پنجشنبه , آذر , 21/9/1398
سرخط خبرها
خانه / برگزیده ها / اجرای زنگ داستان خوانی در مدارس و مهدکودک های لاهیجان

اجرای زنگ داستان خوانی در مدارس و مهدکودک های لاهیجان

به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی طرح زنگ داستان خوانی روز ۲۵ آبان در مدارس و مهدکودک های لاهیجان اجرا خواهدشد .

 

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان،  ؛به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی زنگ داستان خوانی روز ۲۵ آبان در زنگ ششم توسط اعضای جام باشگاه‌ها و تسهیل گران در مدارس و مهدکودک های شهرستان لاهیجان اجرا می‌شود .

در سومین نشست تخصصی جام باشگاه کتاب و کتابخوانی که با حضور نگار نادری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان ، فاطمه علی پرست تسهیلگر جام باشگاه کتابخورهای شیطان کوه و کارشناس رابط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فاطمه قنبری زیازی مدیر کانون الزهرا و نماینده آموزش و پرورش، محدثه طوافی نماینده آموزش و پرورش رودبنه و معصومه علیدوست نماینده مهدکودک ها در عصر روز دوشنبه ۲۰ آبان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد مقرر گردید زنگ داستان خوانی در زنگ ششم مدارسی که جام باشگاه های کتاب و کتاب‌خوانی دارند توسط اعضا یا تسهیل گر در مدارس لاهیجان ، رودبنه و مهد کودک‌ها برگزار شود .

در اولویت قرار گرفتن خرید کتاب توسط اعضا با تخفیف۵۰ درصد برای جام باشگاه‌ها ، اشناکردن اعضا با خرید کتاب و بازدید از کتابخانه عمومی   از دیگر موارد مصوب بود .

 از دیگر موارد  بررسی  شده ، اجرای برنامه توسط تسهیلگران و اعضای جام باشگاه های کتابخوانی در نمایشگاه بزرگ کتاب در رشت بود که متقاضیان اجرای برنامه می‌توانند پیشنهادات اجرایی خود را به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هماهنگی های لازم ارائه دهند.

 زنگ داستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، آموزش و پرورش لاهیجان و رودبنه و بهزیستی برگزار خواهد شد.

همچنین ببینید

در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان لاهیجان از بیمارستان پیروز؛ تحقق وعده وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید در شهرستان لاهیجان

به گزارش پایگاه خبري سل تي تي به نقل از پايگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *