دوشنبه , مهر , 29/7/1398
خانه / ایران زمین / قشقایی بعد از شکستن طلسم ۴۲ ساله: همیشه دوست داشتم پا جای پای نصیری بگذارم

قشقایی بعد از شکستن طلسم ۴۲ ساله: همیشه دوست داشتم پا جای پای نصیری بگذارم

وزنه بردار سبک وزن ایران گفت: در مسابقات قهرمانی جهان می توانستم بهتر باشم اما چند ماه گذشته وزن زیادی کم کردم، با این حال خدا را شکر می کنم بعد از سالها این افتخار نصیب من شد که مدال جهانی بگیرم.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 59184015.jpg است

به گزارش پایگاه خبری سل تی تی به نقل از ایسنا، حافظ قشقایی پس از کسب مدال نقره دوضرب وزنه برداری قهرمانی جهان بیان کرد: با توجه به اینکه خیلی وزنم را در طول چند ماه گذشته کاهش دادم برای اینکه به این مسابقات برسم، بدنم کم آورده بود و در یک ضرب نتوانستم عملکردی که مورد انتظارم هست را داشته باشم. در دوضرب هم با وجود اینکه مدال گرفتم اما می توانستم بهتر باشم و وزنه ۱۵۵ کیلوگرم را بزنم چون در تمرینات زده بودم.
او افزود: اما شرایط سبک وزن همین است و باید وزن کم کرد و این سختی را دارد. ان شاالله در مسابقات بعدی در وزن های بالاتر شرکت می کنم و راحت تر خواهم بود.

قشقایی در مورد اینکه توانست بعد از ۴۲ سال در سبک وزن مدال مدال جهانی بگیرد، گفت: از همان ابتدا که وزنه برداری را شروع کردم الگو و هدف آرمانی من محمد نصیری بود. دوست داشتم پا جای پای او بگذارم. خدا را شکر می کنم بعد از سالها این افتخار  نصیب من شد که در سبک وزن مدال جهانی بگیرم با وجود اینکه سبک وزن های خوبی در این چند ساله داشتیم. اکنون خیلی خوشحال هستم و امیدوارم مردم هم از من راضی باشند.
وزنه بردار ایران در پایان گفت: از آقای مرادی، برخوه و پدرم که به عنوان مربی ام سالها برایم زحمت کشید، تشکر می کنم.

همچنین ببینید

رئیس اورژانس گیلان: ارائه خدمات درمانی به بیش از 340 زائر اربعین در ایلام

رئیس مرکز اورژانس 115گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *