پنجشنبه , آذر , 21/9/1398
سرخط خبرها
خانه / برگزیده ها / آغاز فعالیت دو باشگاه جدید در چهارمین دوره جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی لاهیجان

آغاز فعالیت دو باشگاه جدید در چهارمین دوره جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی لاهیجان

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، باشگاه کتابخوانی ” سپیدروداندیشه ” با تسهیلگری حمیدرضا دورودیان و باشگاه کتابخوانی ” گل پامچال ” با تسهیلگری فاطمه باباپور زریاب در لاهیجان فعالیت خود را در حوزه ترویج کتاب و کتابخوانی آغاز کرده اند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 915331_orig-1024x1024.jpg است

کارن دورودیان ، طاها توتونکار، امیرمهدی مردی‌، سایمان سرهندی، ابوالفضل جباری ،حسین حسینی ،کیارش رنجکش احمدپور و  ایلیا پاک نعمت  از اعضای باشگاه ” سپیدرود اندیشه ” با تسهیلگری حمیدرضا دورودیان در دبستان حامی لاهیجان تشکیل شده است.

ایلیا قنوعی، محمد رضا لطفی، امیرمحمد صابری ، امیرحسین آزاد سرو ، علیرضا صفری نژاد ،امیر مهدی کاظمی ، مهدی نظری ، امیرعلی بصیرت پور و مانی قماش پسند از اعضای باشگاه کتابخوانی ” گل پامچال ” با تسهیلگری فاطمه بابا پورزریاب در آموزشگاه صنایع عباسی لاهیجان فعالیت می کنند.

باشگاه کتاب‌خوانی مکانی است که تعدادی افراد علاقه‌مند به مطالعه در کنار هم گرد می‌آیند تا در فضایی دوستانه به مطالعه کتاب‌های مورد علاقه خود بپردازند. باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان هسته‌های کوچکی هستند که کتاب‌هایی را تهیه و به صورت گروهی مطالعه کرده و به بحث می‌گذارند.

کمک به افزایش سرانه مطالعه میان کودکان و نوجوانان؛کمک به گسترش تبلیغ و معرفی کتاب؛ گسترش فرهنگ همکاری و مشارکت در انجام یک کار گروهی برخی از اهداف باشگاه کتاب و کتابخوانی می باشد.

همچنین ببینید

در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان لاهیجان از بیمارستان پیروز؛ تحقق وعده وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید در شهرستان لاهیجان

به گزارش پایگاه خبري سل تي تي به نقل از پايگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *