پنجشنبه , آبان , 23/8/1398
خانه / ایران زمین / انتخاب هنرمندی از لاهیجان به عنوان یکی از داوران بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان

انتخاب هنرمندی از لاهیجان به عنوان یکی از داوران بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان

محمد علی صادق حسنی به عنوان یکی از داوران بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 913815_orig-1024x1024.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان؛ اسامی داوران چهار بخش مسابقه تئاتر خردسال، کودک، نوجوان و خیابانی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اعلام شد.

محمدعلی صادق‌حسنی ، جواد انصافی و امیر مشهدی‌عباس به عنوان داوران بخش خیابانی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان انتخاب شدند.

«محمدعلی صادق حسنی» اهل لاهیجان ؛ نویسنده، بازیگر و کارگردان آثار متعددی ازجمله «زندگی و جنگ»، «آفرینش از نوعی دیگر»، «دعای آفتاب»، «از میرزا تا جنگ » و…..را در کارنامه هنری خود دارد.وی تاکنون جوایز بسیاری را از جشنواره های کشوری کسب نموده و جزو سی چهره تاثیر گذار در دهه انقلاب شناخته شده و افتخار دریافت لوح تقدیر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را داشته است.

صادق حسنی هشت سال رئیس انجمن هنرهای نمایشی گیلان بوده و هم اکنون عضو هیات امنای انجمن هنرهای نمایشی گیلان و رئیس انجمن هنرهای نمایشی لاهیجان می باشد .

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از ۱۶ تا ۲۱ آبان با شعار «تئاتر، کودک، طبیعت» به دبیری مجید قناد برگزار می‌شود.

همچنین ببینید

کتاب فروشی ها همگام برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: کتاب فروشی ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *