دوشنبه , مهر , 29/7/1398
خانه / اجتماعی / فرمانده فرمانده مرزبانی استان گیلان: مرزهای خشکی و آبی گیلان مقتدرانه حراست می شود مرزبانی استان گیلان: مرزهای خشکی و آبی گیلان مقتدرانه حراست می شود

فرمانده فرمانده مرزبانی استان گیلان: مرزهای خشکی و آبی گیلان مقتدرانه حراست می شود مرزبانی استان گیلان: مرزهای خشکی و آبی گیلان مقتدرانه حراست می شود

فرمانده مرزبانی استان گیلان، گفت: با تلاش مرزبانان و وحدت مرزنشینان، مرزهای دریایی و زمینی گیلان مقتدرانه کنترل و حراست می شود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 3260671.jpg است

به گزارش  پايگاه خبري سل تي تي به نقل از مهر، سرهنگ سهراب سجادی،  در نشست با مرزنشینان منتخب محلات و روستاهای تابعه شهرستان آستارا در محل ستاد فرماندهی هنگ مرزی به مناسبت هفته ناجا با بیان اینکه مرزهای هر کشور برای مردم آن مقدس است و حفاظت از مرز و بوم در واقع حفاظت از جان، مال و ناموس مردم به شمار می رود، اظهار کرد: وحدت مرزنشینان امنیت مرزها را تثبیت می کند.

وی با اشاره به اینکه مرزنشینان مرزبانان جمهوری اسلامی ایران محسوب می شوند و این افتخار و نعمت بزرگی است که پاسداری از مرزهای کشور را به عهده دارند، افزود: نگهداری و پایداری امنیت در مناطق مرزی شهرستان آستارا نتیجه همکاری و ارتباط تنگاتنگ  مردم با مرزبانان است.

سجادی با تاکید بر اینکه برای کنترل و تامین امنیت مرزی، مرزبان در گیلان زحمات زیادی می کشند و در سایه تلاش آنها، مرزهای کشورمان در شمال استان گیلان، جز سرحدات امن محسوب می شود، گفت: گیلان از با ثبات‌ و امن‌ترین مرزهای کشور برخوردار است.

فرمانده مرزبانی گیلان، تصریح کرد: مرزهای ایران برای همسایگان همواره مرزهای صلح و دوستی بوده و خواهد بود.

تفاهم و دوستی مرز مشترک بین ایران و آذربایجان

در ادامه فرمانده هنگ مرزی آستارا نیز در این نشست مرزنشینان ساکن در شهرستان مرزی آستارا را افرادی فهیم عنوان کرد و افزود: همواره حس دوستی و مودت بین مرزبانان و مرزنشینان در این شهرستان مرزنشین برقرار بوده و مرزنشینان آستارایی هرگز برای یک عمل تخلف در مرز اقدام نمی کنند و به واسطه حضور فعال و مسئولانه آنها امنیت کاملی در مناطق مرزی آستارا برقرار است.

سرهنگ نوذر مرادی، افزود: مردم متدین شهرستان مرزنشین آستارا از دیر باز به خاطر تدین، تعهد و میهن دوستی، همواره مرزداران غیوری بوده اند و از مرزهای کشور با جان و دل دفاع کرده اند.

وی، تصریح کرد: تفاهم و دوستی مرز مشترک بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان است.

همچنین ببینید

رئیس اورژانس گیلان: ارائه خدمات درمانی به بیش از 340 زائر اربعین در ایلام

رئیس مرکز اورژانس 115گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *