یکشنبه , آبان , 26/8/1398
خانه / برگزیده ها / هفته نامه قلم در لاهیجان منتشر شد

هفته نامه قلم در لاهیجان منتشر شد

هفته نامه فرهنگی و اجتماعی قلم به مدیرمسئولی شاهین جهانگیری بلورچیان از هفته گذشته به جمع نشریات لاهیجان پیوست. محدوده فعالیت این هفته نامه که در  شهر لاهیجان چاپ و منتشر می شود ،استان گیلان و استان های شمالی است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 156704082-716x1024.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي  به نقل از ايرنا،  شاهين جهانگيري مدیرمسئول هفته نامه قلم در اولین سرمقاله خود از قلم به عنوان فرصتی برای سخن گفتن و سخن شنیدن یاد کرده است و می گوید:  قلم را باید برای شنیدن صداهای مختلف بدانیم .

جهانگیری در این سرمقاله از پدر خود که از روزنامه نگاران دهه  60 -50شمسی شهرستان لاهیجان به شمار می رود یاد می کند و می افزاید : او بود که مرا در کلاس درس خود به حقیقت نوشتن و از مردم گفتن و مردمی بودن آموزش داد، از او یادگرفتم که قلم حرمت دارد و باید یاد بگیریم که رسانه بهترین دوست مردم و مسئولان است.

این نشریه تلاش می کند که در کنار سایر رسانه ها اخبار و رویدادهای استان بویژه شهرستان لاهیجان را با نقد و تحلیل در سفره فرهنگی شهروندان قرار دهد و آنها را با رخداد های روز آشنا سازد.

در شهرستان لاهیجان علاوه بر این نشریه ، دو هفته نامه خردورز به مدیرمسئولی افشین معشوری با حوزه فعالیت  استان های گیلان ، مازندران و قزوین ،  هفته نامه صدای لاهیج با مدیرمسئولی رحمان رحمان پور لیلی محدوده  پخش شهرستان لاهیجان ، فصلنامه لاهیجان با مدیر مسئولی سیدمرتضی میرحسینی در حوزه شهرستان لاهیجان ،فصلنامه ادبی مازو با مدیرمسئولی محمد علی دوست و سردبیری مهرگان علی دوست حوزه پخش کشوری ، فصلنامه ویرگول به مدیرمسئولی حسن اسداله پور حوزه پخش کشوری ، هفته نامه همای گیلان مدیرمسئولی علی علیپور در سطح استان گیلان و ماهنامه عطرشالیزار با مدیرمسئولی پروانه محمدنژاد حوزه پخش گیلان  منتشر می شوند.

لاهیجان از جمله شهرهای فرهنگی استان گیلان محسوب می شود که سابقه انتشار نشریه در آن به بیش از یکصد سال می رسد و مانند شهرهای رشت و بندرانزلی در این زمینه در گیلان پیشگام است.

همچنین ببینید

استاندار گیلان تاکید کرد؛ ضرورت حفظ و تقویت آمادگی دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدمات‌رسان

استاندار گیلان با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر افزایش بارش باران در روزهای ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *