دانلود کاملترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

Published on Author adminLeave a comment

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات ۷۱
حجم ۰ کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی

توضیحات کامل

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در  71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

 

·         توضیحات ابتدایی :

 

 

 

آماده سازی در ۱۲ جلسه درمانی

 

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

 

آماده شده در بیش از  71  صفحه (فونت B lotus)

 

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت  doc

 

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

 

دارای رفرنس معتبر و به شیوه   APA

 

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح جلسات درمانی به صورت کامل و مفصل برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

 

 

 

 پشتیبانی ۰۹۱۹۱۸۰۹۸۳۴  (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

 

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

 

 

 

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

 

 

 

 

 

جلسه اول

 

نمای کلی جلسه اول

 

 • دستورالعمل هایی برای رهبران گروه
 • نکات مطرح شده

 

–         هدف و دید کلی

 

–         قوانین گروه

 

–         مشکل خشم : تعدادی تعاریف عملیاتی

 

–         افسانه های مربوط به خشم

 

–         خشم به عنوان یک پاسخ عادتی

 

–         شکستن عادت خشم

 

–         معرفی شرکت کنندگان

 

–         مقیاس خشم

 

 • تکالیف خانه

 

 

دستورالعمل هایی برای رهبران گروه

 

در اولین جلسه، به معرفی هدف، دید کلی، قوانین گروه، چهارچوب مفهومی و اساس درمان مدیدیت خشم می پردازیم. اکثر زمان این جلسه صرف معرفی اطلاعات مفهومی و مشخص کردن اینکه اعضای گروه آن را درک کرده اند، می شود. سپس رهبر گروه، از اعضای گروه می خواهد خود را معرفی کرده و مقیاس خشم را معرفی می کند.

 

نکات مطرح شده

 

(از نوشته زیر استفاده کنید یا آن را در کلماتتان قرار دهید.)

 

هدف و overview دید کلی

 

 1. یادگیری مدیریت کردن خشم
 2. متوقف کردن خشونت یا تهدید به خشونت
 3. ایجاد کردن خود کنترلی روی تفکرات و اعمال
 4. دریافت کردن حمایت و بازخورد از دیگران

 

قوانین گروه

 

 1. امنیت گروه: اجازه هیچ خشونت یا تهدیدی نسبت به کارکنان و دیگر اعضای گروه داده نمی شود. مهم است که اعضا، گروه را به عنوان مکان امنی درک نمایند که می توانند تجربیات و احساساتشان را بدون تهدید کردن یا امکان صدمه فیزیکی سهیم شوند.
 2. راز داری: اعضای گروه نباید بیرون از گروه در مورد آنچه که اعضای گروه در طی جلسات گروهی مطرح می کنند، بحث کنند. هر چند برای رازداری محدودیت هایی وجود دارد. در هر ایالتی ، قوانین سلامت معین می کند که چطور و چه هنگام متخصصان باید اعمال معینی را به مراجع مربوطه گزارش دهند . این اعمال ممکن است شامل هر نوع سوء استفاده جنسی یا فیزیکی شود که به کودکان کمتر از ۱۸ سال و افراد بالاتر از ۶۵ سال یا بزرگسالان وابسته تحمیل شود . بزرگسال وابسته شخصی است که بین ۱۸ تا ۶۴ سال سن دارد و دارای محدودیتهای ذهنی و جسمی است به گونه ای که تواناییش را برای انجام فعالیت های بهنجار یا دفاع کردن از حقوقش محدود می کند . گزارش کردن سوء استفاده از این اشخاص ، جایگزین قوانین رازداری می شود که مراجع یا متخصصان با آن درگیر هستند . اگر یکی از اعضای گروه ، عضو دیگری را تهدید به کشتن یا صدمه فیزیکی کند ، گروه موظف است طبق قانون تاراثوف ، جلسه را تعطیل ، جلسه دادرسی را تشکیل و برای آگاهی دادن به قربانی مورد سوء قصد و برای اطلاع دادن پلیس ، شهادت دهد .
 3. تکالیف خانگی : تکالیف مختصر خانگی هر هفته ارائه خواهد شد . انجام دادن تکالیف خانگی ، مهارتهای مدیریت خشم اعضای گروه را بهبود خواهد بخشید و به آنها اجازه خواهد داد حداکثر استفاده را از تجربه گروه ببرند . مدیریت خشم مثل اکتساب هر نوع مهارتی نیاز به زمان و تمرین دارد . تکالیف خانگی فرصتی را برای ایجاد مهارت و پالایش فراهم می کند .
 4. غیبت ها و کنسل کردنها : اعضا زمانی که نمی توانند در جلسه شرکت کنند باید رهبر گروه را با تماس تلفنی یا هر طریق دیگری درجریان بگذارند . به خاطر میزان و مقدار اطلاعات در هر جلسه ، اعضا از ۱۲ جلسه بیشتر از ۳ جلسه را نباید غیبت کنند . اگر یکی از اعضا بیشتر از ۳ جلسه غیبت کند ، قادر نخواهد بود که به اندازه کافی مهارت ها و مفاهیمی را که برای مدیریت خشم موثر و ضروری است ، ایجاد کرده ،تمرین کند و به کار برد . وی می تواند به شرکت کردن در جلسات گروه ادامه دهد اما این عضو گروه ، مدرک تکمیل را دریافت نخواهد کرد . وی می تواند در صورتی که مکان دیگری قابل دسترس باشد ، به جلسات دیگری بپیوندد .

 

۵٫محروم کردن : رهبر گروه حقی را به نام محروم کردن نگه می دارد. اگر خشم یکی از اعضای گروه به صورت غیر قابل کنترلی افزایش پیدا کند، رهبر از آن عضو درخواست خواهد کرد که از عنوان و بحث فاصله بگیرد. یعنی اینکه آن عضو، در طی استراحت اعضای گروه، فوراٌ صحبت دربارۀ بحثی که باعث شد خشم او افزایش پیدا کند را متوقف خواهد کرد. اگر خشم شرکت کننده به گونه ای افزایش پیدا کرده است که نمی تواند نشستن در گروه را تحمل کند، رهبر ممکن است از فرد درخواست کند که گروه را برای ۵ تا ۱۰ دقیقه یا تا زمانی که می تواند خونسرد باشد، ترک کند. سپس از فرد در برگشت به گروه استقبال شده در نتیجه می تواند ادامه بحث در گروه را تحمل کند.

 

محروم کردن یک راهکار مدیریت خشم موثری است و با جزئیات بیشتر بعداٌ در این جلسه و در جلسه ۳ بحث خواهد شد. در نهایت اعضای گروه یاد خواهند گرفت هنگامی که احساس می کنند ممکن است کنترلشان را در نتیجۀ افزایش خشم از دست بدهند، خودشان محروم کردن را فراخوانی کنند. هر چند که ضروری است که رهبر، محروم کردن را ایجاب کرده و اعضای گروه با این قاعده موافق باشند. این قاعده کمک می کند که مطمئن باشیم گروه در مکان امنی برای بحث کردن و سهیم شدن تجربیات و احساساتش به سر می برند. بنابراین عدم موافقت با قاعده محروم کردن ممکن است منجر به پایان گروه شود.

 

۶٫ بازگشت ها: اگر شرکت کننده در طی ثبت نامش در گروه بازگشت داشته باشد، از گروه اخراج نمی شود. هر چند اگر شرکت کننده مکرراٌ بازگشت داشته باشد، از او درخواست خواهد شد که دوباره شروع به درمان کرده و به محیط درمانی شدیدتری ارجاع داده خواهد شد.

 

مشکل خشم : تعدادی تعریف عملیاتی

 

خشم ، به عنوان یک حس کلی، یک احساس یا عاطفه است که در دامنه ای از ناراحتی تا خشم و غضب یا دیوانگی قرار دارد. خشم یک پاسخ طبیعی به شرایطی است که ما احساس ترس یا تهدید می کنیم، معتقدیم به ما صدمه وارد خواهد شد یا فردی نگرانی های غیر ضروری در مورد ما دارد. همچنین ممکن است زمانی خشمگین شویم که احساس کنیم شخص دیگری قصد تهدید یا صدمه زدن را دارد مثلا ً کودک یا فردی نزدیک به ما را کشته اند. به علاوه خشم ممکن است در نتیجۀ ناکامی، زمانی که به نیازها و تمایلات و اهدافمان دست نیافته ایم باشد. زمانی که خشمگین می شویم ممکن است شکیباییمان را از دست داده و به گونه ایی تکانشی ، تجاوزکارانه و جابرانه عمل کنیم.

 

اغلب، مردم ، خشم را با پرخاشگری اشتباه می کنند. پرخاشگری رفتاری است که در آن قصد آسیب رساندن به دیگران و صدمه زدن به اموال وجود دارد. این رفتار می تواند شامل استفاده نادرست از کلمات، تهدید کردن یا ترساندن، یا رفتارهای خصمانه باشد. از طرف دیگر، خشم یک عاطفه است که ضرورتا ً منجر به پرخاشگری نمی شود. بنابراین شخص می تواند خشمگین باشد بدون اینکه به صورت پرخاشگرانه عمل کند.

 

یک اصطلاح مرتبط با خشم و پرخاشگری، خصومت است . خصومت به مجموعه ای از نگرش ها و قضاوت ها اشاره دارد که رفتارهای پرخاشگرانه را برمی انگیزد. در حالیکه خشم یک عاطفه است و پرخاشگری یک رفتارست خصومت یک نگرش است که شامل متنفر بودن از دیگران و ارزیانی منفی آنها می باشد.

 

در این گروه، مراجعان، راهکارها و تکنیک های کمک کننده ای را برای مدیریت خشم، بیان خشم به شیوه ای دیگر، تغییر نگرش های خصمانه، و پیشگیری از اعمال پرخاشگرانه مثل استفاده نادرست کلمات و خشونت را یاد خواهند گرفت.

 

 

چه زمانی خشم مشکل محسوب می شود؟

 

خشم زمانی به عنوان مشکل محسوب می شود که خیلی شدید احساس شود، خیلی فراوان احساس شود، یا به گونه ای نامناسب بیان شود. احساس خشم خیلی شدید یا خیلی فراوان، نهایت آسیب فیزیکی را در بدن باعث می شود . در طی دوره های فراوان و طولانی شدۀ خشم ، بخش های معینی از سیستم عصبی خیلی زیاد برانگیخته می شوند. در نتیجه فشار خون و ضربان قلب افزایش یافته و برای دوره های طولانی افزایش یافته باقی می ماند. این فشار ممکن است تعدادی مشکلات سلامتی متفاوتی را مثل پرتنشی ( فشار خون بالا )، بیماری قلب و کارامدی کاهش یافته سیستم ایمنی را ایجاد کند. بنابراین از دیدگاه سلامتی، اجتناب از بیماری جسمی، یک انگیزه برای کنترل نمودن خشم است.

 

دلیل اجباری دیگر برای کنترل خشم ، مربوط به نتایج منفی که در نتیجه بیان نامناسب خشم می باشد ، است. در نهایت خشم ممکن است منجر به خشونت یا پرخاشگری فیزیکی شود که آن می تواند منجر به نتایج منفی متعددی از جمله دستگیر شدن یا زندانی شدن، آسیب فیزیکی دیدن، تلافی کردن ، از دست دادن عشق دیگری ، منصرف شدن از درمان سوء مصرف مواد یا برنامه خدمات اجتماعی ، یا احساس گناه و شرمندگی یا پشیمانی کردن ، شود.

 

حتی زمانی که خشم منجر به خشونت نشود، بیان نامناسب خشم مثل استفاده نادرست از کلمات یا ترساندن یا تهدید به رفتاری کردن اغلب منجر به پیامدهای منفی می شود. برای مثال این احتمال وجود دارد که در دیگران، ترس، رنجش و فقدان اعتماد نسبت به آنانی که آنها را در معرض طغیانهای خشم قرار داده اند ایجاد کند، که ممکن است باعث بیزاری اعضای خانواده و دوستان و همکاران از وی شود.

 

 

نتایج و پیامدها

 

بیان نامناسب خشم در ابتدا نتایج ظاهری بسیاری دارد. یکی از نتایجش این است که آنها را قادر می سازد دیگران را از طریق رفتار تهدید آمیز یا پرخاشگرانه کنترل و اداره کنند : دیگران ممکن است با درخواست های فرد موافقت کنند زیرا از تهدیدهای کلامی یا خشونت می ترسند. نتیجه دیگر رهایی از تنش است که زمانی اتفاق می افتد که فرد خشمش را تخلیه کرده و به گونه ای پرخاشگرانه عمل کرده است. فردی ممکن است بعد از فوران خشم احساس بهتری کند و فرد دیگری ممکن است احساس بدتری کند.

 

هر چند بالاخره این نتایج اولیه منجر به پیامدهای منفی می شود. به همین دلیل آنها، نتایج "ظاهری" نامیده می شوند زیرا پیامدهای منفی داز مدت بسیار مهمتر از فواید کوتاه مدت است. به عنوان مثال پدری را در نظر بگیرید که فرزندش را با استفاده از تن خشمناک صدا وادار به موافقت با درخواستش می کند. این رفتارها به کودکانی اشاده دارد که اگر آنها فرمانبردار یا مطیع نباشند، آزار بدنی دریافت خواهند کرد. نتیجه فوری برای پدر این است که بچه ها از دستوراتش پیروی و اطاعت می کنند. اما پیامد دراز مدت آن ممکن است این باشد که بچه ها یاد می گیرند از او بترسند یا متنفر باشند و از لحاظ عاطفی از او جدا باشند . همان طور که بزرگتر می شوند ممکن است از تماس با او اجتناب کنند یا از دیدن او امتناع کنند.

 

 

افسانه هایی دربارۀ خشم

 

افسانه ۱: خشم وراثتی است. یک تصور غلط یا افسانه این است که خشم وراثتی است و نمی توانیم تغییرش دهیم. گاهی اوقات است که ما از افراد می شنویم که می گویند " من خشمم را از پدرم به ارث برده ام به همین دلیل است که این گونه هستم. " این جمله اشاره دارد به این که خشم یک مجموعه ای از رفتارهای ثابت و غیرقابل تغییر است. هر چند که شواهد مطالعات تحقیقاتی نشان می دهند که افراد با یک مجموعه شیوه های معینی از بیان خشم به دنیا نمی آیند. بلکه یافته ها نشان می دهند که چون بیان رفتاری خشم آموخته شده است ، روشهای مناسب تر بیان خشم نیز می تواند آموخته شود.

 

به خوبی ثابت شده است که بیشتر رفتار افراد با مشاهده کردن دیگران به وی‍‍ژه افراد با نفوذ آموخته می شود. این افراد شامل والدین ، اعضای خانواده و دوستان می شود. اگر بچه ها ، والدینی را مشاهده کنند که خشمشان را از طریق اعمال پرخاشگرانه مثل استفاده نامناسب از کلمات و خشنونت بیان می کنند، به احتمال زیاد یاد خواهند گرفت که به شیوه مشابهی خشمشان را بیان کنند. خوشبختانه این رفتار می تواند با یادگیری شیوه های مناسب و جدید بیان خشم تغییر یابد. ضرورتی ندارد که به بیان خشم با شیوه های خصمانه و پرخاشگرانه ادامه دهیم .

 

افسانه ۲ : خشم به طور خودکار منجر به پرخاشگری می شود. افسانه مرتبط شامل این تصور غلط است که تنها راه موثر برای بیان خشم ، پرخاشگری است. به طور معمول تصور شده است که خشم چیزی است که توسط طغیان پرخاشگرانه ایجاد و افزایش می یابد. اما همان طور که بیان شده است خشم ضرورتا ً منجر به پرخاشگری نمی شود. در حقیقت مدیریت موثر خشم توسط یادگیری مهارتهای ابراز وجود ، تغییر خودگویی خصمانه و منفی ، به چالش کشیدن عقاید نامعقول ، و به کار گیری تنوعی از راهبردهای رفتاری امکان پذیر می باشد. این مهارتها ، تکنیک ها و راهبردها در جلسات بعدی بحث خواهد شد.

 

افسانه ۳ : مردم برای بدست آوردن هرآنچه می خواهند، باید پرخاشگر باشند. بسیاری از افراد ابراز وجود را با پرخاشگری اشتباه می کنند. هدف پرخاشگری غلبه پیداکردن ، ترساندن ، صدمه زدن یا آسیب رساندن به دیگری برای برنده شدن، به هر قیمتی است. برعکس هدف ابراز وجود این است که احساسات خشم را به گونه ای بیان کنیم که نسبت به دیگران احترام آمیز باشد. به عنوان مثال اگر شما به خاطر اینکه دوستی مکررا ً‌دیر سر ملاقات می آید ، ناراحت هستید می توانید با وقیحانه فریاد زدن و name-calling پاسخ دهید. این رویکرد ، به جای اینکه تلاشی برای نشان دادن رفتاری باشد که شما ناکام یا عصبانی شده اید، حمله به شخص مقابل است.

 

یک شیوه به کارگیری ابراز وجود می تواند این باشد که بگویید " زمانی که شما برای ملاقات با من دیر می آیید من واقعا ً ناامید می شوم. من دوست دارم که شما اغلب اوقات به موقع بیایید." این جمله احساسات ناکامی و نارضایتی شما را بیان کرده و در مورد اینکه چطور دوست دارید شرایط تغییر کند ، گفتگو می کنید. این بیان ، شخص دیگر را شرمنده یا تهدید نمی کند و شانس صدمه عاطفی ایجاد شده را به حداقل می رساند. ما درباره مهارت های ابراز وجود با جزئیات بیشتر در جلسه ۷ و ۸ صحبت می کنیم .

 

افسانه ۴ : ییرون ریختن خشم همیشه خوشایند یا پسندیده است . سالیان درازی اعتقاد عمده در بین متخصصان سلامت روان و مردم عادی این بود که بیان پرخاشگرانه خشم مثل جیغ زدن یا کوبیدن روی بالش ، درمانی و سالم است. اما مطالعات تحقیقاتی فهمیده اند که مردمی که به صورت پرخاشگرانه خشمشان را برونریزی می کنند به سادگی بیشتر عصبانی می شوند . به عبارت دیگر برونریزی خشم به شیوه پرخاشگرانه ، رفتار پرخاشگری را تقویت می کند.

 

 

پرخاشگری به عنوان یک پاسخ عادتی

 

نه تنها بیان خشم یادگرفتنی است بلکه می تواند یک پاسخ مانوس ، روزمره ، و قابل پیش بینی در گستره ای از شرایط باشد. زمانی که خشم به طور فراوان و به صورت پرخاشگرانه نشان داده می شود، می تواند یک عادت غیرانطباقی باشد زیرا منجر به پیامدهای منفی می شود. طبق تعریف عادتها مکررا ً و بدون تفکر انجام می شوند . افراد با مشکلات در مدیریت خشم ، اغلب به عنوان افرادی با بروز دادن پرخاشگرانه خشم برای حل کردن مشکلاتشان ، بدون تفکر درباره پیامدهای منفی ای که ممکن است از آن رنج ببرند یا ممکن است اثرات ناتوان کننده ای روی اطرافیانشان داشته باشند ، طبقه بندی می شوند.

 

 

 • چرا اعتماد به ما ؟

 

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)

پکیج (پروتکل) درمان شناختیرفتاری (CBT) در ۷۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … همچنین مبانی نظری (فصل دوم پایان نامه) درمان شناختی رفتاری هم در این فایل …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلال استرس پس از سانحه … کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) کاربران گرامی …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) on marhaba | از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را …

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – مبانی نظری , …

[رسول خدا صلی الله علیه و آله]. مبانی نظری , پرسشنامه , پروتکل درمانی. پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT). یکشنبه ۹۶ فروردین ۲۰ , ساعت ۳:۱۵ صبح …

دانلود (پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) – …

۹ مهر ۱۳۹۶ – سخن روز: قلب زنان نسبت به مردان تندتر می زند محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) به صفحه دانلود فایل : پکیج …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) • …

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) on alvand | سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) درمان …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – خرید … …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – …

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT). درود بر شما. پژوهنده عزیز به سایت ما خوش آمدید؛ قبل از ترک فروشگاه می توانید با سرچ کردن، …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)

کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT))) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج …

[DOC]راهنمای درمانی برای درمان شناختی – رفتاری برای افسردگی …

این پروتکل درمان شناختی – رفتاری (CBT) در ۳ کلینیک آزمایشی بکار گرفته شده است. جای که اثر بخشی های در درمان افسردگی در زنان پورتوریکویی ثابت شده است.

پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی رفتاری (CBT) – …

پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی رفتاری (CBT). پروتکل درمان … پروتکل گروه درمانی شناختی رفتاری افسردگی (پروتکل گروه درمانی افسردگی). پروتکل گروه درمانی …. خلاصه پکیج آموزش تحلیل رفتار متقابل. خلاصه پکیج آموزش تحلیل …

دانلود (پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) | net77.ir

۱۲ فروردین ۱۳۹۷ – دانلود (پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) on net77.ir | امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شویداینک شما با …

پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی- رفتاری (CBT) – …

دانلود رایگان پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی رفتاری CBT بسیار کامل و کاربردی … پکیج (پروتکل) درمان شناختی- رفتاری برای افسردگی – رز بلاگ.

[DOC]درمان شناختی رفتاری ۱ – دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان

نام درس: درمان شناختی –رفتاری (۱) تعداد واحد: ۲ نوع واحد: عملی پیش نیاز: آسیب شناسی … افسرده براساس CBT; انتخاب پروتکل درمان مناسب براساس دیدگاه های شناختی رفتاری …. آشنایی با پکیجهای درمانی شناختی – رفتاری برای اختلالهای اضطرابی.

[PDF]درﻣﺎﻧﯽ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ رﻓﺘﺎر

رﻓﺘﺎر. درﻣﺎﻧﯽ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ. (. CBT. )1. ﺗﻨﻬﺎ روﺷﯽ اﺳـﺖ ﮐـﻪ در. ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﺑﯿﺶ ﺷﻨﻮاﯾﯽ. در ﻣﻮرد آن اﻇﻬﺎر ﻧﻈﺮ ﺷﺪه و ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﻣﻨﺎﺳﺒﯽ ﻫﻢ ﺑـﺮ. روی ﻣﻮارد. ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ آن ﺑﻪ ﻋﻤﻞ آﻣﺪه اﺳﺖ . ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺜﺎل. ، ﭘﺮوﺗﮑـﻞ …

پروتکل درمان رفتاری – شناختی پرخاشگری – سایت علمی …

پروتکل درمان رفتاری – شناختی پرخاشگری. پروتکل درمانی. پروتکل درمان رفتاری – شناختی پرخاشگری. خشم به‌صورت یک حالت هیجانی درونی ناخوشایند با فراوانی و …

پاورپوینت درمان شناختی رفتاری – مادسیج

۹ فروردین ۱۳۹۳ – دریافت پاورپوینت درمان رفتاری – شناختی از شبکه آموزشی پژوهشی ایران. درمان شناختی رفتاری، گونه ای از انواع روان‌درمانی است که به بیماران کمک …

رفتار درمانی شناختی” (CBT) – Royal College of Psychiatrists

این جزوه برای کسانی که میخواهند اطلاعات بیشتری در مورد رفتار درمانی شناختی یا (CBT) داشته باشند مفید است. چگونگی کار این روش درمانی ودلایل استفاد از این روش …

دانلود پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به …

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – خانه پکیج های درمانی روانشناسی دانلود پروتکل درمان شناختی رفتاری … شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما محور بر اساس CBT-E.

دریافت فایل پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلال استرس …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – برترین فایل پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری کاربران … رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما محور بر اساس CBT-E …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی … برترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) هموطنان گرامی …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – دانلود فایل لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – …

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ – به فروشگاه آنلاین فایل های دانلودی ما خوش آمدید. پژوهشگرعزیز، شما برای دانلود محصول با عنوان پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) به این …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال … – …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش فعالی کاستی توجه ADHD)خوش آمدید برای …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) | …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT))خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT))

کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.

آموزش درمان شناختی رفتاری CBT – روانکال

رتبه: ۵ – ‏۴ نقد – ‏‎IRT ۱۳۷٬۰۰۰٫۰۰ تا ‎IRT ۱۴۳٬۰۰۰٫۰۰ – ‏موجود در انبار
نظاره گر تکنیک های ویژه و خاص درمان شناختی رفتاری از غول های درمان CBT جهان باشید اموزشی بالغ بر ۲۰ساعت تکنیک و رل تیچینگ حرفه ای از بهترین های جهان

[PDF]اثر بخشی درمان شناختی رفتاری (CBT) بر سبک و … – مجله …

توسط ƷƄ ƵŹŚưƃ – ‏مقالات مرتبط
درمان شناختی رفتاری بر روی بیماران مبتلا به فشار خون در جهت ارتقاء سبک زندگی و کیفیت زندگی انجام …. مطالعه پرسش نامه ها را اجرا کردند پروتکل درمانی بر اساس.

دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – …

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید.

خرید فایل( پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای …

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ – خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم …

فایل پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) -کامل و جامع ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیمعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) …

فروش فایل با عنوان پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری …

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ – درود بر شما. محقق عزیز شما برای این محصول با مشخصات پکیج (پروتکل) درمان شناختیرفتاری (CBT) در ۷۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docبه …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) | …

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) on paperdl | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدبه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید.

دانلود (پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای … – …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شویدبه صفحه دانلود فایل(پکیج …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT …

با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی پکیج (پروتکل) درمان …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان …

دانلود (پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – پرداخت و دانلود آنی کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید مدیریت سایت …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش … – …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال … فایل پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری هموطنان گرامی سلام. … دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) -کامل و جامع سلام.

دریافت فایل پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه …

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ – محقق گرامی،شما با جستجوی پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای … برترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) سلام.

خرید آنلاین پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای …

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ – دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی – رفتاری تیپ … خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) ما بهترین …

پکیج درمانی شناختی رفتاری – مرسی فایل

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) , پکیج درمانی شناختی رفتاری ,پکیج شناختی رفتاری ,درمانی شناختی رفتاری ,درمان شناختی رفتاری ,پکیج های …

دانلود فایل ( پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید با سلام حضور …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی …

۱۲ اسفند ۱۳۹۶ – سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.

دانلود (پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری برای معتادین …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – خرید آنلاین و دریافت هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر با سلام حضور مشتریان گرامی.

دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT … – …

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – دانلود فایل لحظات خوشی را برای شما آرزومندیممحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج …

پروتکل تکنیک های درمان شناختی رفتاری (CBT) به شیوه …

دانلود فایل پروتکل تکنیک های درمان شناختی رفتاری (CBT) به شیوه داتلیو ,دانلودپروتکل تکنیک های درمان شناختی رفتاری (CBT) به شیوه داتلیو ,پکیج پروتکل …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)

۱ بهمن ۱۳۹۶ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم. با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری …

مقالات مفید! | برترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی …

۲۳ آبان ۱۳۹۶ – دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیددوست گرامی سلام.برای مشاهده …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT …

شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری …

دانلود فایل ( پروتکل درمان شناختی-رفتاری هیپوکاندریا یا …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی پکیج (پروتکل) درمان شناختیرفتاری (CBT) در …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری …

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال … رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما محور بر اساس CBT-E شعار …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش … رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما محور بر اساس CBT-E دوست …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)

ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم محقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) وارد این صفحه شده اید محصول …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT …

۸ دی ۱۳۹۶ – دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی پکیج …

دانلود کامل پروتکل تکنیک های درمان شناختی رفتاری (CBT) …

۷ آبان ۱۳۹۶ – پروتکل تکنیک های درمان شناختی رفتاری (CBT) به شیوه داتلیو دارای ۸جلسه و۴ صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد. تعداد جلسات آموزشی: ۸ …

برترین پکیج پروپوزال بررسی اثربخشی درمان شناختی- …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – دانلود فایل ( پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما محور بر اساس CBT-E) هموطنان گرامی سلام.وقت بخیرعنوان محصول …

دانلود فایل کامل پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلال …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایماینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) …

دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال … – …

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ – فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش … فایل پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری سلام. … دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)}}+آماده ارائه به …

گلشن لاله

دانلود (پروپوزال تعیین اثر بخشی روان درمانی گروهی به روش شناختی-رفتاری بر کیفیت … خرید آنلاین پکیج (پروتکل) زوج درمانی هیجان مدار (EFT) … فایل ( پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما محور بر اساس CBT-E) …

آموزش پیشرفته توابع و فرمول های اکسل ۲۰۰۷ – اورجینال

… برترین پکیج پاورپوینت معماری معاصر تهران (قاجاریه و پهلوی) – دانلود فایل … دانلود فایل ( پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما محور …

لاله های زرد

… برترین پکیج پاورپوینت بررسی زندگی و اندیشه سیاسی امام خمینی – دانلود فایل …. دانلود فایل ( پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما …

فرکتال طرح

… برترین پکیج بررسی عوامل موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان – دانلود فایل …. دانلود فایل ( پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما …

تصاویر برای پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)‏

{“cb”:3,”cl”:12,”clt”:”n”,”cr”:18,”ct”:6,”id”:”SZ6E2-3Im_a6eM:”,”oh”:250,”ou”:”http://ofmas.ir/FileImages/protocol.png”,”ow”:250,”pt”:”ofmas.ir/FileImages/protocol.png”,”rh”:”ofmas.ir”,”rid”:”Ty-OPX9dpZMa3M”,”rt”:0,”ru”:”http://ofmas.ir/cat-1569-psychological-packages.aspx”,”sc”:1,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcTRn9hucNVyvqokYpqMkNjYZshOBYEiW0Gq-hhuxmuV6xYIPMswZmfeAQ”,”tw”:90}

{“clt”:”n”,”id”:”Ky01OiF0eZBH8M:”,”oh”:194,”ou”:”http://paperestive.ir/images/article-pic-6.jpg”,”ow”:259,”pt”:”paperestive.ir/images/article-pic-6.jpg”,”rh”:”paperestive.ir”,”rid”:”Uz-kgchF3hLg6M”,”rt”:0,”ru”:”http://paperestive.ir/post/matlab124.html”,”sc”:1,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQEXVBByZ-tGBGu_z2YOBPbbtYqHE-mO4iMDk3ECKTQ7RYKQOotGZcCi98″,”tw”:120}

{“clt”:”n”,”id”:”Y98e3nThCJ8AfM:”,”oh”:372,”ou”:”http://ofmas.ir/Images/logo.jpg”,”ow”:1280,”pt”:”ofmas.ir/Images/logo.jpg”,”rh”:”ofmas.ir”,”rid”:”Ty-OPX9dpZMa3M”,”rt”:0,”ru”:”http://ofmas.ir/cat-1569-psychological-packages.aspx”,”sc”:1,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcTYHxzV_wtPqSw2F5GvX-OjZWKrPIuPfCV2tYopgQ61TLQIrjpUsscY96oZ”,”tw”:310}

{“clt”:”n”,”id”:”BNX35BInS–r-M:”,”oh”:236,”ou”:”https://telegram.org/img/t_logo.png”,”ow”:236,”pt”:”telegram.org/img/t_logo.png”,”rh”:”paperestive.ir”,”rid”:”Uz-kgchF3hLg6M”,”rt”:0,”ru”:”http://paperestive.ir/post/matlab124.html”,”sc”:1,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQgQVsiQCcDtM8Hdt1mm7eH5z1WMZALBLb9Rng0uN1iEU67eM1zGh2RDg”,”tw”:90}

تصاویر بیشتر برای پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)گزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام
(function(){var a=document.querySelector(“#taw”),b=document.querySelector(“#topstuff”);if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector(“#rso”).children,d=0;d

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *