پنجشنبه , آذر , 21/9/1398
سرخط خبرها
خانه / برگزیده ها / کتاب فروشی ها همگام برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان

کتاب فروشی ها همگام برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: کتاب فروشی ها از همگامان اتفاق فرهنگی بزرگی چون نمایشگاه کتاب در استان باشند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 156560180-1024x682.jpg است

 به گزارش پایگاه خبری سل تی تی به نقل از ایرنا، حسین ابراهیمیان افزود: پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان با حضور ۴۰۰ ناشر کشور و ۳۰ درصد تخفیف برگزار می شود.
وی اظهار داشت: هشت میلیارد ریال بن خرید کتاب برای این اتفاق فرهنگی در نظر گرفته شده که استفاده از آن همزمان با برپایی نمایشگاه در ۱۶ کتابفروشی قابل استفاده است.
وی با بیان اینکه برپایی نمایشگاه کتاب استان مطالبه ای عمومی است گفت: برپایی این اتفاق فرهنگی تنها شش روز در سال است و این موضوع به هیچ عنوان نمی تواند آسیبی برای وضعیت فروش کتابفروشی ها باشد.

ابراهیمیان یادآور شد: هیچ اتفاق فرهنگی به تنهایی رقم نمی خورد و می بایست همه دست اندرکاران امور فرهنگی در تعامل با یکدیگر باشند تا اتفاقات مثمر شکل گیرد.
پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری گیلان، سازمان مدیریت و برنامه‌ریری استان و شهرداری رشت برگزار می شود. هشت میلیارد ریال بن کتاب و ۳۰ درصد تخفیف برای نمایشگاه یادشده پیش بینی شده است.
پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با ۲۰۰ غرفه از ۲۶ آبان ماه در محل برگزاری دائمی نمایشگاه های استان برگزار می شود و تا یکم آذر ماه ادامه می یابد.
چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان و سیصد و هفتادمین نمایشگاه استانی کشور، سال گذشته ، ۲۵ میلیارد ریال فروش داشت که هفت و نیم میلیارد ریال از مبلغ یادشده بن کتاب بود .
نمایشگاه یادشده که با ۳۰ درصد تخفیف برگزار شده بود مورد استقبال ۸۲ هزار علاقمند به کتاب و کتابخوانی قرار گرفته بود.

همچنین ببینید

در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان لاهیجان از بیمارستان پیروز؛ تحقق وعده وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید در شهرستان لاهیجان

به گزارش پایگاه خبري سل تي تي به نقل از پايگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *