یکشنبه , اسفند , 4/12/1398
سرخط خبرها
خانه / اسلایدر / رفع مشکلات ارتباطی روستاهای گیلان در اولویت باشد

رفع مشکلات ارتباطی روستاهای گیلان در اولویت باشد

نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: در برخی روستاهای استان مشکلات ارتباطی کم و بیش وجود دارد که می بایست رفع این مشکلات در اولویت قرار گیرد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 156439634-1024x682.jpg است

به گزارش پایگاه خبری سل تی تی به نقل از  روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی در دیدار مدیر و معاونان مخابرات منطقه گیلان با اشاره به اهمیت و لزوم خدمت رسانی به مردم مناطق مختلف استان اظهار کرد: سعی کنید پای درد دل مردم بنشینید تا حرفشان را به شما بگویند و سرعت و دقت در کارها را سرلوحه امور قرار دهید.

نماینده ولی فقیه در گیلان خواهان تقویت نظارت بر مخابرات گیلان شد و بیان کرد: اگر نیروهایتان خوب کار کنند، به نام شما تمام می شود و اگر بد کار کنند نیز به نام شما تمام خواهد شد پس سعی کنید طوری رفتار و مدیریت و نظارت کنید تا نامی نیک از خود بر جای بگذارید.

پارسایی مدیر مخابرات منطقه گیلان نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مخابرات گفت: جهت خدمات رسانی در سطح وسیع و حل مشکلات ارتباطی در روستاها و مناطق دور افتاده ، سایت های wll را به سایت موبایل ارتقاء دادیم همچنین با اجرای پروژه فیبر نوری در مسیر توتکابن تا دیلمان ، بستر ارتباطی این مناطق نیز تأمین می شود.

به گزارش ایرنا هشتم شهریورماه جاری با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گیلان،  پروژه های ارتباطی شهرستان رودسر ازجمله شبکه همراه اول شامل ۵۱ نود نسل های دوم و سوم در حوزه شهری و روستایی با اعتبار هشت میلیارد و ۷۳۱ میلیون تومان و نیز شبکه ایرانسل شامل هشت سایت نسل های دوم ، سوم و چهارم در حوزه های مختلف شهری ، روستایی و جاده‌ای با اعتبار دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و نیز توسعه زیرساخت شبکه ملی اطلاعات در راستای ایجاد بستر خدمات الکترونیک در ۱۷ روستا افتتاح شد.

کارگروه های ارتباطات و فنآوری اطلاعات شهرستان های لنگرود، لاهیجان و سیاهکل نیز برگزار شد.

همچنین ببینید

هشدار؛ ویروس کرونا؛ توصیه‌های تغذیه‌ای برای مقابله با کرونا

برای پیشگیری از ابتلا به کرونا اطلاعات خود را بطور دائم درباره ایمن‌سازی مواد غذایی، ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *