یکشنبه , آبان , 26/8/1398
خانه / اجتماعی / اعزام بالغ بر ۲۵۰ اتوبوس از گیلان به مرز مهران

اعزام بالغ بر ۲۵۰ اتوبوس از گیلان به مرز مهران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان زمان بازگشت زوار به وسیله ناوگان گیلان را ۲۴ لغایت ۲۹ مهرماه دانست و گفت: تاکنون بالغ بر ۲۵۰ دستگاه انواع اتوبوس از گیلان به مرز مهران اعزام شده است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 61465541.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايسنا، محمدرضا نازک کار  با اشاره به برنامه ریزی کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین گیلان برای بازگشت زائران، اظهار کرد: ۸۷ شرکت حمل و نقل مسافر با ظرفیت ۱۸۰ دستگاه انواع اتوبوس آماده انتقال زائران از مرز مهران به گیلان است.

وی افزود: براساس تمهیدات اندیشیده شده زوار گیلانی ابتدا از پایانه مرزی مهران به استان کرمانشاه منتقل می‌شوند و از آنجا توسط ناوگان اتوبوسی گیلان بازمی‌گردند تا کمترین مشکل در جابجایی‌ها ایجاد شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به تعیین نرخ بلیط بازگشت، تصریح کرد: نرخ بلیط اتوبوس های وی.آی.پی ۲۵ نفره ۲۲۵ هزار تومان، ۳۲ نفره ۱۸۰ هزار تومان و ۴۴ نفره ۱۲۸ هزار تومان تعیین شده و لذا زائران می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخطی از این نرخ مراتب شکایت خود را به همکاران راهداری مستقر در محل پایانه مرزی مهران اعلام کنند. شماره تلفن گویای ۱۴۱ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ نیز آماده دریافت شکایات است.

نازک کار زمان بازگشت زوار به وسیله ناوگان گیلان را ۲۴ لغایت ۲۹ مهرماه دانست و خاطرنشان کرد: طی این مدت کلیه ناوگان اتوبوسی گیلان در خدمت زائران است و هیچگونه جابجایی به سایر نقاط نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه ناوگان حمل و نقل موظف به جابجایی زائران بعد از ۲۹ مهرماه نیز هستند، گفت: از ۲۴ مهرماه تاکنون بالغ بر ۲۵۰ دستگاه انواع اتوبوس از گیلان به مرز مهران اعزام شده است و تاکنون بالغ بر 27 هزار زائر گیلانی از مرز مهران بازگشتند.

همچنین ببینید

استاندار گیلان تاکید کرد؛ ضرورت حفظ و تقویت آمادگی دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدمات‌رسان

استاندار گیلان با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر افزایش بارش باران در روزهای ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *