پنجشنبه , تیر , 12/4/1399
سرخط خبرها
خانه / اسلایدر / لاهیجان پایلوت شهر هوشمند گیلان است

لاهیجان پایلوت شهر هوشمند گیلان است

فرماندار لاهیجان با بیان اینکه این شهرستان به عنوان مرکز پایلوت شهر هوشمند در گیلان از طرف استانداری مشخص شده است، خاطرنشان کرد: باید در زمینه توسعه خدمات الکترونیک برنامه ریزی ها و اقدامات لازم انجام شود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 61494646.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ایسنا، اسماعیل میرغضنفری در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان، با تقدیر از بسیجیان و تلاش های نیروی های امنیتی و انتظامی در کنترل حوادث اخیر، گفت: امروز در جنگ اقتصادی دشمنان قرار داریم.

وی با اشاره به تاثیر اقتصاد بر همه امور و ارکان نظام، افزود: شرافت، آزادگی و حریت هزینه دارد و بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری باید در جهت پیشرفت اقتصاد و ترمیم مشکلات همت و تلاش بیشتری از طرف مسئولان انجام شود.

فرماندار لاهیجان همراهی همه ارکان نظام برای برون رفت از اوضاع جاری را لازم و ضروری دانست و گفت: اگر ما امروز مسئول هستیم مرهون پشتوانه مردمی است و باید تمام تلاش و توان را برای حل مشکلات به کار ببندیم، زیرا به فرموده امام راحل(ره) مردم ولی نعمت ما هستند.

میرغضنفری ادامه داد: مسئولان باید دغدغه مردم درخصوص گرانی ها را جدی بگیرند و دستگاه های ذیربط باید مدیریت بازار و عدم افزایش قیمت ها را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه لاهیجان به عنوان مرکز پایلوت شهر هوشمند در گیلان از طرف استانداری مشخص شده است، خاطرنشان کرد: باید در زمینه توسعه خدمات الکترونیک برنامه ریزی ها و اقدامات لازم انجام شود. روابط عمومی های ادارات شهرستان نیز ملزم به ارائه عملکردهای خود به مردم هستند.

نماینده عالی دولت در لاهیجان خواستار جلوگیری از برگزاری جلسات بدون خروجی در ادارات شد و گفت: ادارات در ساعت های کاری موظف به ارائه خدمت و حل امور مردم هستند و جلسات نیز در خارج از وقت اداری انجام شود.

میرغضنفری با تاکید بر لزوم جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی، یادآور شد: از دادستان شهرستان می خواهیم اگر دستگاه های متولی در این زمینه کوچک ترین تخلفی مرتکب شدند، مورد تعقیب و اعمال قانون قرار گیرند.

فرماندار لاهیجان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: همه دستگاه های اجرایی موظفند با تمامی امکانات در اختیار ستاد انتخابات بوده و اهتمام جدی در این مسیر داشته باشند و امکانات دولتی را در اختیار هیچ کاندیدایی قرار ندهند. هیچ مسئول و دستگاه اجرایی حق شرکت در برنامه انتخاباتی کاندیداها را ندارد و اگر کوچکترین تخلفی در این زمینه از هر دستگاه اجرایی صورت گیرد به اشد مجازات خواهد رسید.

وی با بیان اینکه بودجه سال جاری شهرستان لاهیجان در کمیته برنامه ریزی استان ۳۳۱ میلیارد و ۹۷۴ میلیون ریال تعیین شده است، خاطرنشان کرد: این اعتبار برای اجرای ۳۳۷ پروژه از ۴۰ دستگاه اجرایی مصوب شده و لذا دستگاه های متولی در جهت تخصیص آن باید تلاش کنند.

همچنین ببینید

خرید توافقی پیله تر ابریشم ۱۰ درصد بیشتر از قیمت بازار روز در گیلان

 مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید توافقی پیله تر ابریشم از نوغانداران این استان ۱۰ ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *