دانلود کامل مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری

Published on Author adminLeave a comment

مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد با منابع بروز و جدید
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید ها ۱۳
فرمت فایل doc
حجم فایل ۷۳ کیلو بایت
تعداد صفحات فایل ۵۷

مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری

فروشنده فایل

کد کاربری ۲

کاربر

دانلود مبانی نظری پایان نامه رشته روانشناسی

مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
توضیحات:
فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc
بدون هیچ تگ و تبلیغات، قابلیت پرینت دارد
منبع و تولید انحصاری در :فروشگاه ساز فایلینا
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مقدمه مبانی نظری معنویت

بنا به گفته اشنایدر (۲۰۰۰) معنویت تجربه تلاش آگاهانه برای وحدت بخشی به زندگی فرد است البته نه از طریق جدایی از دیگران بلکه از راه تعالی بخشیدن خود به سمت ارزش غایی مورد مشاهده فرد است.الکینز (۱۹۹۸) معنویت را یک پدیده انسانی می داند که به صورت قابلیت و ظرفیت در همه مردم وجود دارد ، معنویت یک ساختار نه بعدی است: ۱- بعد فرامادی ۲- معنا و هدف در زندگی ۳- داشتن سلامت ۴- تقدس زندگی ۵- اهمیت ندادن به ارزش های مادی ۶- نوع دوستی ۷- آگاهی از تراژدی ۸- آرمان گرایی ۹- ثمرات معنویت. معنویت اصیل از نظر او عشق، محبت و مهر ورزی به همه موجودات است.

تعریف عملیاتی مولفه های معنویت

آگاهی: اظهار به اطلاع و آگاهی از حضور پیوسته خداوند در تمامی ابعاد زندگی و زمان ها
پذیرش واقعی : تمایل به پایداری رابطه با خداوند و تلاش در جهت حفظ و استمرار این رابطه
ناامیدی : یاس، خشم و طردشدگی که فرد نسبت به خداوند احساس می کند
بزرگنمایی : سهم فوق العاده ای که در عبادت ها فرد برای خود قائل است.
بی ثباتی : تمایل به ناپایداری رابطه با خداوند و نگرانی از قطع این رابطه
مدیریت برداشت : احترامی که فرد به واسطه اعمال اجتماعی ناشی از معنویت برای خود و دیگران قائل است.
معنویت
گرایش معنوی افراد را به سمت معرفت ، عشق ، معنا ، آرامش ، امیدواری ، تعالی، پیوند ، شفقت ، خوبی ، و یکپارچگی سوق می دهد. معنویت قابلیت فرد برای خلاقیت، رشد و تحول یک نظام ارزشی را در بر می‌گیرد و شامل مجموعه ای از پدیده ها مثل تجربیات، عقاید و اعمال است. چشم اندازهای مختلف روانی، معنوی ، دینی و فراشخصی ، ما را به معنویت نزدیک می‌کند. اگر چه معنویت عموما از طریق فرهنگ منتقل می‌شود، اما هم مقدم بر فرهنگ است و هم متعالی‌تر از آن» (نیکلز ، ۲۰۰۲).مولفه های تعالی معنوی از دیدگاه پیدمونت (۲۰۰۱) عبارتند از : حس پیوند ، عقیده به اینکه فرد بخشی از جامعه بزرگ بشری است و در تداوم هماهنگی زندگی نقش دارد، جهان شمولی ، اعتقاد به ماهیت توام با وحدت در زندگی، و تحقق دعا ، احساس لذت و خشنودی فرد در نتیجه رویارویی شخصی با یک حقیقت متعالی را در بر می‌گیرد.
در دهه های اخیر، مباحث عرفانی و معنوی و تعالیم اشراقی بیش از پیش جایگاه خود را باز یافته است و اهل نظر در حوزه های عرفان، حکمت، هنر، ادبیات و روان شناسی به نقش معجزه آسای عرفان و ارزش های معنوی در پاسخ به نیازهای تکاملی انسان و درمان ناملایمات و بیماری های روحی و روانی او و رسیدن به سلامت روان او تأکید فراوان دارند (کریمی، ۱۳۸۳).جیمز (به نقل از پیدمونت، ۲۰۰۱) معتقد است، انسان با رجوع به باطن دین (معنویت) آرامش و سرور خاصی پیدا می کند وی معتقد است باور به وجود ارزش های بالاتر و یک قدرت برتر برای بهداشت روانی انسان ضروری است.یونگ(به نقل از آزاد،۱۳۸۴) که به نهضت اول روانشناسی مربوط می شود به شدت تحت تأثیر معنویت شرق بود و می گفت در بخش دوم زندگی بهتر است به سراغ آموزه های معنویت یا عرفان بودیسم برویم.
مازلو (به نقل از آزاد،۱۳۸۴) تلفیقی ساخته از روان شناسی و معنویت و از آن به عنوان روان شناسی کمال یاد کرده است. مفهوم خودشکوفایی که مازلو به آن اشاره کرده و آن را تحقق بخشیدن به خود در بالاترین سطح می-داند، چیزی است که از معنویت شرق گرفته شده است.براندن (به نقل از جمال هاشمی، ۱۳۷۹، ص۱۳) عقیده دارد، اینکه چگونه انسانی هستیم و چه شخصیتی داریم بسته به انسجام و یکپارچگی و درجه معنویت و خرد ما است.بررسی بهرامی دشتکی، علیزاده، غباری بناب و کرمی (۱۳۸۵) نشان داد مداخلات معنوی موجب کاهش افسردگی و سلامت روان گردید.بررسی بهرامی احسان و تاشک (۱۳۸۳) نشان داد معنویت با افزایش سلامت روانی و کاهش اختلالات روانی رابطه دارد و توانسته است بصورت مثبت سبک مقابله مذهبی و معنوی را پیش بینی کند.هی و موریسی (۱۹۸۷) اعتقاد دارند ریشه ی معنویت و تجربه های معنوی برای سلامت انسان سودمند است.
یونگ (به نقل از وست، ۲۰۰۴) با تأیید واقعیت درمانی نیاز به معنویت در نوع انسان، تجربه ی معنوی و روحی را به عنوان جنبه های بالقوه ی سالم و سلامت هستی انسان در نظر می گیرد.
برای آنکه معنویت را تعریف کنیم، باید ابتدا بپرسیم: “مذهب ما چیست؟ “مذهب عبارت است از جستجوی معنا و هدف به ویژه که با وجودی مقدس یا واقعیتی غایی ارتباط پیدا کند(پارگامنت ،۲۰۰۰). مقدس یعنی “قدرت های والاتر، نیرو های متعالی تر یا وجودهای شخصی”پارگامنت(۲۰۰۰) بر این باوراست که تعاریف حاضر از واژه مقدس آن چنان وسیع است که نه تنها نه شامل خداوند سنتی مذهب غربی یعنی مسیحیت می شود بلکه مفاهیم شرقی تائو، براهمان و نیروانا را نیز شامل می شود. با این حال تعدادی از سنن شرقی واژه “واقعیت غایی”را بر”مقدس”ترجیح می دهند. برای مثال ٬آیین بودایی٬ اگر خداوند را این چنین تعریف کنیم:
“وجودی شخصی که جهان رابا طرحی سنجیده شده خلق کرده ” مذهبی بی اعتقاد به خداست (نیکلز،۲۰۰۲). از سویی دیگر٬ اسمیت به تعریف دومی از خداوند به عنوان “الوهیت” اشاره می کند که در آن “ایده شخصیت” گنجانده نشده است. اوبر این باور است که در آیین بودا این تعریف دومی از خداوند به عنوان الوهیت اشاره می کند که در آن ایده شخصیت (ص۱۱۴) گنجانده نشده است. او بر این باور است که در آیین بودا این تعریف دوم به اندازه کافی به مفهوم خداوندبه عنوان الوهیت نزدیک است که بتوان این اسم رامتضمن آن معنا دانست (نیکلز،۲۰۰۲).
نیکلز برای تایید چنین نتیجه گیری اشاره ی بودا به آن متولد نشده که تغییرنمی پذیرد٬ خلق نمی شود و شکل نمی پذیرد را نقل میکند و می گوید که متون بودایی نیروانا را دائمی وهمیشگی، جاودانه و فناناپذیر توصیف می کند. بنابراین نیروانا رامی توان واقعیتی غایی تصور کرد. ویژگی دیگر تمامی مذاهب آن است که به گونه های مختلف به آموزش اخلاقیات می پردازند. یعنی آنها به اشاعه قوانین و اصولی می پردازند که رفتار درست بجا و خوب راگسترش می دهند وسر انجام آنکه مذاهب عمده نهادهایی را به وجود آورده اند (همچون فرقه های کلیسایی)که پایه ساختاری شان راشکل می دهند. اکثر ادیانی آسمانی می گویند که یکی از اهداف عمده آنها رشد معنویت پیروان آنهااست، اما آیا معنویت تنها دسترس پیروان مذاهب است؟ به نظر نمی رسد چنین باشد، لازم نیست مذهب تنها وسیله توصیف یا پیوند با آن وجود مقدس یا واقعیت غایی باشد (نیکلز،۲۰۰۲).
فهرست مطالب

مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری

مبانی نظری تحقیق معنویت دینداری

۱-۵-۱-۱-تعاریف مفهومی معنویت ۶
۱-۵-۱-۲-تعریف عملیاتی معنویت ۶
۱-۵-۱-۳- تعریف عملیاتی مؤلفه های معنویت ۶
۱-۵-۲-سلامت روان ۶
۱-۵-۲-۱-تعریف مفهومی سلامت روان ۷
۱-۵-۲-۲-تعریف عملیاتی سلامت روان ۷
۱-۵-۲-۳- تعریف عملیاتی مؤلفه های سلامت-روان ۷
۱-۵-۳-امید ۷
۱-۵-۳-۱-تعریف مفهومی امید ۷
۱-۵-۳-۲-تعریف عملیاتی امید ۷
۱-۵-۳-۳- تعریف عملیاتی مؤلفه های امید ۷
۲-۱-۱-معنویت ۱۱
۲-۱-۱-۱- همپوشی بین معنویت و مذهب ۱۳
۲-۱-۱-۲- تعالی ۱۴
۲-۱-۱-۳- تعالی تجربی ۱۴
۲-۱-۱-۴- مدل مقابله ای سنجش ۱۵
۲-۱-۱-۵- مدل مقابله در اصطلاح بالینی ۱۶
۲-۱-۱-۶- کاربردهای مدل مقابله ای در کار بالینی ۱۷
۲-۱-۱- ۷- سنجش مذهب در بافت دیگر روش های مقابله ۱۸
۲-۱-۱- ۸- مقابله مذهبی مثبت و منفی ۱۹

پیشینه تحقیق معنویت دینداری

منابع

مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری – آپارات

▶ ۰:۰۹

۴ روز پیش
دانلود فایل دانلود فایل اصلیhttps://goo.gl/1H51Kx دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی.

مبانی نظری، پیشینه تحقیق در مورد معنویت در سازمان – آپارات

▶ ۰:۲۲

۲۱ آذر ۱۳۹۶
پارس پروژه برای دانلود مبانی و چارچوب نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد معنویت در سازمان به ادرس ذیل مراجعه نمایید. https://goo.gl/jnQwPW مبا.

دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش نگرش مذهبی و دینداری – …

دانلود مبانی نظری و پیشینه نظری نگرش مذهبی و دینداری در ۲۹ صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. توضیحات کوتاه از متن: …. احمدی وکجباف (۱۳۸۷) در پژوهشی ، نگرش معنوی دانشجویان دانشگاه اصفهان وارتباط آن با برخی ویژگی های جمعیت شناختی را مورد بررسی قرار دادند. آنها دریافتند که دانشجویان نگرش …

مبانی نظری مذهب و معنویت (فصل دوم ) :: بانک مقاله | …

۲۲ آذر ۱۳۹۶ – ۳۴۴ ذخیره شده دانلود مبانی نظری و پیشینه نظری نگرش مذهبی و دینداری در ۲۹ صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. توضیحات کوتاه از متن: توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …. آنها دریافتند که دانشجویان نگرش های متفاوتی نسبت به معنویت …

[PDF]در غرب و » مدیریت دین و « نقد روشمند مطالعات پیشینه تحقیق …

دین. و اخالق کسب و کار. و«. » معنویت در محیط کار. « ، که تریسی آنها را ذیل مضم. ون کال. نِ. » دین و رفتار سازمانی. « قرار داده و پیشینه تحقیق آنها را بررسی کرده ا. ست. …… شناسی و فلسفه اخالق در بیشتر این مطالعات از. ایمانوئل کانت. ۵٫ گرفته شده است )اخالق فضیلت. گرا( و ابزارهای اندازه. گیری و مبانی. نظری اخالق کسب و کار در. آنها.

صفحه خانگی – محمد خدایاری فرد – دانشگاه تهران

مقالات ارائه شده در همایش …. روانی دانشجویان، مقاله کامل، رابطه دینداری و خود کنترلی پایین با استعداد سو مصرف مواد در دانشجویان، ۱۳۸۷/۰۳/۰۱، ۱۳۸۷/۰۳/۰۲; محمد خدایاری فرد، یاسمین عابدینی، همایش ملی معنا داری زندگی، مقاله مختصر، خانواده درمانی معنوی-مذهبی: تاریخچه، زیر بنای نظری و تجربی، اصول و فنون آن، ۱۳۸۸/۰۲/۱۵، ۱۳۸۸/۰۲/۱۶ …

دانلود متن کامل مقالات در رشته های مختلف بصورت رایگان از …

۱۲ دی ۱۳۸۹ – ۴۰۵۵ – مبانی نظری و سیاست های عملی بوش در رویارویی با مساله ی ایران هسته ای (چکیده) … ۴۰۹۵ – بررسی میزان اثربخشی گروه درمانی معنوی – مذهبی در افزایش عزت نفس زندانیان مرد زندان مرکزی مشهد (چکیده) ….. ۴۳۰۲ – تفسیر تاریخچه سیمانی شدن سنگهای سیلیسی آواری زوراسیک میانی در شمال شرق ایران (چکیده)

اسلام؛ دین رهایی‌بخش – پژوهشنامه معارف قرآنی

توسط افضلی – ‏۲۰۱۵
اسلام با زدودن موانع بیرونی و درونی و فراهم آوردن زمنیه بندگی خدا، در واقع، از یک سو، انسان را که فطرتاً به دنبال دینداری و عبودیّت است، از سرگردانی و حیرانی نجات … کسی که مبانی نظری و کلامی اسلام را پذیرفته باشد، به راحتی می‌تواند جهاد را قبول کند و از توجیه‌های درون‌دینی برای افزایش آگاهی خود نسبت به این موضوع استفاده کند.

فروشگاه اینترنتی مانی فایلز | مبانی نظری و پیشینه …

۴ بهمن ۱۳۹۶ – مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره نگرش مذهبی. فرمت : doc. تعداد صفحات : ۲۹. بخشی از متن : دینداری. پدیده دینداری[۱] از موضوعات قابل توجهی است که اهمیت آن … معنویت دارای سه بعد است:۱- معنا: معنویت شامل جستجوی معنا وهدف به شیوه ای است که به وجودی مقدس یا واقعیتی غایی ارتباط پیدا می کند ،معمولاً این امر موجب …

اصل مقاله – فصلنامه تحقیقات فرهنگی ایران

توسط حسن‌پور – ‏۲۰۱۵ – ‏مقالات مرتبط
پیشینه تحقیق. مرور تحقیقات پیشین و اشاره به مطالعاتی که در آن به دینداری هایی پرداخته و مطالعه شده. که به لحاظ مفهومی به فضای غالب این مطالعه نزدیک است، در ادامه ….. چارچوب مفهومی تحقیق. این پژوهش در پی شناسایی نوع خاصی از دینداری در چارچوب روش تحقیق کیفی است. به. همین دلیل فاقد هرگونه مبانی نظری پیشینی و به تبع آن …

سلامت روان| منابع علمی|ایبوک|مقاله انگلیسی|ترجمه|مبانی نظری

PSR104- سلامت عمومی – مبانی و چارچوب نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی: (بسته های آموزشی مبانی و چارچوب نظری روان شناسی علوم تربیتی و علوم اجتماعی) . … دین، معنویت و سلامت روان عنوان انگلیسی: Religion, Spirituality,and Mental Health چکیده فارسی: بحث های موجود در رشته های سلامت روانی همیشه یک تعریف مشترک از دین و …

همایش های اخیر لیست مقالات همایش الگوی پایه پیشرفت ردیف …

۱۱۳, مقایسه مبانی انسان‌شناختی پیشرفت و توسعه در اندیشه اسلام و نظریه لیبرال-دموکراسی_ مقاله شفاهی, بیشتر. ۱۱۴, معنویت (مبانی و مؤلفه‌ها) درگفتمان استاد شهید مطهری و ارتباط آن با الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت_ مقاله شفاهی, بیشتر. ۱۱۵, نقد سند پیش‌نویس الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت با دیدگاه علوم پزشکی_ مقاله شفاهی …

[PDF]بررسی رابطه ی بین دینداری و رضایت از زندگی در بین زنان …

۳ خرداد ۱۳۹۳ – بررسی رابطه ی بین دینداری و رضایت از زندگی در بین زنان سالمند. سال پانزدهم / شماره ۵۸ / زمستان ۱۳۹۱ ….. با رضایت از زندگی سالمندان پرداختند، دریافتند که بین هوش معنوی و. )نادری و دیگران ۱۳۸۸(. رضایت از …. شاخص میزان دینداری بر اساس مبانی نظری تحقیق با استفاده از چهار بعد. اعتقادی، عاطفی، پیامدی و …

پیشینه پژوهش | دانلود رایگان فصل دوم پایان نامه ارشد،ادبیات …

دانلود رایگان فصل دوم پایان نامه ارشد،ادبیات پژوهش،کارشناسی ارشد پیشینه ی پژوهش،مفهوم ،مبانی نظری،تعریف و نظریه های اضطراب مرگ. سرفصل های … دینداری درون سو، برون سو، اعتقاد به زندگی پس از مرگ، اضطراب و رضایتمندی. تاثیر بیوه گی … ترس از نابود شدن دارای ارتباط وسیع تری با آگاهی معنوی یا ذهنی از مرگ است. در حالیکه …

پایان نامه ارتباط بین میزان معنویت، افسردگی و امید به …

کلید واژه ها: معنویت، امید به زندگی ،افسردگی و بیمار سرطانی. فهرست. فصل اوّل. ۸٫ کلیات.. ۸٫ ۱-۱- مقدمه. ۹٫ ۱-۲- بیان مسئله. ۱۱٫ ۱-۳- فرضیه پژوهش.. ۱۶٫ ۱-۴- اهداف پژوهش.. ۱۶٫ ۱-۵- ضرورت پژوهش.. ۱۶٫ ۱-۶- تعریف متغیرها و واژگان اختصاصی.. ۱۷٫ ۱-۷- برنامه زمان بندی و طول مدت اجرای پژوهش.. ۱۸٫ فصل دوم. ۱۹٫ مبانی نظری و پیشینه پژوهش …

[PDF]ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ در ﻣﺤﯿﻂ ﮐﺎر و ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮ رﺿ – مدیریت در …

۲۷ تیر ۱۳۹۳ – ﮔﯿﺮی در ﻣﺤﯿﻂ ﮐﺎر اﺳﺖ و ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ ﯾﮑﯽ از ﻣﻮﺿﻮﻋﺎت اﺳﺎﺳﯽ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد . ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ. ﺧﺎﻃﺮ ﭘﺎراداﯾﻢ ﺟﺪﯾﺪ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺳﺎزﻣﺎن و ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﻪ ﺳ. ﻤﺖ ﺑﺮرﺳﯽ و ﺗﺒﯿﯿﻦ اﺑﻌﺎد و ﺷﺎﺧﺼﻪ. ﻫﺎی ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و. ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺘﺄﺛﺮ از آن ﺣﺮﮐﺖ ﮐﺮده اﺳﺖ .( … ﺣﺪود و ﺛﻐﻮر ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ اﯾﻦ ﻓﺮد را، دﯾﻦ وی. ﻣﻌﯿﻦ ﻣﯽ. ﮐﻨﺪ و ﻧﻮع ارﺗﺒﺎط ﭼﻬﺎرﮔﺎﻧﮥ ….. ﺑﺮای ﺗﺪوﯾﻦ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی از ﮐﺘﺎﺑﻬﺎ، ﻣﻘﺎﻻت ﻣﻌﺘﺒﺮ ﻓﺎرﺳﯽ و ﻻﺗﯿﻦ و ﭘﺎﯾﺎن. ﻧﺎﻣﻪ. ﻫﺎ اﺳﺘﻔﺎده. ﺷﺪه اﺳﺖ.

[PDF]بررسی تأثیر رهبری معنوی بر عدالت سازمانی و تعهد سازمانی …

با توجه به موارد فوق، هدف اصلی این مقالره تعیرین تراثیر رهبرری معنروی برر عردالت. سازمانی و تعهد سازمانی کارکنان شرک. ت گاز استان اردبیل می باشد. به همرین منظرور،. در ادامه، ابتدا مبانی نظری مربوه به رهبری معنوی، عدالت سازمانی و تعهد سرازمانی و. پیشینه تحقیقات انجام گرفته آورده شده است سپس بر اساس مطالعات صورت گرفتره …

کلیات و مبانی نظری سبک زندگی اسلامی | پژوهش های معنوی: …

۲۷ اسفند ۱۳۹۴ – کلیات و مبانی نظری سبک زندگی اسلامی. علی قنبریان؛ سطح ۳ حوزه و دانشجوی دکتری مبانی نظری اسلام دانشگاه تهران، ghanbarian.howzeh@yahoo.com. وحید حاتمی؛ سطح۳ حوزه و دانشجوی دکتری اخلاق دانشگاه علوم حدیث. چکیده. جامعه ایرانی جامعه‌ای دیندار و خدامحور است و در آن پایبندی به دین و سنت تا حدود زیادی یافت …

[PDF]دریافت فایل

۳ بهمن ۱۳۵۲ – مطالعه تحلیلی نهضت معنویت گرایی و ارائه رویکردی برای آموزش عالی معنویت گرا: رویکردی اخالق … در باب فرهنگ، فراچنگ می آید؛ پـرداختن به نظریه فرهنگ در میان فیلسوفان مسلمان پیشینه. چندانی ندارد؛ با ….. آنجا که مبانی و قواعد بس یاری از پژوهش های دینداری در ایران، متأثّر از پیش ینه و مدل های غربی. ش کل …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت – فروشگاه ساز فایلینا …

… تحقیق سلامت روانشناختی,مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت روان,مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت زندگی,مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری,مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت,پاورپوینت مروری جامع بر رفتار مصرف کننده,بررسی نظریه های سلامت روانی،شیوه های فرزند پروری و اختلالات رفتاری کودکان,مبانی …

نگاهی به مبانی نظری روش تحقیق در گفت‌وگو با دکتر احد …

۲۵ آبان ۱۳۸۹ – نگاهی به مبانی نظری روش تحقیق در گفت‌وگو با دکتر احد فرامرزقراملکی* تهیه و تدوین: حسن عبدی** چکیده اگر تحقیق فرایند پردازش اطلاعات است که در یک … پژوهش: با توجه به نقشی که آگاهی از تاریخ هر پدیده می‌تواند در افزایش شناخت ما نسبت به آن پدیده داشته باشد، اگر امکان دارد اشاره‌ای به تاریخچه روش تحقیق …

بررسی جایگاه «معنویت» در الگوهای عمده سلامت روان | روان …

۱۶ دی ۱۳۸۹ – الگوهای نظری «سلامت روان» که همواره تابعی از الگوهای نظری سلامت بوده‌اند نیز در تبیین واقعیت‌های مرتبط ناکافی هستند. …. به اعتقاد مرگان، موضع‌گیری‌ها‌ی مختلف نسبت به این مبانی در هر یک از مدل‌ها‌ی ارائه شده در بحث سلامت روانی، به تعریفی خاص از مفهوم سلامت و بیماری روانی و راه‌کارهای وصول و پرهیز از آن منتهی …

بررسی مقایسه‌ای میزان پذیرش کلیشه‌های جنسیتی و رابطه‌ی آن …

توسط دشتی خویدکی – ‏۲۰۱۶
هم‌چنین یافته‌های تحقیق، گویای رابطه‌ی معنادار بین میزان پذیرش کلیشه‌های جنسیتی و میزان دین‌داری افراد است. بر اساس یافته‌ها می‌توان ۸ درصد از نوسان های نگرش … در این مقاله ابتدا به پیشینه پژوهش پرداخته می‌شود و سپس مبانی نظری، چارچوب نظری، روش و یافته‌ها به دنبال می‌آید. پیشینه پژوهش. موضوع کلیشه‌های جنسیتی و نقش‌های …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش معنوی – داناکده

۲۴ فروردین ۱۳۹۷ – مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش معنوی. عنوان: مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش معنویفرمت فایل: word تعداد صفحات: ۱۷ توضیحات هوش رفتار‌ حل‌ مسألۀ سازگارانهای است که در راستای تسهیل اهداف کاربردی و رشـد سـازگارانه جـهتگیری‌ شده‌ است‌. رفتار سازگارانه، شباهت اهداف متعددی را که باعث تعارض درونی میشوند، …

مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه …

▶ ۰:۱۹

برای دانلود مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی به ادرس ذیل مراجعه نمایید . https://goo …

[PDF]نقد مطالعات گونه شناسی دینداری و ارائه چارچوبی نو – راهبرد …

دیگر هر کدام از تحقیقات پیشــین به نحو و سلیقه ای و بدون پشتوانه نظری، منطقی و. روشی مطالعه خود را پیش برده اند و … ارائه نقشه پیشینه مطالعات گونه شناسی دینداری و ضرورت نقد آن در مقاله حاضر؛. • تعریف مفاهیم اصلی در ….. نقدنــد، یعنی این مطالعات با اســتفاده از چارچوب یا مبانی نظری خاصی، افق نظری و. رهیافت خود را به واقعیت …

[PDF]رابطه باورهای دینی مدیران با رفتار مدیریت سود

ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺮ آن ﺷﺪ ﺗﺎ راﺑﻄﻪ. ﺳﻄﺢ دﯾﻨﺪاری ﻣﺪﯾﺮان ﺑﺎ رﻓﺘﺎر ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺳﻮد را ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ. ﻗﺮار دﻫﺪ. ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ از ﻟﺤﺎظ ﻫﺪف، ﮐﺎرﺑﺮدی و از ﻧﻈﺮ. ﻧﺤﻮه ﮔﺮدآوری. داد. ه. ﻫﺎ،. از. ﻧﻮع. ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت. ﺗﻮﺻﯿﻔﯽ. از. ﻧﻮع …. ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺳﻮد ﭘﺮداﺧﺘﻪ ﻧﺸﺪه اﺳﺖ. ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﻫﺪف اﺻﻠﯽ ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺮرﺳﯽ راﺑﻄﻪ ﺑﯿﻦ ﺑﺎورﻫﺎی. ﻣﻌﻨﻮی ﻣﺪﯾﺮان ﻣﺎﻟﯽ و رﻓﺘﺎر ﮔﺰارﺷﮕﺮی ﻣﺎﻟﯽ ﺗﻮﺳﻂ آﻧﻬﺎ ﻣﯽ. ﺑﺎﺷﺪ. -۲٫ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. ﯾﮑﻰ. از. اﻫﺪاف.

[PDF]ﻋﻤﻞ ﺑﻪ ﺑﺎورﻫﺎی دﻳﻨﻲ ﺑﺎ ﺷﺎدﻛﺎﻣﻲ و رﺿﺎﻳﺖ زﻧﺎﺷﻮﻳﻲ ﺔ راﺑ – دانش و پژوهش در …

توسط روحانی – ‏۲۰۱۷
ﻋﻤﻞ ﺑﻪ ﺑﺎورﻫﺎی دﻳﻨﻲ ﺑﺎ ﺷﺎدﻛﺎﻣﻲ و رﺿﺎﻳﺖ زﻧﺎﺷﻮﻳﻲ. در داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ واﺣﺪ ﻣﺒﺎرﻛﻪ. ﻋﺒﺎس روﺣﺎﻧﻲ. ۱٫ . داود ﻣﻌﻨﻮی. ﭘﻮر. ۲٫ ﭼﻜﻴﺪه. اﻳﻦ. ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄ. ﺔ. ﺑﻴﻦ دﻳﻨﺪاری ﺑـﺎ ﺷـﺎدﻛﺎﻣﻲ و رﺿـﺎﻳﺘﻤﻨﺪی … ﺑﻪ دﻧﺒﺎل درک رﻓﺘﺎر دﻳﻨﻲ از ﻃﺮﻳﻖ ﺑﻪ. ﻛﺎرﮔﻴﺮی اﺻﻮل و ﻗﻮاﻧﻴﻦ روان. ﺷـﻨﺎﺧﺘﻲ اﺳـﺖ ﻛـﻪ. اﻟﺒﺘﻪ آن اﺻﻮل از راه ﻣﻄﺎﻟﻌ. ﺔ. رﻓﺘﺎر ﻏﻴﺮدﻳﻨﻲ ﺑﻪ دﺳﺖ آﻣﺪه .اﻧﺪ. ﺑﻪ ﺑﻴﺎن ﺳﺎده. ﺗﺮ روان. ﺷﻨﺎﺳﻲ. دﻳﻨﻲ در ﺻﺪد درک رﻓﺘﺎر دﻳﻨـﻲ ﺑـﺎ …

مرجع دانلود مقاله تحقیق و پروژه – سایت مرجع دانلود منابع علمی …

۱-۸- پیشینه تحقیق در جهان۹۱-۹-کاربردهای پژوهش۱۱۱-۱۰- موانع پیش روی پژوهش۱۱۱-۱۱-روش و ابزار گردآوری داده‌ها۱۱۱-۱۲- نرم‌افزارهای مورداستفاده۱۲فصل دوم مبانی نظری و پیشینه تحقیق۱۳۲-۱- مفهوم تعاون و شرکت‌های تعاون۱۴۲-۲-تعاونیهای تولید روستایی۱۶۲-۲-۱ – تعریف تعاونیهای تولید روستایی۱۶۲-۲-۲- Read more…

مرجع دانلود مقاله تحقیق و پروژه – سایت مرجع دانلود منابع علمی …

۱-۸- پیشینه تحقیق در جهان۹۱-۹-کاربردهای پژوهش۱۱۱-۱۰- موانع پیش روی پژوهش۱۱۱-۱۱-روش و ابزار گردآوری داده‌ها۱۱۱-۱۲- نرم‌افزارهای مورداستفاده۱۲فصل دوم مبانی نظری و پیشینه تحقیق۱۳۲-۱- مفهوم تعاون و شرکت‌های تعاون۱۴۲-۲-تعاونیهای تولید روستایی۱۶۲-۲-۱ – تعریف تعاونیهای تولید روستایی۱۶۲-۲-۲- ادامه مطلب…

[PDF]رابطه بین مولفه های مذهبی- معنوی با سلامت روان و امید به آینده …

ﺑﻬﺰﻳﺴﺘﻲ وﺟﻮدی. ﺑﻪ ﺗﺮﺗﻴﺐ ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ اﺑﻌﺎد. ﻣﺬﻫﺒﻲ. -. ﻣﻌﻨﻮی. ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﻛﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه ﺳﻼﻣﺖ روان ﺑﺮ. اﻣﻴﺪ ﺑﻪ آﻳﻨﺪه ﻣﻮﺛﺮﻧﺪ . کلید واژه. اه. : ﻣﺬﻫﺐ،. ﻣﻌﻨﻮﻳ. ،ﺖ. ﺳﻼﻣﺖ روان، اﻣﻴﺪ. ،. ﻛﺎرﻛﻨﺎن. ﺗﺎرﻳﺦ درﻳﺎﻓﺖ. : ۲۵/۷/۹۱ …. ﭘﺲ از ﻃﺮح ﻧﻈﺮﻳﻪ. اﻣﻴﺪ. ﺗﻮﺳﻂ. Snyder. و ﻫﻤﻜﺎران،. ﺣﺠﻢ وﺳﻴﻌﻲ از. ﭘﮋوﻫﺶ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ اﻣﻴﺪ ﺑﺎ ﻣﺘﻐﻴﺮﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ. ﺳﻼﻣﺖ رواﻧﻲ و ﺣﺘ. ﻲ ﺟﺴﻤﺎﻧﻲ ﭘ. ﺮداﺧﺘﻨﺪ. ۲۰(. و. )۲۱ . ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ. ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻧﺸﺎن. داده اﻧﺪ ﻛﻪ …

خبری تحلیلی آی سبک – اخبار > بررسی رابطه‌ ابعاد دینداری …

۱۰ تیر ۱۳۹۴ – هدف پژوهش حاضر بررسی وضعیت دین‌داری جوانان و ارتباط آن با مؤلفه‌های سبک زندگی آنان است. پرسش اساسی این تحقیق پیمایشی این است که رابطه‌ بین هر کدام از ابعاد دینداری و سبک زندگی در میان جوانان چگونه است؟ ابتدا مبانی نظری و پیشینه‌ تحقیق در این زمینه بررسی شد و سپس پرسشنامه‌ای که با توجه به سؤالات …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق سیستم اطلاعات منابع انسانی – …

▶ ۰:۱۱

۶ فروردین ۱۳۹۶
برای دریافت فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق سیستم اطلاعات منابع انسانی به صورت ورد به ادرس سایت http://yon.ir/lZ0UWبروید.

تولید برق با آهنربا – ویدوفا

▶ ۲:۴۴

۲۵ آذر ۱۳۹۶
مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت… tvirani. در ویدوفا شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید. ثبت نام / ایجاد کانال …

آهنگ مر مرو مرو غلامحسین نظری – دیدئو

▶ ۰:۰۴

Telegram.me/bandari_music کانال تلگرام بندری موزیک.

بیکران آبی

محصولات دیگر: : کاملترین فایل پرسشنامه نگرش های مذهبی یا سنجه دینداری مسلمانان … برترین پکیج بررسی نقش هوش معنوی و راهبرد های یادگیری خودتنظیمی بر عملکرد تحصیلی دانشجویان پسر دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی بندرعباس – دانلود فایل … دانلود فایل ( مبانی نظری و پیشینه پژوهش سرمایه اجتماعی) · دانلود فایل …

تحلیلی بر ساختار و آسیب شناسی جامعه نبوی – بخش دوم و …

۶ ساعت پیش – ظاهراً همین موارد سبب شده است سوره ‌بقره پیشینه‌ سوء رفتار آنان را نمایان ساخته تا ضمن شکستن غلبه فرهنگی، جامعه ایمانی را در برابر توطئه‌ها و الگوهای … گزارش‌های تاریخی در خصوص تاریخ سکونت «اوس» و «خزرج» در یثرب اتفاق نظری ندارند (ابن اثیر، ۱۳۸۵ق، ج۱، ص۶۵۶-۶۵۵؛ بهرامیان، ۱۳۶۷، ج۱، ص۴۴۵-۴۴۳).

مبانی نظری و پیشینه – دانلود رساله و پایان نامه کامل

موضوع دانلود : رضایت زناشویی – مبانی نظری و پیشینه ,رضایت زناشویی, در۴۸ صفحه ورد قابل ویرایش با منابع. رضایت زناشویی مبانی نظری و پیشینه … موضوع دانلود : دین و دینداری – مبانی نظری و پیشینه ,دین, و ,دینداری, در ۲۷ صفحه ورد قابل ویرایش با منابع تنظیم شده بر اساس APA ,. دین و دینداری مبانی نظری و پیشینه دین و …

تصاویر برای مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری

۱ روز پیش

{“cb”:3,”clt”:”n”,”id”:”2xSYpjmlwE27WM:”,”oh”:400,”ou”:”https://www.filimo.com/public/public/user_data/video_thumb_star/7/12405_12405-m.jpg?2179″,”ow”:300,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”aM2EA3UER5vfUM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/R3wIv/5%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D8%B4%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C137_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF”,”s”:””,”st”:”آپارات”,”th”:96,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcR7neRIomiZ-oHbIWsVxS0Nw0TSWMiRpiWGuoixheF8Skq5nPLma6bMMiE”,”tw”:72}

۲ روز پیش

{“cb”:15,”cl”:6,”clt”:”n”,”cr”:3,”id”:”wy0Ea7abwRWxyM:”,”oh”:400,”ou”:”https://www.filimo.com/public/public/user_data/video_thumb_star/7/12294_12294-m.jpg?6195″,”ow”:300,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق پیاده سازی مدیریت دانش”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”NP3yW5SFAOtTyM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/fjopI/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4″,”s”:””,”st”:”آپارات”,”th”:96,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcTtBYnC_ukW9qvA-dgNF-3qaiskU3BkDYVHd1LzusMB7wTo0u0wd7pw0A”,”tw”:72}

۱ روز پیش

{“cb”:3,”clt”:”n”,”cr”:3,”id”:”SzOWsRq7TwGJOM:”,”oh”:400,”ou”:”https://www.filimo.com/public/public/user_data/video_thumb_star/7/12404_12404-m.jpg?9397″,”ow”:300,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”aM2EA3UER5vfUM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/R3wIv/5%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D8%B4%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C137_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF”,”s”:””,”st”:”آپارات”,”th”:96,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcRtqsgn-SA9zURyWw635vAiTxHKLwhfrvQ7oVbOOt7sVigCGYTCOjIZI0M”,”tw”:72}

{“cb”:21,”clt”:”n”,”cr”:6,”id”:”03cQn8gsM0s5jM:”,”oh”:400,”ou”:”https://www.filimo.com/public/public/user_data/video_thumb_star/7/12166_12166-m.jpg?1375″,”ow”:300,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”aM2EA3UER5vfUM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/R3wIv/5%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D8%B4%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C137_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF”,”s”:””,”sc”:1,”st”:”آپارات”,”th”:96,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcSYK-a-GDTrOZ5nfhq06b6jeX20j3zfGrI3IFyUIWJuNd9C5MfbpVex9TY”,”tw”:72}

۱ روز پیش

{“cb”:6,”clt”:”n”,”id”:”n38t4vx7MrZ9UM:”,”oh”:400,”ou”:”https://www.filimo.com/public/public/user_data/video_thumb_star/7/12402_12402-m.jpg?8270″,”ow”:300,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”aM2EA3UER5vfUM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/R3wIv/5%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D8%B4%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C137_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF”,”s”:””,”st”:”آپارات”,”th”:96,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcToPzQdS_opl9Sy6YLG0L4sPLyYcjDBp1JIt1ru3uUtTMdAdGf3_DnQlA”,”tw”:72}

۲ روز پیش

{“cb”:6,”clt”:”n”,”id”:”9rCAaeSE6xx4QM:”,”oh”:400,”ou”:”https://www.filimo.com/public/public/user_data/video_thumb_star/7/12359_12359-m.jpg?5310″,”ow”:300,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق پیاده سازی مدیریت دانش”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”NP3yW5SFAOtTyM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/fjopI/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4″,”s”:””,”st”:”آپارات”,”th”:96,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcRqatrNziwSvlDMLSML9YWKBKG5nkmk7JD0YDONysuSUV85zHjd8-F8Tw”,”tw”:72}

۴ روز پیش

{“clt”:”n”,”id”:”9Iu02jixM21KjM:”,”oh”:400,”ou”:”https://www.filimo.com/public/public/user_data/video_thumb_star/7/12290_12290-m.jpg?5033″,”ow”:300,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق پیاده سازی مدیریت دانش”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”NP3yW5SFAOtTyM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/fjopI/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4″,”s”:””,”sc”:1,”st”:”آپارات”,”th”:96,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcRvGywaHHrbxxzdDsOk8nlX-dzLA0DTYOpdjvDuaoU5p-ZDVkztHwtiwQ”,”tw”:72}

۴ روز پیش

{“clt”:”n”,”cr”:3,”ct”:9,”id”:”qRyvrMKTTZmIuM:”,”oh”:675,”ou”:”https://static.cdn.asset.aparat.com/avt/10261274-1537-b__251347994.jpg”,”ow”:900,”pt”:”مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداری”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”h_lDnnjN_8JCaM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/0vdPu/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82_%D9%85%D8%B9%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%AA_%D8%AF%DB%8C%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C”,”s”:””,”sc”:1,”st”:”آپارات”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcRy84TA_rFXzISeVRd-y2nYXLVBJqvkDKXZGFr4IKxif61FV-LH0GhIJZc”,”tw”:120}

تصاویر بیشتر برای مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنویت دینداریگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام
(function(){var a=document.querySelector(“#taw”),b=document.querySelector(“#topstuff”);if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector(“#rso”).children,d=0;d

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *