دوشنبه , مهر , 29/7/1398
خانه / اجتماعی / رییس اتاق اصناف گیلان؛ نمایشگاه‌ ویژه ایام بازگشایی مدارس در ۶ شهرستان گیلان

رییس اتاق اصناف گیلان؛ نمایشگاه‌ ویژه ایام بازگشایی مدارس در ۶ شهرستان گیلان

شکریه از راه اندازی نمایشگاه‌ ویژه ایام بازگشایی مدارس در ۶ شهرستان گیلان به منظور ارائه اقلام مورد نیاز دانش آموزان با قیمت مصوب خبر داد.
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن IMG14530168.jpg است

به گزارش پایگاه خبری سل تی تی به نقل از خبرگزاری شبستان،  «جلال‌الدین محمد شکریه» در ستاد تنظیم بازار استان در استانداری با اشاره به ایام بازگشایی مدارس و ضرورت نظارت بر اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان اظهار کرد: با هماهنگی بازرسان اصناف اقدامات وسیعی در قالب‌های مختلف در بخش پوشاک، نوشت‌افزار و طرح‌های ویژه محرم انجام شده است.

رییس اتاق اصناف گیلان با اشاره به راه‌اندازی نمایشگاه ویژه ایام بازگشایی مدارس اظهار کرد: این نمایشگاه در ۶ شهرستان رشت آستارا، انزلی، تالش، لاهیجان، صومعه سرا تا ۳۱ شهریور دایر است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه‌ها با ۵۰۰ غرفه در سراسر استان اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان با قیمت مصوب در راستای کمک به دولت و ایجاد آرامش روانی در جامعه ارائه می‌شود.

شکریه با بیان اینکه گیلان همواره جز پنج نمایشگاه برتر کشوری بوده است افزود: از این تعداد غرفه، ۲۱۱ غرفه در نمایشگاه شهر رشت دایر است.

وی با تاکید بر نظارت جدی بر اجناس ارائه شده در نمایشگاه تصریح کرد: به هیچ وجه در نمایشگاه اجناس با نقوش غربی ارائه نمی‌شود و تمام تولیدات داخلی و ایرانی است.رییس اتاق اصناف گیلان با بیان اینکه طبق قانون اتاق‌های اصناف می‌توانند از محل نمایشگاه و غرفه‌ها منتفع شوند تاکید کرد: تاکنون هیچ وجهی دریافت نکرده و حتی در برخی موارد مجری را هم ملزم به ارائه رایگان غرفه کردیم.

وی در ادامه به نرخ‌گذاری پارکینگ‌های عمومی استان اشاره و خواستار افزایش قیمت شد و توضیح داد: پارکینگ‌های عمومی درجه‌بندی شده و هر کدام دارای ضوابطی هستند و افزایش قیمت بر اساس مدرن بودن و درجه یک و درجه ۲ تعیین می‌شود.

شکریه با بیان اینکه رشت به ویژه مرکز شهر دارای بافت تنیده است و زمینی در این بافت وجود ندارد گفت: باید این پارکینگ‌ها را با ارائه تسهیلات حفظ کنیم در غیراینصورت تبدیل به مجتمع و پاساژ می‌شوند تا برای مالک صرفه اقتصادی داشته باشند.

همچنین ببینید

رئیس اورژانس گیلان: ارائه خدمات درمانی به بیش از 340 زائر اربعین در ایلام

رئیس مرکز اورژانس 115گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *