پنجشنبه , آذر , 21/9/1398
سرخط خبرها
خانه / برگزیده ها / بار دیگر درخشش یکی از اعضای گروه شاهنامه خوانی و مفاخر ادبی “ردّ پای آسمان”لاهیجان

بار دیگر درخشش یکی از اعضای گروه شاهنامه خوانی و مفاخر ادبی “ردّ پای آسمان”لاهیجان

یکی از اعضای گروه شاهنامه خوانی و مفاخر ادبی “ردّ پای آسمان”لاهیجان توانست در “نخستین جشنواره ی کتاب خوانی مدال هدهد سفید” افتخار آفرینی کند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 915821_orig.jpg است

به گزارش  پایگاه خبری سل تی تی به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان ؛ دل آرام پرمونه  دانش آموز پایه ی هفتم که از اعضای  توانمند و پر تلاش گروه شاهنامه خوانی ردّ پای آسمان می باشد، توانست در نخستین جشنواره ی کتاب خوانی مدال هدهد سفید،عنوان داور برتر حوزه ی کودک در استان را به خود اختصاص دهد.

گروه شاهنامه خوانی و مفاخر ادبی «ردّ پای آسمان» توسط  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان و مربیگری نیلوفر امیدی از تابستان ۹۶ فعّالیت خود را در برخی زمینه های ادبی آغاز کرده است .

ازجمله فعالیتهایش : معرّفی آثار فاخر و کهن ادبیات ایران، خوانش اشعار وزین شعرای بزرگ، آشنایی کودکان و نوجوانان با چگونگی خوانش آثار حماسی و نحوه ی نقّالی شاهنامه، برگزاری دو بازارچه هنرهای دستی با هدف اهدای کتاب، آغاز کننده ی اجرای برنامه ی “کتاب گشت” به صورت بازدید از روستاهای محروم و اهدای کتاب توسّط اعضای گروه ردّپای آسمان به کودکان این روستاها و همچنین برگزاری شش دوره اختتامیه که در آن چکیده ی آن چه کودکان و نوجوانان در کلاس شاهنامه خوانی و مفاخر ادبی هر دوره آموخته اند، برای خانواده هایشان به اجرا در خواهد آمد.

این گروه مفتخر است که هر یک از اعضایش در زمینه های مختلف از جمله نقّالی شاهنامه، خوانش مثنوی، شرکت در ج

همچنین ببینید

در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان لاهیجان از بیمارستان پیروز؛ تحقق وعده وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید در شهرستان لاهیجان

به گزارش پایگاه خبري سل تي تي به نقل از پايگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *