دوشنبه , مهر , 29/7/1398
خانه / برگزیده ها / ثبت‌نام 51 هزار گیلانی در سامانه سماح

ثبت‌نام 51 هزار گیلانی در سامانه سماح

مدیر حج و زیارت گیلان با بیان اینکه تاکنون 51 هزار زائر گیلانی در سامانه سماح ثبت‌نام کردند، افزود: این در حالی است که سال گذشته حدود 24 هزار نفر از گیلان به همایش اربعین اعزام شدند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 61459255.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايسنا، حسن فعال  25 مهرماه را آخرین مهلت ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح دانست و اظهار کرد: امسال به واسطه حذف روادید با افزایش چشمگیر زائران مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه تاکنون 51 هزار زائر گیلانی در سامانه سماح به نشانی «https://samah.haj.ir» ثبت‌نام کردند، افزود: این در حالی است که سال گذشته حدود 24 هزار نفر از گیلان به همایش اربعین اعزام شدند.

مدیر حج و زیارت گیلان ادامه داد: اگر زائران امکان دسترسی به سامانه سماح را نداشته باشند، می‌توانند با مراجعه به 52 دفتر خدمات زیارتی در 11 شهرستان گیلان اقدام به ثبت‌نام کنند.

فعال از پرداخت مبلغ 22 هزار تومان(17 هزار تومان بابت بیمه و مابقی بابت خدمات پزشکی) در سامانه سماح به عنوان حق بیمه خبر داد و گفت: زوار با ثبت‌نام در سامانه سماح در صورت نیاز از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند می‌شوند لذا حتما در این سامانه ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه زوار برای بازگشت به استان از 24 لغایت 29 مهرماه باید از مهران به کرمانشاه بروند، اضافه کرد: امسال براساس تمهیدات اندیشیده شده زوار گیلانی ابتدا از پایانه مرزی مهران به استان کرمانشاه منتقل می‌شوند و از آنجا توسط ناوگان اتوبوسی گیلان بازمی‌گردند تا کمترین مشکل در جابجایی‌ها ایجاد شود.

همچنین ببینید

رئیس اورژانس گیلان: ارائه خدمات درمانی به بیش از 340 زائر اربعین در ایلام

رئیس مرکز اورژانس 115گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *