یکشنبه , آبان , 26/8/1398
خانه / اسلایدر / دعودت از سرمایه گزاران در طرح های اقتصادی گردشگری شهرستان لاهیجان

دعودت از سرمایه گزاران در طرح های اقتصادی گردشگری شهرستان لاهیجان

به گزارش پایگاه خبری سل تی تی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان ؛ جلسه تعامل رسانه های استان گیلان و مازندران با حضور مهندس میرغضنفری فرماندارلاهیجان و سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان و خبرنگاران دواستان در فرمانداری لاهیجان برگزار شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن IMG_6680.jpg است

فرماندار لاهیجان در جمع اعضای خانه مطبوعات گیلان و مازندران گفت: شهرستان لاهیجان دارای ظرفیتهای بالقوه در عرصه های گردشگری و اقتصادی می باشد. و از سرمایه گذاران در عرصه های مختلف جهت سرمایه گذاری در این شهرستان دعوت کرد.
وی در ادامه افزود: در حوزه های روستنایی شاهد اتقاقات خوب در طرح بوم گردی هستیم که ذائقه توریست ها و گردشگران به این سمت تغییر یافته است. طرحی به نام سامانهی آب بندان ها از زمان استاندار سابق گیلان در حال اجرا می باشد، با توجه به جدید بودن این طرح، قابل واگذاری به سرمایه گذاران در عرصه های مختلف گردشگری و اقتصادی می باشد.
فر ماندار لاهیجان در ادامه افزود: سرمایه گذاران می توانند از ظرفیت شهرک صنعتی لاهیجان استفاده نمایند .
نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: .به دنبال راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان که مجوزات لازمه در سالهای قبل اخذ گردیده، هستیم که اخیرا سازمان مسئول آن نیز مشخص شده و شرایط لازم برای زیر ساخت های آن از محل اعتبارات سرفصل های اقتصاد مقاومتی در حال انجام می باشد .

همچنین ببینید

استاندار گیلان تاکید کرد؛ ضرورت حفظ و تقویت آمادگی دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدمات‌رسان

استاندار گیلان با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر افزایش بارش باران در روزهای ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *