دوشنبه , مهر , 29/7/1398
خانه / ایران زمین / گابریل کالدرون: هیچ تیمی در دربی از پیش برنده نیست/هر تیمی بهتر باشد پیروز می‌شود

گابریل کالدرون: هیچ تیمی در دربی از پیش برنده نیست/هر تیمی بهتر باشد پیروز می‌شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به در پیش بودن دیدار حساس تیمش با اسقلال گفت: شرایط این بازی کاملا متفاوت است و هر تیمی که بهتر باشد می تواند پیروزی را از آن خود کند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 3181331.jpg است

به گزارش پایگاه خبری سل تی تی به نقل از مهر، گابریل کالدرون در حاشیه تمرین  چهارشنبه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: ما یک جلسه ریکاوری داشتیم برای بازیکنانی که بازی کرده بودند و برای انهایی که بازی نکرده یا کمتر بازی کرده بودند ۸۰ دقیقه بازی گذاشتیم. خلیل زاده آسیب دیدگی دارد در پایش که در حال درمان است. چند روز مانده و امیدوارم به بازی برسد.

وی در مورد اینکه استقلال با تساوی در آخرین بازی اش به استقبال دربی می آید گفت: ترجیح من این است که تیم حریف همه بازیهایش را برده باشد و به دربی برسد. اینطور برای ما بهتر است. اما وقتی تیم نتیجه نگرفته باشد با اتحاد بیشتری به میدان می آید و می خواهد برنده باشد.

گابریل کالدرون ادامه داد: البته چیزی که برای خود من مهم است اینکه تیم خودم آماده باشد. امیدوارم سطح تیم ما در بازی با استقلال بالاتر بیاید. ما گل های بیشتری نیاز داریم و برای این کار باید تمرینات بیشتری را انجام دهیم.

وی در مورد شرایط و حساسیت دربی هم گفت: دربی در تمام کشورها شبیه هم هستند. البته اینجا نسبت به کشورهای دیگر تماشاگران بیشتری حضور دارند. وقتی روزهای قبل در خیابان هستند به راحتی متوجه می شوید که دربی در حال نزدیک شدن است. مردم در این مورد زیاد صحبت می کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد پیش بینی اش از نتیجه دیدار با استقلال گفت: هیچکس در این بازی از پیش برنده نیست. در واقع اصلا نمی شود نتیجه بازی را پیش بینی کرد. هر تیمی که بهتر بازی کند برنده می شود.

کالدرون در مورد تغییر ساعت بازی نیز گفت: نمی دانم که این ساعت همراه با گرمای زیادی خواهد بود یا نه.

سرمربی پرسپولیس در مورد تمرین یک تیم صنفی قبل از تمرین تیمش گفت: این تمرین آماتور بود و خیلی به زمین آسیب نمی رسد.

وی ادامه داد: هیچ غافلگیری وجود ندارد. آنها می خواهند برنده باشند و ما هم می خواهیم همین کار را بکنیم. برای بردن دربی باید به بالاترین سطح کیفی خودمان برسیم.

کالدرون در مورد جونیور و عملکرد او گفت: این اولین بازی وی بود و هنوز زبان سایر بازیکنان را نمی داند. او نیاز به زمان دارد تا بتواند خودش را با تیم هماهنگ کند. امیدوارم که جونیور بتواند گل بزند تا به سطح خوبی که انتظار داریم برسد.

همچنین ببینید

رئیس اورژانس گیلان: ارائه خدمات درمانی به بیش از 340 زائر اربعین در ایلام

رئیس مرکز اورژانس 115گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *