شنبه , آذر , 23/9/1398
سرخط خبرها
خانه / اسلایدر / زمینه‌های متعدد سرمایه‌گذاری در لاهیجان اطلاع‌رسانی شود

زمینه‌های متعدد سرمایه‌گذاری در لاهیجان اطلاع‌رسانی شود

فرماندار لاهیجان با اشاره به وجود بستر و زمینه‌های متعدد در این شهرستان برای سرمایه‌گذاری، خواستار نقش‌آفرینی موثرتر رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی این بسترها شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن IMG_20190814_130409_575.jpg است

به گزارش پایگاه خبری سل تی تی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان، سیداسماعیل میرغضنفری در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز رشت اظهار داشت: ممکن است در برخی فضاها ، سرمایه گذاران دلهره داشته باشند ولی در لاهیجان، تعامل مناسبی بین دستگاه های اجرایی و قضایی وجود دارد.

وی همچنین از کم رنگ شدن جرأت و جسارت از سوی برخی مدیران انتقاد کرد و گفت: لازم است حمایت های بایسته و عملی از مدیران برای اهتمامی بیشتر به توسعه و پیشرفت، صورت گیرد.

فرماندار لاهیجان در بخش دیگری از سخنانش افزود: خبرنگاران، قشر مظلومی هستند چراکه هم از سوی مردم مورد سوال قرار می گیرند و هم ممکن است مورد خطاب مسئولان باشند.

وی ادامه داد: کار خبرنگاری در واقع همچون تیغ است؛ اگر به دست افرادی که صاحب صلاحیت هستند، باشد منجر به نظافت ، زیبایی و اصلاح امور می شود و چنانچه به دست افراد فاقد صلاحیت بیفتد، منجر به ناامیدی خواهد بود و این موضوع، نشانگر حساسیت کار خبر است.

فرماندار لاهیجان با اشاره به ارتباطات جامعه با خبرنگاران افزود: عده ای اعتقاد به کار رسانه ای و خبررسانی دارند از این رو پیوسته، ارتباطات خوبی با خبرنگاران دارند ولی عده ای دیگر، به دلیل شناخت ناکافی از فضای رسانه ای و برخی عوامل دیگر، با این قشر سروکار ندارند.

میرغضنفری تقویت ارتباط با اهالی رسانه و خبرنگاران را موثر و مفید خواند و گفت: معتقدم می توان از این قشر به عنوان بازوی کمکی برای منافع عمومی استفاده کرد و باید این مهم، مورد توجه باشد.

همچنین ببینید

چگونگی ورود دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان پیروز در مصاحبه ی کوتاه خبرنگارما با مدیریت بیمارستان پیروز لاهیجان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سل تی تی این روزها بازار داغ خبرهای فضای مجازی ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *