یکشنبه , اسفند , 4/12/1398
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / زن ۷۳ ساله هندی دوقلو زایید!

زن ۷۳ ساله هندی دوقلو زایید!

یک زن ۷۳ ساله در ایالت آندراپرادش در جنوب هند دختران دوقلو به دنیا آورده است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 697313_928.jpg است

به گزارش پايگاه خبري سل تي تي ،  این زن که به کمک لقاح مصنوعی باردارشده بود، روز پنجشنبه با سزارین زایمان کرد.دکتر، اما سانکار، پزشک این زن به نام مانگایاما یاراماتی ۷۳ ساله است، گفت: “مادر و نوزادان در شرایط جسمانی خوبی هستند.مانگایاما یاراماتی گفت که او و همسرش که ۸۲ سال سن دارد همیشه در آرزو‌ی داشتن فرزند بودند، اما تا به حال به آرزویشان نرسیده بودند.
همسر او ماسیتاراما راجارائو روز پنجشنبه پس از به دنیا آمدن نوزادان گفت: “ما بسیار خوشحال هستیم.اما درست یک روز بعد رجارائو (پدر دوقلوها) دچار سکته مغزی ناگهانی شد و هم اکنون در بیمارستان تحت درمان است.از رجارائو پرسیده شد اگر به خاطر سن بالا اتفاقی برای آن‌ها بیفتد چه کسی از کودکان‌شان مراقبت خواهد کرد. او در پاسخ گفت: هیچ چیز در دست ما نیست. هر اتفاقی که بخواهد بیفتد می‌افتد. همه چیز در دست خدا است.

داشتن فرزند برای این زوج مهم بود وخانم یاراماتی گفته که در دهکده محل زندگی‌شان از او به عنوان خانم بی فرزند نام می‌بردند.وی اضافه کرد: ما بار‌ها امتحان کردیم و پزشکان بی شماری را دیدیم. به همین خاطر این شادترین زمان زندگی من است.در سال ۲۰۱۶ نیز یک زن هندی دیگر به نام دالیندر کور که بالای ۷۰ سال سن داشت، پسری به دنیا آورد.

همچنین ببینید

هشدار؛ ویروس کرونا؛ توصیه‌های تغذیه‌ای برای مقابله با کرونا

برای پیشگیری از ابتلا به کرونا اطلاعات خود را بطور دائم درباره ایمن‌سازی مواد غذایی، ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *