یکشنبه , آبان , 26/8/1398
خانه / برگزیده ها / مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان: ضرورت استفاده از ظرفیت همه دستگاه‌ها در اجرای برنامه هفته کتاب

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان: ضرورت استفاده از ظرفیت همه دستگاه‌ها در اجرای برنامه هفته کتاب

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان با تأکید بر لزوم پیش بینی برنامه‌های جذاب و همگانی برای هفته کتاب امسال خواستار بهره‌مندی از ظرفیت همه دستگاه‌ها در سطح استان شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 3020076.jpg است

به گزارش  پایگاه خبری سل تی تی به نقل از مهر، پریسا کرمی صبح پنجشنبه در نخستین جلسه کمیته برگزاری هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار که در اداره کل کتابخانه های گیلان برگزار شد، اظهار کرد: هفته کتاب فرصت مناسبی برای معرفی خدمات، اقدامات انجام شده و دستاوردهای یک گذشته مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان گیلان است.

کرمی ادامه داد: باید برنامه‌های جذاب، همگانی و تاثیرگذار در هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار برای بهره مندی عموم مردم پیش بینی و اجرا شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان با تأکید بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی، نهادهای خدمات رسان و سایر ارگان‌ها در برگزاری برنامه‌های این هفته، گفت: امیدواریم در این هفته شاهد رونق بیشتر امر کتابخوانی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در جامعه است با کمک دستگاه‌های اجرایی بوده و از ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌ها در اجرای برنامه‌ها استفاده کنیم.

تبدیل هفته کتاب امسال به بیادماندترین رویداد فرهنگی سال

معاون امور کتابخانه‌های و همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومیگیلان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به برنامه‌های سال گذشته و وجود برخی کاستی‌ها و آسیب‌های موجود در برنامه‌های هفته کتاب، اظهار کرد: نیازمند برنامه ریزی منسجم در اجرای همه برنامه‌ها هستیم.

زهرا بدن آرا تأکید کرد: هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار امسال باید با همکاری، هم افزایی و همفکری همه دست اندرکاران مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان به بیادماندنی‌ترین رویداد فرهنگی سال تبدیل شود.

گفتنی است شعار هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار امسال نیز «حال خوش خواندن» نامگذاری شده است.

همچنین ببینید

استاندار گیلان تاکید کرد؛ ضرورت حفظ و تقویت آمادگی دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدمات‌رسان

استاندار گیلان با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر افزایش بارش باران در روزهای ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *