یکشنبه , آبان , 26/8/1398
خانه / اجتماعی / امیر سرتیپ اسماعیلی در رودسر: اقتصاد کشور با تکیه بر داشته‌های داخلی متحول خواهد شد

امیر سرتیپ اسماعیلی در رودسر: اقتصاد کشور با تکیه بر داشته‌های داخلی متحول خواهد شد

مشاور و دستیار فرمانده کل قوا در ارتش به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در زمینه توجه به ظرفیت‌های داخلی اشاره کرد و گفت: اقتصاد کشور با تکیه بر توان داخلی متحول خواهد شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 2637837.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از مهر، امیرسرتیپ فرزاد اسماعیلی  در مراسم یادواره شهدای محلات روستای حسن سرا از توابع شهرستان رودسر با بیان اینکه با تکیه بر داشته‌های داخلی می توانیم در همه ابعاد و حوزه‌ها کشور را متحول کنیم، افزود: این همان موضوع مهم و جامعی است که رهبر معظم انقلاب روی آن تاکید دارند.

امیر اسماعیلی با اشاره به اینکه متاسفانه در این زمینه گوش شنوا ضعیف است، گفت: اگر نگاه به درون داشته باشیم قطعا بر مشکلات بویژه در حوزه اقتصادی غلبه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه اشتغال باید در داخل کشور و با تکیه بر توان داخلی ایجاد شود نه به خارج، اظهار کرد: جای تعجب است که جوانان ما می‌توانند موشک‌های نقطه‌زن بسازند اما در صنعت خودروسازی نمی توانیم اقدامی انجام دهیم این نشان دهنده عدم توجه مدیران به فرمایشات رهبری معظم است.

مشاور و دستیار فرمانده کل قوا در ارتش در ادامه با اشاره به اینکه دشمن هیچگاه صلاح ما را نمی خواهد بلکه به دنبال منافع خود است، افزود: کسانی که ۱۷ هزار نفر از بهترین جوانان و کودکان، مردان و زنان این کشور را شهید کرده‌اند هیچگاه به فکر ما نیستند. ملت ایران در طول چهل سال گذشته در برابر دشمن، تهدید و تحریم سرخم نکرده‌اند و هیچگاه زیر بار زور نمی روند.

اسماعیلی به حضور ۱۰ هزار نیروی خارجی در ۴۰ پایگاه نظامی آمریکایی و اروپایی در اطراف ایران اسلامی اشاره و تصریح کرد: حضور این نیروها برای کمک به ما نیست بلکه برای ضربه زدن به ملت ایران است. ما با تحریم ضعیف نمی شویم اگر خود تحریمی نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه برخی از مدیران ادعا دارند می توانند ۶۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد کنند، ادامه داد: باید به اینها گفت بجای ایجاد این میزان شغل جلوی سرمایه‌ها و مشاغل هرز را بگیرید که در این صورت هم شغل ایجاد می شود و هم شرایط ازدواج برای جوانان فراهم خواهد شد.

مشاور و دستیار فرمانده کل قوا در ارتش با انتقاد از عملکرد ضعیف برخی مدیران و با اشاره به وجود اختلاس و فساد چهار میلیارد دلاری، گفت: نبود مدیریت صحیح و وجود همین فسادها به اقتصاد کشور ضربه زده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نه آمریکا و نه هیچ کشور دیگری جرأت تجاوز به ایران اسلامی را ندارد، تأکید کرد: به عنوان یک سرباز این نظام به ملت ایران قول میدهم به فرموده مقام معظم رهبری رژیم منحوس صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و شک نکنید بزودی نیز طومار عربستان سعودی نیز پیچیده خواهد شد.

امیر اسماعیلی همچنین به دستگیری مدیر سایت ضد انقلاب آمدنیوز توسط اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: روح الله زم شخصی است که مردم و مسئولان نظام را در کانال خود تخریب کرده بود اما امروز در دست نیروهای انقلابی سپاه است چیزی که نه خودش و نه اربابانش فکر آن را می کردند.

وی با بیان اینکه پتانسیل هر کشور نیروی جوان آن کشور است، تصریح کرد: متاسفانه امروز شرایط کشور در زمینه اقتصادی و معیشت نامطلوب است و زندگی برای همه سخت می گذرد اما در این میان هستند کسانی که حقوق‌ها نجومی می گیرند.

همچنین ببینید

استاندار گیلان تاکید کرد؛ ضرورت حفظ و تقویت آمادگی دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدمات‌رسان

استاندار گیلان با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر افزایش بارش باران در روزهای ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *