پنجشنبه , تیر , 12/4/1399
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / مدیرکل تعاون گیلان: بیش از ۱.۸ میلیون نفر در گیلان بسته حمایتی دریافت کردند

مدیرکل تعاون گیلان: بیش از ۱.۸ میلیون نفر در گیلان بسته حمایتی دریافت کردند

مدیرکل تعاون گیلان با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون و ۸۴۹ هزار نفر در این استان بسته حمایتی دولت را دریافت کرده‌اند، گفت: این میزان معادل ۷۰ درصد خانوارهای یارانه‌بگیر در گیلان است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 3057261.jpg است

به گزارش  پايگاه خبري سل تي تي به نقل از مهر، عباس علیزاده  در گفتگو با شبکه باران با اشاره به واریز نوبت اول بسته حمایتی از سوی دولت به حساب سرپرستان خانوار، اظهار کرد: در استان گیلان دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر یارانه دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه این معادل ۸۷۰ هزار و ۳۷۳ خانوار گیلانی است، افزود: از این تعداد تاکنون ۶۷۰ هزار و ۸۸۸ نفر معادل یک میلیون و ۸۴۹ هزار و ۱۲۹ نفر بسته حمایتی دولت را دریافت کرده‌اند.

علیزاده در ادامه با اشاره به ارسال کد ملی به کد دستوری #۶۳۶۹* از سوی افرادی که تاکنون بسته حمایتی برای آنها واریز نشده است، گفت: بعد از ارسال کد ملی، پیامک پیگیری از سوی وزارت تعاون بعد از ۲۴ ساعت به اقدام کننده ارسال می شود و وی ۴۸ ساعت فرصت دارد تا نسبت به تکمیل مراحل درخواست خود اقدام کند.

وی به مهلت ۲۰ روزه رسیدگی و اعلام نتیجه به درخواست اقدام کننده اشاره و تصریح کرد: از متقاضیان دریافت بسته حمایتی درخواست می شود تا از مراجعه به دستگاه‌های دولتی در این زمینه خودداری کنند.

همچنین ببینید

خرید توافقی پیله تر ابریشم ۱۰ درصد بیشتر از قیمت بازار روز در گیلان

 مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید توافقی پیله تر ابریشم از نوغانداران این استان ۱۰ ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *