دوشنبه , مهر , 29/7/1398
خانه / اجتماعی / مدیر کل راهداری گیلان: پیش بینی ۱۸۰ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین حسینی گیلان

مدیر کل راهداری گیلان: پیش بینی ۱۸۰ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین حسینی گیلان

مدیرکل راهداری گیلان با اشاره به پیش بینی ۱۸۰ اتوبوس برای انتقال و جابجایی زوار گیلانی اربعین به مرز، گفت: در صورت نیاز این تعداد افزایش می یابد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 3258503.jpg است

به گزارش  پايگاه خبري سل تي تي به نقل از مهر، محمدرضا نازک کار با اشاره به اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان برای جابجایی زائران گیلانی اربعین حسینی تمیهدات لازم را اتخاذ کرده است، اظهار کرد: بر همین اساس برای انتقال زوار به مرز مهران ۱۸۰ دستگاه اتوبوس پیش بینی شده است.

نازک کار در ادامه با بیان اینکه علاوه بر پیش بینی این تعداد  اتوبوس به شرکت‌های مسافربری نیز اجازه افزایش این اتوبوس برای انتقال زوار داده شده است، افزود: همچنین از ۲۴ الی ۲۹ مهر ماه نیز برای انتقال زوار گیلانی از پایانه مرزی مهران و کرمانشاه به استان نیز پیش بینی‌ها لازم انجام شده و اتوبوس‌ها در این پایانه مستقر می شوند.

وی با اشاره به عدم افزایش قیمت بلیت نسبت به سال گذشته، گفت: برای جلوگیری از مشکلات به وجود آمده در سال گذشته در زمینه نبود اتوبوس برای برگشت، پیش کرانه و پس کرانه در نظر گرفته شده است.

مدیرکل راهداری گیلان ادامه داد: پیش کرانه زائران گیلانی مهران است که از آن جا به کرمانشاه و بعد به گیلان می آیند درصدد هستیم جابجایی زائران اربعین را در دو مرحله انجام دهیم.

وی با بیان اینکه زائران هشت استان از مرز مهران وارد می شوند و خدمات رسانی به این تعداد زائر به صورت یک طرفه مشکل است، افزود : اگر کاروان حمل و نقل و اتوبوس‌ها آمادگی داشته باشند، زائران می توانند مستقیم از مهران به گیلان منتقل شوند.

نازک کار تأکید کرد: زائران گیلانی که در مرز مهران اتوبوسی برای برگشت پیدا نکردند می توانند به پایانه برکت کرمانشاه مراجعه کنند.

همچنین ببینید

رئیس اورژانس گیلان: ارائه خدمات درمانی به بیش از 340 زائر اربعین در ایلام

رئیس مرکز اورژانس 115گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *