پنجشنبه , آبان , 23/8/1398
خانه / اسلایدر / معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور: مسائل زیستی از تهدیدات جدی در گیلان

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور: مسائل زیستی از تهدیدات جدی در گیلان

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه مسائل زیستی از تهدیدات جدی در گیلان محسوب می شود، گفت: با توجه به اهمیت موضوع استاندار گیلان طی حکمی از سوی سرلشکر محمد باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح به سمت «فرمانده قرارگاه پدافند زیستی گیلان» منصوب شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 61475456.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ایسنا، سردار محمدعلی مطیعی امروز در جلسه شورای پدافند گیلان که در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد با اشاره به اینکه تاکنون بیشتر تهدیدات به کشور ما از جانب کشور آذربایجان بوده اظهار کرد: پدافند غیرعامل سایبری حساسیت بیش از پیشی دارد که باید به صورت ویژه به آن پرداخته شود.

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به همسایگی و مرزهای آبی و زمینی مشترک گیلان با کشورهای همسایه، افزود: باید برای مقابله با تهدیدات احتمالی راهکارهای لازم پیش بینی شود.

وی ادامه داد: فعالیت های انرژی در گیلان ارزشمند است و دغدغه جدی برای مدیریت تجهیزات هنگام شرایط بحرانی در این استان وجود دارد.

سردار مطیعی با اشاره به مزیت نسبی تولید برق در استان گیلان، گفت: باید ارزیابی از وضعیت هزاران مگابایت برقی که در این استان تولید می شود صورت گیرد و راهبردهای لازم برای شرایط حساس اندیشیده شود.

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور، تهدیدات تروریستی را از دیگر عوامل تهدیدکننده دانست و گفت: باید نسبت این تهدیدات را شناسایی و بررسی کرد.

وی پایداری استان ها را یکی از عوامل موثر در کاهش تهدیدات عنوان و افزود: این پایداری باید در زمینه انرژی، سوخت، سایبری و زیستی مشهود باشد.

همچنین ببینید

کتاب فروشی ها همگام برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: کتاب فروشی ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *