دوشنبه , دی , 30/10/1398
خانه / اسلایدر / رئیس فراکسیون جمعیت هلال احمر مجلس: جمعیت هلال احمر طلایه دار مدیریت بحران است/ آموزش مهم‌ترین گام

رئیس فراکسیون جمعیت هلال احمر مجلس: جمعیت هلال احمر طلایه دار مدیریت بحران است/ آموزش مهم‌ترین گام

رئیس فراکسیون جمعیت هلال احمر مجلس نقطه قوت فعالیت این جمعیت را استفاده از نیروهای داوطلب، علاقه مند و بشردوست دانست و گفت:جمعیت هلال احمر طلایه دار مدیریت بحران است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 2587265.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از مهر، محمد حسین قربانی  در مانور امداد و نجات در بخش کیاشهر شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به اینکه اشاره به اینکه یکی از رسالت‌های امروز دانش آموزان در نظام مقدس جمهوری اسلامی آموختن علم و دانش است، اظهار کرد: باید از فرصتی استفاده کرده و با بکاری مربیان و معلمان دلسوز و با سواد بهترین بهره را ببرند.

نماینده آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه برگزاری مانور امداد و نجات را برای آمادگی بیشتر در زمان حوادث مهم و حائز اهمیت برشمرد و با بیان اینکه هلال احمر طلایه دار مدیریت بحران است، افزود: نقطه قوت فعالیت این جمعیت استفاده از نیروهای داوطلب، علاقه مند و بشردوست است که به بهترین شکل پس از فراگیری آموزش‌ها و سازماندهی، وارد صحنه‌های عملیاتی می‌شوند.

آموزش‌های همگانی گامی موثر در راستای مقابله با حوادث

قربانی با تأکید بر اینکه نخستین گام در راستای مقابله با حوادث غیرمترقبه را آموزش همگانی است، ادامه داد: ارائه آموزش‌های امدادی اولین اقدام موثر در راستای مقابله با حوادث است، که با این سیاست می توان تمامی مردم را در مقابله با بحران و حوادث آماده و مقاوم کرد.

در مانورهای امداد و نجات سطوح مدارس، نحوه اقدامات امدادی از جمله اطفاء حریق، رسیدگی به مصدومین، کنترل و خروج اضطراری دانش آموزان، برپایی چادر درمان و اسکان توسط دانش آموزان انجام شد.

همچنین ببینید

پیش‌بینی اعتبار ۳ میلیارد تومانی برای پسماند شهرستان لاهیجان

مدیرکل پسماند استان گیلان از پیش‌بینی اعتبار ۳ میلیارد تومانی برای پسماند شهرستان لاهیجان خبر ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *