دوشنبه , مهر , 29/7/1398
خانه / برگزیده ها / درخشش دو دانشجو از گیلان در جشنواره قرآن و عترت کشور

درخشش دو دانشجو از گیلان در جشنواره قرآن و عترت کشور

رئیس روابط عمومی دانشگاه گیلان گفت: دو دانشجوی این دانشگاه در سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور عنوان های برتر را به خود اختصاص دادند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 156470915-1024x682.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايرنا، سعید رهسپار  اظهار داشت: زینب روشن فرد دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات کودک رتبه اول رشته دعا و مناجات خوانی و  محمد محرمی دانشجوی کارشناسی آمار  رتبه اول رشته پژوهشی را در سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور به دست آوردند.

وی با بیان این که این دو دانشجو از گیلان به رقابت های ملی جشنواره قرآن و عترت دانشجویان راه یافتند، افزود: این دانشجویان در بین دانشگاه های دولتی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری حائز رتبه شدند که برگزیدگان این جشنواره در مرحله ملی با سایر دانشگاه ها از جمله آزاد اسلامی، پیام نور رقابت می کنند.

رئیس روابط عمومی دانشگاه گیلان خاطر نشان کرد: سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت نهم تا یازدهم ماه جاری با حضور حدود ۴۵۰ نفر از دانشجویان برگزیده قرآنی از سراسر کشور در بخش های آوایی، معارفی، ادبی، هنری، پژوهشی و فناوری در دانشگاه قم برگزار شد.

بر اساس آخرین آمار، هم اکنون حدود ۱۷ هزار دانشجو در رشته‌های مختلف مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه گیلان مشغول به تحصیل هستند؛ این دانشگاه دارای افزون بر ۵۶۰ عضو هیأت علمی است. دانشگاه گیلان به عنوان دانشگاهی جامع و بزرگترین دانشگاه شمال کشور، دارای ۱۰ دانشکده شامل ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه، علوم کشاورزی، فنی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، منابع طبیعی، هنر و معماری، علوم ریاضی، مکانیک و دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان است.دانشگاه گیلان همچنین پژوهشکده گیلان شناسی، مرکز آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) و یک پردیس دانشگاهی دارد.

همچنین ببینید

رئیس اورژانس گیلان: ارائه خدمات درمانی به بیش از 340 زائر اربعین در ایلام

رئیس مرکز اورژانس 115گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *