد میرزایی فتح کوی، مهدی میرزایی داکدره، شعبانعلی خوشکارمقدم نصفی، حامد مردانپور، محمدرضا لطفی، علیرضا کربلایی حسینی، سلطانعلی صفری علیرضا قاسمی، منوچهر جمالی، امین بابایی حسن ولی زاده، الهیار باباپور، مهران محبی، حجت گلشنی، رضا رضایی زاده گلنگشی، علی کاظمی لویه و علیرضا حقگو خرمکوه.

حوزه انتخابیه لنگرود:

اصغر حجامی، پرویز محمد نژاد، محمد اسماعیل احمدی سلوشی، نصرت نادم، حمید رمضان پور دریاسری، مهرداد لاهوتی، فاطمه فغانی، حجت الاسلام محسن محمدپور ملاطی، علی علینژاد، بهروز جعفری، داریوش خورسند، یوسف مهموم سالکویه، امین امیری درویشانبری، علی نقی حصنی فتیده، الیاس رمضانی سراجاری، حجت الاسلام موسی روشن قیاس، سعید باباخانی لنگرودی، فاطمه شیرزاد سلوشی، محمد امامی کورنده، سهراب اسدی لات لیلی، احسان الله اسدی، کاظم (علی) دوستکام، محمدعلی حیدری شلمانی، زهره کوه مسکن، فریدون شریفی لنگرودی نژاد، محمد اخوان بازارده و مجید بقایی.

حوزه انتخابیه رودسر و املش:

حبیب پنجی، محمد تائب، حسن حسن زاده، سیدمحمد سیدمحمدی، محمد حسین زاده، علیرضا جهانی، حجت الله تقوی، غلامرضا مرادی، فرامرز حیدری پرچکوهی، قاسم حسین نیا، مساعد پورحامد، سید علی اصغر موسوی گزاف رودی، امین صادقی جورکاسری، هادی سلمی گرکرودی، صدیقه رمضانی تمیجانی، حسین گل پرور، معصومه مرادیان، علی داودی کیاکلایه، فرزاد دلارام، اسدالله عباسی، ناهید دوستار قاسم آباد، مریم بابایی، محمدرضا رجبی، حجت الاسلام رضا مظفری، کوثر صادقی ولنی، حسن ملکی آزارکی، یحیی مصدق، حمید قربانی، حجت الاسلام محمد صفری ملک میان، محمد علیجانی شوکی،  محمدتقی نجف زاده شوکی، نظرعلی علیزاده، محمدباقر شیخی، علی اکبر موسوی ثابت، یحیی ذکریا بلالمی، فریدون داوری، محب الله مهریاری لیما، مصطفی حسینیان رودسری و شاپور علی نژاد.

حوزه انتخابیه آستارا:

اسد معانی، امید گرویان، کیومرث خانی امین جان، غلامرضا مرحبا، یعقوب گل گشتی، شاپور مرحبا، حجت الاسلام موسی طیارزاده، صفر مکتبی اصل اولین، امیر ساسانیان، احمد نجار، حمید شاهور، رامین حاجی امیری، بهروز عبادزاده، سیدآرمان واعظی، جلیل کریم نژاد، کیهان نگاری، محمدرضا نیافر، ولی داداشی، پارسا حیادخت، بیژن حیادخت، عباس زارعتکاری، غلامحسین فهیم زاد، داریوش حشمت، فرید جلوه نیا، صفر نعیمی رز، محمدصادق برنجچی، پرویز شفائی، داود کریمی، کاظم داوری، زهرا سعادتی و سیدمهدی دانشیار.

حوزه انتخابیه صومعه سرا:

حسن آقاجانی، محمد حقیقت پناه، انوش مهربان، پروانه سمیع زاده، محمدرضا تقی زاده، محمد حقیقت پناه، ابراهیم حبیب زاده تنکابنی، سیدعباس موسوی مناره بازاری، یونس مرادی پور، سیدکاظم دلخوش اباتری، فرزاد یزدانی، محمدنقی رنجبر چوبه، سیدرسول موسوی چوبه، حسین درویش زاده، سیدهادی سیدقاسمی، عزیز تمدنی سنگ جوئی، قربانعلی یعقوب زاده، سجاد دل زنده اباتری، فاروق آقاجانی، منصور سعادت نژاد، شجاع اسرار پوش، سیاوش کاظمی، حسین غدیری، کریم دانا و وحید مهدوی، کامران جمالی چوبه.

حوزه انتخابیه فومن و شفت:

سامره عاشوری، جواد محجوب گشت رودخانی، سیدمهدی اروند، معصومه برهانی، ناصر عاشوری، خلیل بهروزی فر، محمدمهدی افتخاری، رسول پاکزاد بدابی، جواد زبردست، رسول جماعتی مالوانی، عباس رجب پور نصیرمحله، ناصر کوهستانی، محمدعلی محب علیزاده گشتی، رسول جماعتی گشتی، مهدی دلیری فلاح آبادی، محمود یوسفی مقدم، رضا علی نژاد مرکیه، الیاس ابراهیمی سندی، فیروز علیزاده و رحمان جوان طلب ماکلوان.

همچنین ببینید

مسابقه عکاسی تالاب ها؛ برای همه گیلانیان

رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: حضور در مسابقه عکاسی تالاب ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *