دوشنبه , مهر , 29/7/1398
خانه / اجتماعی / حادثه رانندگی برای زائران گیلانی

حادثه رانندگی برای زائران گیلانی

رئیس پلیس راه گیلان با تایید وقوع حادثه رانندگی برای زائرین گیلانی در محور مرز مهران، از اعزام تیم‌های گشت پلیس راه و راهور گیلان برای پوشش ترافیکی پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی به استان ایلام خبر داد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 61456010.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي به نقل از ايسنا، سرهنگ حسین محمدپور  در خصوص وقوع سانحه رانندگی برای زائران گیلانی که از لنگرود به سمت مرز مهران تردد می کردند، اظهار کرد: براساس استعلام از راهور ناجا و پلیس راه ایلام، بررسی ها بیانگر این است که بامداد امروز خودروی سواری پراید که از لنگرود حرکت کرده بود، در مسیر ایلام به مرز مهران دچار واژگونی شده و در اثر این حادثه متاسفانه سه نفر فوت و دو نفر مصدوم  شدند.

رئیس پلیس راه گیلان خطاب به رانندگان و زائرین اربعین که با خودروهای شخصی به مرزهای کشور مراجعه می کنند، توصیه کرد: زمان را طوری برنامه ریزی کنند که حتی المقدور در شب رانندگی نکنند و یا پس از هر دو ساعت رانندگی، 15 دقیقه استراحت نمایند.

وی با بیان اینکه رانندگان عجله و شتاب نداشته باشند چراکه همه امکانات برای عبور و تردد آن‌ها فراهم است و نسبت به سال گذشته شاهد افزایش سیستم‌های خدمات‌رسان هستیم، ادامه داد: با توجه به اینکه اغلب واژگونی ها بر اثر خستگی و خواب آلودگی اتفاق می افتد لذا رانندگان محترم ضمن رعایت مقررات، با استراحت و بدون عجله رانندگی کنند تا شاهد حوادث ناگواری نباشیم.

محمدپور با اشاره به اعزام 20 نفر از کارشناسان پلیس راه و راهور استان گیلان به استان ایلام، گفت: همه ساله با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی کارکنان داوطلب پلیس راه و راهور استان با شوقی مثال‌زدنی برای حضور در کنگره عظیم در کنار سایر همکاران استان‌های مرزی ایلام و کرمانشاه لحظه شماری می‌کنند تا این توفیق عظیم نصیب آنها شود.

رئیس پلیس راه گیلان ادامه داد: کارشناشان پلیس راه استان روز گذشته با 10 خودرو با هدف سهولت تردد زائرین اربعین و برقراری نظم و امنیت به استان ایلام اعزام شدند که امیدواریم با برقراری نظم و امنیت ترافیکی شاهد کاهش وقوع حوادث جاده ای باشیم.

همچنین ببینید

رئیس اورژانس گیلان: ارائه خدمات درمانی به بیش از 340 زائر اربعین در ایلام

رئیس مرکز اورژانس 115گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *