دوشنبه , دی , 30/10/1398
خانه / اسلایدر / نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان برگزار می شود

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان برگزار می شود

دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان گفت: نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان از ۱۹ تا ۲۱ آذر در محل سالن آتش نشانی رشت برگزار می شود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 61501517.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايسنا، امیر ملک پور با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان اظهار کرد: بالغ بر ۳۰ غرفه در این نمایشگاه دائر خواهد بود.

وی افزود: موسسات پژوهشی، دانشگاه ها و سازمان های دولتی به همراه استار تاپ ها و صنایع خلاق استان دستاوردهای پژوهشی خود را در این نمایشگاه ارائه خواهند کرد.

دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان، هدف اصلی از برگزاری نمایشگاه را ارائه دستاوردهای پژوهشی، پتانسیل های موجود در حوزه پژوهش و فناوری عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه فرصتی برای تعاملات فناوران و افراد سرمایه گذار به منظور تجاری سازی فناوری های جدید به دست آمده است.

معاون فناوری پارک علم و فناوری گیلان، یکی از ویژگی های نمایشگاه امسال را ایجاد فضای ارائه نیازهای فناورانه و فضای مذاکرات برای تعاملات فناوران و سرمایه گذاران دانست و خاطرنشان کرد: تجاری سازی فناوری ها موجب ایجاد امید در پژوهشگران و فناوران برای تبدیل دستاوردهای پژوهشی به تجاری سازی خواهد شد.

ملک پور در پایان ضمن دعوت از مردم و مسئولان برای بازدید از نمایشگاه گفت: با توجه به تلاش های گسترده برای برپایی نمایشگاه در استان تلاش شده تا پتانسیل های موجود در یکجا گرد هم آیند، لذا از مردم و مسئولین استان برای بازدید از نمایبشگاه دعوت می شود تا با حضور خود در نمایشگاه علاوه بر افزایش آگاهی در خصوص وضعیت پژوهشی استان، ایجاد انگیزه و امید بیشتر در پژوهشگران و فناورانه کنند.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان از ۱۹ تا ۲۱ آذر از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل سالن آتش نشانی رشت دائر خواهد بود.

همچنین ببینید

پیش‌بینی اعتبار ۳ میلیارد تومانی برای پسماند شهرستان لاهیجان

مدیرکل پسماند استان گیلان از پیش‌بینی اعتبار ۳ میلیارد تومانی برای پسماند شهرستان لاهیجان خبر ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *