سه شنبه , بهمن , 1/11/1398
خانه / برگزیده ها / ادامه وزش باد و بارندگی در گیلان

ادامه وزش باد و بارندگی در گیلان

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی آسمان، وزش باد و بارندگی در استان طی روزهای پیش رو خبر داد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 156610535.jpg است

به گزارش پایگاه خبری سل تی تی به نقل از ایرنا، مازیار غلامی عصر سه شنبه بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه به طور غالب ناپایدار تا پایان هفته در منطقه است بنابراین طی این مدت شرایط برای ابرناکی، بارندگی ، وزش باد و رعدوبرق مهیاست.

وی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد  ، احتمال رعدوبرق، در دامنه های جنوبی گاهی کاهش ابر عنوان و برای فردا (چهارشنبه) نیز آسمان استان  را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی ساعات بارندگی، وزش باد و رعدوبرق پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۲۴ درجه سلسیوس مربوط به بندرآستارا، رودسر، بندرکیاشهر و منجیل و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۱ درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.

غلامی بیشینه دمای رشت طی امروز را ۲۳ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۱۸ درجه عنوان کرد.

وی در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین ۵ / ۰ تا یک متر، دمای آب دریا ۲۷ درجه سلسیوس و شرایط برای شنا در اکثر ساعت ها نا مناسب است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته را با ۸ / ۲۰ میلیمتر مربوط به بندرانزلی ذکر کرد.

همچنین ببینید

دیدار استاندار گیلان با رئیس دفتر رئیس جمهوری

نماینده عالی دولت در گیلان در دیدار با رئیس دفتر رئیس جمهوری، موضوعات مهم استان ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *