دانلود کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

Published on Author adminLeave a comment

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در ۲۰ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات ۲۰
حجم ۰ کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی

توضیحات کامل

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در ۲۰ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc·         توضیحات ابتدایی :

 

آماده سازی در ۹ جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از  20  صفحه (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت  doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه   APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد ( توجه : جلسات فقط به همین شکل که در اینجا توضیح داده شده در پکیج هست و نه بیشتر ) . لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

 

 پشتیبانی ۰۹۱۹۱۸۰۹۸۳۴  (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

 

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

 

 

جلسات آموزشی برنامه مهارت­ های زندگی تهیه شده در یونیسف- صندوق بین المللی کودکان و نوجوانان در ۹ جلسه و هر جلسه به مدت ۹۰ دقیقه برگزار گردید که توضیحی مختصر از محتوای آن، در ادامه آمده است.

 

 

جلسه اول

عنوان آموزش: من که هستم و چه می­توانم بکنم؟

اهداف:

 • آشنایی با سایر شرکت­کنندگان
 • احساس راحتی به عنوان یک عضو گروه
 • بررسی هیجان­ها، رفتارها و باورهای متفاوت در افراد و شناخت این ویژگی­ها در وجود خود
 • آگاه شدن از خصایص مثبت و منفی در وجود خود
 • پی‌بردن به برخی خصوصیات قابل تغییر در فرد
 • تشخیص توانایی­ها و مهارت­های بالقوه

 

 

جلسه دوم

عنوان آموزش: ارزش­های شخصی، خانوادگی و اجتماعی من چیست؟

اهداف:

 • درک معنای ارزش­ها
 • تعیین ارزش­های فردی، خانوادگی، مذهبی و فرهنگی
 • تحقیق و پی‌بردن به منشأ ارزش­ها
 • پی‌بردن به اینکه کدام ارزش­ها از نظر فردی مهمترین است
 • کندو کاو در مورد رابطه بین ارزش­های خود و دیگران
 • توانایی پذیرشارزش­های مختلف در افراد دیگر

 

 

جلسه سوم

عنوان آموزش: چگونه با دیگران ارتباط برقرار می­کنم؟

اهداف:

 • شناخت اجزای تشکیل­دهنده ارتباط
 • بررسی این مطلب که چگونه برقراری ارتباط بر احساسات و روابط ما با خانواده و دوستان در مدرسه یا محیط کار تأثیر می­گذارد
 • شناخت موانع و تسهیلات دربرقراری یک ارتباط مؤثر
 • تمرین مهارت­های مناسب برای برقراری ارتباط
 • تعریف، ارائه نمونه و تمرین رفتار جرأت­مند

 

 

مبانی نظری

تعریف مهارت­ های زندگی

برای مهارت­های زندگی تعاریف مختلفی ارائه شده است.مهارت­های زندگی به گروه بزرگی از مهارت های روانی- اجتماعی و میان­فردی گفته می­شود که می­تواند به افراد کمک کند تا تصمیماتشان را با آگاهی اتخاذ کنند، به طور مؤثر ارتباط برقرار کنند، مهارت­های مقابله­ای و مدیریت شخصی خود را گسترش دهند و زندگی سالم و بارور داشته باشند. مهارت­های زندگی می‌تواند اعمال شخصی و اعمال مربوط به دیگران و نیز اعمال مربوط به محیط اطراف را طوری هدایت کند که به سلامت بیشتر منجر شود(یونیسف، ۲۰۰۳).

مهارت­های زندگی شامل مجموعه­ای از توانایی­هاست که قدرت سازگاری و رفتار مثبت و کارآمد را افزایش می­دهد، در نتیجه شخص قادر می­شود بدون اینکه به خود یا دیگران صدمه بزند مسئولیت­های مربوط به نقش اجتماعی خود را بپذیرد و با چالش­ها و مشکلات روزانه­ی زندگی به شکل مؤثر روبرو شود (فخراللهی ، ۱۳۸۴).

مهارت­های زندگی به مجموعه توانایی و مهارتهایی گفته می­شود که امکان رفتار سازگارانه و مثبت را برای افراد فراهم می­سازد. به عبارت دیگر، این مهارت­ها که اکتسابی و اغلب از طریق آموزش و تمرین، ایجاد و تقویت می­شوند، افراد را در مواجه­ی مؤثرتر با نیازها و چالش­های زندگی روزمره توانمند می­سازند (فولادی، ۱۳۸۳).

 

چند ویژگی آموزش مهارت­های زندگی

–        اول اینکه آموزش مهارت­های زندگی یک شکل قدرتمند از آموزش و درمان است. زیرا مراجع به طور همزمان مهارت­های جدید را در چندین حوزه فرا می­گیرد.

–        دوم اینکه، آموزش مهارت­های زندگی یک مدل آموزشی است که یک سری مهارت­ها را تدریس می‌کند و منجر به بازگشت و عود کمتر در مراجع می­شود.

–        سوم اینکه، شرکت­کنندگان فعالانه در یادگیری و تکمیل مهارت­های زندگی شرکت می­کنند، بنابراین احتمالاً بیشتر احساس مالکیت فرایند آموزش، و کارآمدی را حس می­کنند.

–        چهارم اینکه، آموزش مهارت­های زندگی هم برای پیشگیری و هم برای درمان مشکلات روانی یک راه مناسب است و اینکه مؤثرترین و کارآمدترین راه برای یادگیری این مهارت­ها تدریس مستقیم آنهاست (کورسینی و گازدا، ۲۰۰۷).

مشکل آموزش مهارت­های زندگی این است که قوت واقعی آن­، در مفهوم­سازی آن به عنوان یک الگوی آموزشی است و از آنجایی که تعداد زیادی از متخصصان یاری دهنده سلامت روان، هنوز الگوی درمان پزشکی را قبول دارند. آموزش مهارت­های زندگی باید در انتظار مخالفت­ها و مقاومت­های زیادی باشد (کورسینی و گازدا، ۲۰۰۷).

 

اهداف آموزش مهارت های زندگی چیست؟

آموزش مهارت­های زندگی اهداف عمده­ای را دنبال می­کند، اما هدف اصلی از این برنامه ارتقاء بهداشت روانی و پیشگیری از آسیب­های اجتماعی مانند اعتیاد، خودکشی، بزهکاری و انواع مختلف بی­بند و باری است. آموزش مهارت­های زندگی بر عوامل زیربنایی مشترک در بسیاری از زمینه­های ارتقاء بهداشت روانی و پیشگیری اولیه تأثیر گذاشته و همین توان و ویژگی آنهاست که فضای آموزشی آن را وسیع ساخته و زیربنای هر رویکرد آموزش به زندگی شده است (ارکارت و همکاران، ۱۹۹۱، به نقل از عسگری، ۱۳۸۴).

پژوهش­های بیشماری نشان داده است که بسیاری نشان داده است که بسیاری از مشکلات بهداشتی و اختلالات روان-عاطفی، ریشه­های روانی اجتماعی دارد. علاوه بر این سایر پژوهش­ها، حرمت خود پایین، ناتوانی در بیان احساسات و فقدان مهارت­های ارتباطی را عوامل مهم بسیاری از مشکلات فردی مانند سوء مصرف مواد، بزهکاری، بی­بند و باری جنسی، رفتارهای مخاطره­آمیز و خشونت می­دانند. لذا سازمان بهداشت جهانی به منظور ارتقاء سطح بهداشت روانی و پیشگیری از آسیب­های روانی-اجتماعی، برنامه­ای را به عنوان آموزش مهارت­های زندگی تدارک دیده است (فتحعلی لواسانی، ۱۳۷۹).

همچنین پری و کلدر (۱۹۹۲) معتقدند برنامه آموزش مهارت­های زندگی یک رویکرد کل‌نگر برای توانمند کردن افراد جهت شناخت خویش، دیگران و محیط طبیعی می­باشد. آگاهی از مهارت­ها تنها یک نوع یادگیری نیست که اتفاق می­افتد، بلکه باعث بدست آوردن اطلاعات نیز می‌شود و آموزش نگرش­ها، مهارت­ها و ارزش­ها را نیز تحت تأثیر قرار می­دهند. پس افراد مهارت‌های زندگی را در موقعیت­های واقعی بکار می­برند و حقایقی درباره موقعیت­های مختلف می‌آموزند (عسگری ۱۳۸۴).

از اهداف دیگر آموزش مهارت­های زندگی می­توان به بعد درمانی آن اشاره کرد چراکه بیشتر بیماران یا مراجعانی که برای مشکلات روان­شناختی یا هیجانی به دنبال کمک هستند، مشکلاتی در حوزه­های مهارت­های زندگی دارند. گروه­های آموزشی مهارت­های زندگی، برای بیمارانی که در بخش­هایی از مهارت دارای مشکل هستند دایر می­گردد. مرکز پزشکی رایج­ترین بخش­هایی که نقص در آنها باعث اختلال روانی می­شود را شامل این موارد می­داند: ارتباطات بین­فردی، معنا یا هدف زندگی، تصمیم­گیری، حل مسئله، روابط زناشویی و خانوادگی. در این مرکز بیمار تشویق می­شود تا آنجا که می­تواند هر یک از این گروه­های آموزشی را گزینش کرده و در آن شرکت نماید (کورسینی و گازدا، ۲۰۰۷).

در پژوهشی که توسط صبحی و رجبی (۲۰۱۰) با هدف پی بردن به تأثیر آموزش مهارت‌های زندگی بر سلامت روانی و  عزت نفس دانشجویان انجام گرفت، نتایج نشان داد که آموزش مهارت‌های زندگی بر کاهش نشانه­های اختلالات روانی مخصوصا اضطراب ، افسردگی و استرس در دانشجویان مستعد اختلال روانی تاثیر می­گذارد.

 

ضرورت آموزش مهارت­ های زندگی

دانش­آموزان، افرادی هستند که آینده جامعه هر کشور را تشکیل می­دهند. در صورتی که مهارت­های زندگی را آموزش ببینند، با داشتن این مهارت ها قادر خواهند بود از فرصت­های زندگی با بهره­وری بیشتری استفاده کرده و به عنوان افراد موفق­تری در جامعه ظاهر شوند. اهمیت مهارت­های زندگی در حدی است که نیاز به داشتن معلمان متخصص در آموزش این مهارت­ها ضروری به نظر می­رسد، تا نحوه مدیریت روابط اجتماعی، سازگاری و کنار آمدن با فرهنگ­ها و باورهای متفاوت و این که در زندگی روزمره آن ها چه می‌گذرد و برای بهتر کردن زندگی امکان چه کارهایی وجود دارد را به دانش­آموزان آموزش دهد (زیمرمن، ۲۰۱۰).

بخش قابل توجهی از نوجوانان که هر یک، رفتارهای پرخطر برای سلامتی را انجام دهند، در کنار آن رفتارهای پرخطر چندگانه دیگری را نیز انجام می­دهند که مشابه نوجوانان کشورهای دیگر می­باشد. برای مثال، تعداد زیادی از دانش­آموزانی که تجربه آمیزش جنسی پیش از ازدواج را داشته‌اند، استعمال سیگار و الکل را نیز تجربه کرده بودند. برنامه­های سلامت نوجوانان باید توجه ویژه­ به نوجوانانی داشته باشد که هر گونه رفتار پرخطری را آغاز کرده یا مرتکب شده­اند، و سعی کند برای آنها آموزش­ها و برنامه­های پیشگیری فراهم کند که، انواع رفتار­های پرخطر را پوشش دهد. (هان و همکاران، ۲۰۰۱)

دلایل لزوم اجرای برنامه مهارت­های زندگی در بیبن نوجوانان:

۱-     مسائل مربوط به بلوغ، نوجوان را غافلگیر می­کند و موجب اضطراب و احساس گناه در او می­شود. بنابراین، باید مهارت رعایت بهداشت جسمی و روانی (مقابله مؤثر با استرس، کنار آمدن با مسائل بلوغ، رعایت مسائل بهداشتی، تغذیه و غیره) را به او آموزش داد.

۲-     نوجوان از تفکر صوری برخوردار می­شود. آگاهی از زندگی، پیش­بینی آینده، تصمیم­گیری، فرمول‌بندی و جستجوی راه­حل برای مسائل، توجه به فرصت­های موجود و آزمون فرضیه­ها از مشخصه­های تفکر صوری است که نوجوان را نیازمند یادگیری مهارت­های تصمیم­گیری، تفکر خلاق و حل­مسئله اجتماعی می­کند.

۳-     انتقاد از افراد صاحب قدرت، تمایل به بحث و مجادله، توجه به خود، خود محوری، ناتوانی در تصمیم­گیری و در بعضی مواقع دوگانگی در تفکر و عمل، از ویژگی­های این دوره است که در نتیجه تفکر صوری ایجاد می­شود. می­توان فرد را با آموزش مهارت­های تفکر انتقادی و مهارت­های ارتباطی در داشتن تفکر نقادانه یاری کرد.

۴-     در صورتی که فرد مهارت­هایی مانند حفظ استقلال در بین دوستان، احترام به نظرات دیگران، ابراز وجود و خودآگاهی را داشته باشد می­تواند از گرایش به گروه­های دوستی و هسالان، به عنوان فرصتی برای هویت­یابی استفاده کند (ادیب،‌‌ 1385).

 

 -Coping skills

-Errocurt

– Zimmerman

 


 • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس کودکان با رویکرد …

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود (پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) با آرزوی بهترینها برای شما عزیزانبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی نمایش های …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی نمایش … خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی با آرزوی …

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی|۹۸

بهترین ها برای شما این بار فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در ۲۰ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc.

پروتکل و پکیج آموزشی مهارتهای زندگی – آزمون یاب

پروتکل و پکیج آموزشی مهارتهای زندگی. … مهارت های لازم برای تصمیم گیری موثر. اشتراک بگذارید: … پروتکل درمان بیش فعالی (درمان adhd در بزرگسالان). پروتکل …

خلاصه پکیج آموزش مهارت های زندگی – آزمون یاب

پکیج آموزش مهارت های زندگی,پروتکل آموزش مهارت های زندگی,دانلود آموزش مهارت های … تعداد جلسات: ۸ تعداد صفحات: ۱۷ نوع فایل: WORD Act یکی از شیوه های درمانی بین …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی – سیگما فان

اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی)) وارد صفحه فروش فایل … پکیج آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی در ۴۸ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارت های زندگی ( فصل دوم پایان نامه ).

جلسات درمانی آموزش مهارت های زندگی – دانلود فایل

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – درود بر شما و تشکر که به ما اعتماد کردید. این فروشگاه مفتخر هست محصول با عنوانپکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی با مشخصات …

برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی …

۱۴ فروردین ۱۳۹۷ – برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on sww429 | شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدبا …

[PDF]اثربخشی آموزش مهارتهای زندگی (همدلی، حل مسأله، کنترل هیجان) …

آموزش. مهارت. ها. ی. همدل. ،ی. حل. مسأله،. کنترل. یه. جان. یم. تواند. مادران. کودکان. یات. یست. ک. را. در. حل ….. مجموعه. مها. ر. تها. ی. ال. زم. بر. ای. کامیابی. در. ز. ندگی. ـط. ی. امر. ـح. ل. ده. گان. هـ. هـب. رـف. آد. وـم. زش. داده. می. شو ….. پروتکل درمانی جلسات آموزش. مهارت های زندگی … کودکان اتیستیک، تاکید بر نقش مهارت های زندگی و اهمیت آن در جنبه. های.

دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید پکیج (پروتکل) …

پروتکل و پکیج آموزشی مهارتهای زندگی|آراد فایل

دانلود بهترین فایل پکیج آموزشی مهارتهای زندگی ,دانلود پکیج آموزشی مهارتهای زندگی , پکیج , آموزشی مهارتهای زندگی.

پروتکل مداخله آموزش مهارت های مقابله ای برای دانش آموزان – …

۲۳ مهر ۱۳۹۶ – پروتکل مداخله آموزش مهارت های مقابله ای برای دانش آموزان با کیفیت ترجمه … یکی از مهمترین مباحث روانشناسی که هم از جنبه پژوهشی و هم جنبه درمانی توجه … در مواجهه با رویدادهای استرس‌زای زندگی به کار می‌گیرد تا بتواند این استرس‌ها را مدیریت کند. …. پکیج کامل آموزش نرم افزار پی ال اس SmartPls پکیج کامل آموزش نرم …

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی • facenava.ir

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on facenava.ir | دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدیداینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) درمانی …

پکیج درمانی آموزشی مهارت های زندگی | mark

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – همچنین بخوانید : پروتکل درمانی آموزشی مهارت های زندگی,دانلود مستقیم پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی,دانلود پروتکل کامل درمانی …

دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی -کامل و …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدمحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی وارد این صفحه شده اید محصول …

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی | آزیتو …

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on آزیتو آرتییکل | هموطنان گرامی سلام.وقت بخیرمدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای …

خرید اینترنتی فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ – درود بر شما. به فروشگاه محصولات اینترنتی ما خوش آمدید. شما برای دانلود محصول با عنوان پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی به این …

برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی | …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیمبا سلام حضور پژوهندگان گرامی.

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی | faraload

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on faraload | ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیمبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمانی مبتنی بر کیفیت …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – پرداخت و دانلود آنی لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on sibdownloadcent.ir | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدعنوان محصول دانلودی:پکیج …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی | neda

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شویدبا سلام،محصول …

برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد محقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

گوهر طبیعت

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری …. دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – خرید آنلاین و دریافت · برترین پکیج ترجمه مقاله …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی)

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدیداینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی)) وارد …

دانلود (پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی)

مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی برایتان آماده …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی | …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on ant570 | شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشداینک شما …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی | …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on ysl365 | شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشداینک شما با …

برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی برایتان آماده …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) | …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) on nae958 | لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمنام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) …

فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – جتی پک

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ – فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on جتی پک | لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمبا سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های … – …

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدیدمحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی وارد این صفحه شده اید محصول …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی)

۱۳ فروردین ۱۳۹۷ – شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی)

مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی برایتان آماده …

برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی …

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ – دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – پرداخت و دانلود آنی هموطنان گرامی سلام.وقت بخیرهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود …

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی بایگانی – …

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی,جلسات درمانی آموزش مهارت های زندگی,مبانی نظری و اصول آموزشی جلسات درمانی آموزش مهارت های زندگی …

دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی – …

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ – دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – خرید آنلاین و دریافت ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایمبا سلام حضور …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های … – …

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ – فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیدبه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ – با آرزوی بهترینها برای شما عزیزانعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی نمایش های …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی نمایش های عروسکی … دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – خرید آنلاین و …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس کودکان با …

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی …

دانلود (تحقیق مهارت زندگی جدید) | golshanpaper.ir

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود (تحقیق مهارت زندگی جدید) on golshanpaper.ir | با آرزوی بهترینها … نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی درجه …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) | …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی با آرزوی بهترینها برای شما عزیزاننام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری – خرید آنلاین …

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ – دانلود (پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیداینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی …

دانلود پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان -کامل و جامع | …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان -کامل و جامع on afra … کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی ما اولین …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی | …

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) | …

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی || روی دکمه ادامه مطلب …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت …

فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری | yasminyomol.ir

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ – برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – دانلود فایل لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمنام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) …

دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تمایز یافتگی …

۱۳ فروردین ۱۳۹۷ – دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی فریش ۲۰۰۶) … دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی از …

برگ ریزان

آموزش مفاهیم کتاب درسی و نکات آن بر اساس آخرین تغییرات و استاندارد های آموزش و پرورش …. دانلود فایل کامل پروپوزال اثربخشی شناخت درمانی به روش گروهی و واقعیت‌ درمانی بر ….. برترین پکیج پروپوزال اثر بخشی برنامه آموزش مهارت های زندگی بر کاهش … دانلود پاورپوینت بررسی پروتکلهای مسیریابی در شبکه های ad-hoc – خرید …

وب نیلو

-برترین فایل شیوه زندگی …. -کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی مدل ماتریس (درمان شیشه) … -خرید آنلاین پروپوزال اثربخشی آموزش گروهی مهارت های اجتماعی بر آمادگی اعتیاد، پرخاشگری و عزت نفس در دانش آموزان پسر سال سوم دبیرستان

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ – فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدیددوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ – فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدیددوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول …

راهنمای گرفتن بورس تحصیلی _ دانشگاه های خارجی – اورجینال …

دانلود (پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی). خرید فایل( پاورپوینت سیستم و نگرش سیستمی ( فصل اول کتاب تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های دکتر …

برگ ریزان

آموزش مفاهیم کتاب درسی و نکات آن بر اساس آخرین تغییرات و استاندارد های آموزش و پرورش …. برترین پکیج پروپوزال اثر بخشی برنامه آموزش مهارت های زندگی بر کاهش … دانلود پاورپوینت بررسی پروتکلهای مسیریابی در شبکه های ad-hoc – خرید آنلاین ….. خرید آنلاین مقاله آفات اخلاق دانشجویی و راهکارهای درمان آن از منظر آموزه های اسلامی …

لاغری در ۱۰ دقیقه – اورجینال

… اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید آموزشی و کاربردی را هم به شما … برترین پکیج پرسشنامه مهارتهای مقابله ای (اسمیت و همکاران، ۱۹۹۵) – دانلود فایل … دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمانی مدل ماتریس (درمان شیشه)) · فایل پروپوزال … پاورپوینت درس انسان طبیعت معماری – معماری با خاک و زندگینامه پروفسور نادر …

زیتون وب

-کاملترین فایل فایل آموزش برنامه نویسی دستگاه تراش با کنترلر FANUC … -برترین فایل پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده … -خرید آنلاین پاورپوینت زندگی نامه و تحلیل ده باب معماری ویترو ویوس …. -دانلود (پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری) … -برترین فایل پاورپوینت بررسی مهارتهای ارتباطی والدین

آموزش آشپزی وشیرینی پزی از مبتدی تا حرفه ای ایرانی …

آموزش آشپزی وشیرینی پزی از مبتدی تا حرفه ای ایرانی خارجی چینی وایتالیایی – اورجینال – … فایل پاورپوینت آشنایی مسؤولان دفاتر با اصول و مهارتهای لازمه · دانلود … خرید فایل( پاورپوینت زندگی نامه و تحلیل آثار فرهاد احمدی معمار ایرانی) · دانلود … خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی بخشش (ورثینگتون ۲۰۰۱) · دانلود …

فایل مارکت

نمونه قرارداد مشاوره قرارداد طراحی معماری ساختمان» مرحله (فاز) های ۱و ۲ این قرارداد در … میزان آ لکالوئیدهای تروپان در گیاهHyoscyamus niger L. تیمار شده با غلظت های […].

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی | …

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on tina | از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت …

بر بال‌های کتاب – مرجع دانلود کتاب‌های الکترونیکی

جمعیت جهانی؛ تاریخ، ژئوپلیتیک و زندگی روی زمین …. کنار هم قراردادن یک سامانه توکار، نیازمند مجموعه‌ای از مهارت‌های رشته‌های مختلف مهندسی، به ویژه … Cooking Lab، ناشر مجموعه جامع شش جلدی غذاهای مدرن، که به سرعت به مرجعی نهایی برای این تحول … از دیدگاه آموزشی، تجربه شخصی ما این بوده است که چنین رویکردی، به‌ خوبی کار می‌کند.

لاغری در ۱۰ دقیقه – وب نیلو – رز بلاگ

… اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید آموزشی و کاربردی را هم به شما ارائه می … برترین پکیج پرسشنامه مهارتهای مقابله ای (اسمیت و همکاران، ۱۹۹۵) – دانلود فایل … دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمانی مدل ماتریس (درمان شیشه)) · فایل پروپوزال … برترین پکیج پاورپوینت زندگینامه و آثار کامرون سینکلر – دانلود فایل …

آموزش آشپزی وشیرینی پزی از مبتدی :حرفه ای ایرانی خارجی …

۳ ساعت پیش – آموزش آشپزی وشیرینی پزی از مبتدی تا حرفه ای ایرانی خارجی چینی وایتالیایی … خرید فایل( پاورپوینت زندگی نامه و تحلیل آثار فرهاد احمدی معمار ایرانی) · دانلود … محیطی · برترین پکیج پاورپوینت بررسی استعاره های سازمان – دانلود فایل … خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی بخشش (ورثینگتون ۲۰۰۱) …

فرکتال طرح

برچسب ها : کاملترین مجموعه آموزش خیاطی در تمام سطوح – اورجینال, … ( پاورپوینت بررسی مهارت های ارتباط موثر) · دانلود فایل ( پروتکل درمان شناختی رفتاری … پاورپوینت تعمیر و نگهداری آرامگاه عبدالرحمن گهواره گر · پاورپوینت زندگی نامه و تحلیل …. آموزش مفاهیم کتاب درسی و نکات آن بر اساس آخرین تغییرات و استاندارد های آموزش و …

لاله های زرد

نرم افزار Excel 2007 دارای توابع و فرمول های زیادی برای کار با انواع داده هاست ، توابع و فرمول های … دانلود فایل ( پروتکل درمان شناختی رفتاری اختلالات تغذیه ای به صورت راهنما محور بر … برچسب ها : آموزش پیشرفته توابع و فرمول های اکسل ۲۰۰۷ – اورجینال, … برترین پکیج پرسشنامه مهارتهای مقابله ای (اسمیت و همکاران، ۱۹۹۵) – دانلود …

نوین گرافیک

این مجموعه شامل بیش از ۲۵۰ طرح و بافت پارچه با کیفیت بالا و در سبک های مختلف … خرید و دانلود پروپوزال تاثیر آموزش مهارتهای زندگی بر بهزیستی روانشناختی و عزت …. جهت سفارش مجموعه آموزش آرایشگری زنانه بعد از مطالعه کامل توضیحات این کالا … برترین فایل پاورپوینت بررسی معماری مسجد جامع ساوه · پکیج (پروتکل) درمان …

لاغری در ۱۰ دقیقه – اورجینال

دانلود فایل کامل مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارت های حرکتی (فصل دوم) · مبانی … پرسشنامه بررسی مدیریت آموزشی در مدارس شاهد شهر تهران – خرید آنلاین و دریافت …

کرانه ی آبی

جهت سفارش آموزش اجرای قطعاتی در ساز سنتور بعد از مطالعه کامل توضیحات این … خرید فایل( ترجمه مقاله مهارکننده ی KU-60019 اصلاح شده ی کیناز ATM سلول های گلیوما … خرید آنلاین نمونه سوالات آزمون مهارت دوره سرویس و نگهداری خودرو در فنی و حرفه ای · دانلود ….. دانلود پکیج (پروتکل) زوج درمانی هیجان مدار (EFT) – خرید آنلاین و دریافت …

پیچک گل

در این بخش محصول آموزش عکاسی حرفه ای و عکاسی مدل ارائه شده است … روان درمانی گروهی به روش شناختی-رفتاری بر کیفیت زندگی بیماران سوختگی …. دروس ریاضی، علوم ،زبان انگلیسی ، عربی و فارسی توسط اساتید با تجربه و مطرح ، شامل آموزش کامل مفاهیم کتاب درسی و حل تمرین های مهم کتاب به … آنچه در این مجموعه خواهید آموخت:

دیجیتال آرت

جهت سفارش آموزش پیشرفته After Effect بعد از مطالعه کامل توضیحات این کالا ، لطفا …. تکنیک‌ها یا مهارت‌های نقاشی ترکیب بکارگیری صحیح سه عنصر هر اثر نقاشی یعنی …. به ارث رسیده است که بین قرن هشتم و پانزدهم میلادی در اندلسیا زندگی می کرده اند. …. درمان پوکی استخوان توسط دکتر صرامی – جدید و دارای گارانتی – اورجینال …

آموزش آشپزی وشیرینی پزی از مبتدی تا حرفه ای ایرانی …

آموزش آشپزی وشیرینی پزی از مبتدی تا حرفه ای ایرانی خارجی چینی وایتالیایی – اورجینال – … فایل پاورپوینت آشنایی مسؤولان دفاتر با اصول و مهارتهای لازمه · دانلود … خرید فایل( مبانی نظری و پیشینه پژوهش امید به زندگی (فصل ۲)) · دریافت فایل … خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی بخشش (ورثینگتون ۲۰۰۱) · دانلود …

پیچک وکتور

جهت سفارش آموزش ویولن سل سطح پیشرفته بعد از مطالعه کامل توضیحات این … در مثنوی · کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی بخشش (ورثینگتون ۲۰۰۱) … گشتالت درمانی بر بهزیستی روان شناختی و کیفیت زندگی مادران دارای کودک کم ….. خرید فایل( یادگیری سازمانی و مهارتهای یادگیری در سازمان و موانع یادگیری در آن) …

آموزش کامل تصویری ساخت عروسک چینی – اورجینال

دارای مجوز رسمی و هولو گرام از موسسه رسانه های دیجیتال . نام: آموزش زبان رزتا استون انگلیسی . ….. پکیج جامع آموزش کیبورد از مقدماتی تا پیشرفته – اورجینال …

هنر آشپزی – جدید و دارای گارانتی – اورجینال

آموزش تهیه و پخت انواع غذاها و دسرها و سالادها و . … ( پروژه کارآفرینی تولید خیارشور) · برترین پکیج پاورپوینت بررسی زندگی و اندیشه سیاسی امام خمینی – دانلود فایل …

زیتون وب

در این بخش محصول آموزش اجرای قطعاتی در ساز نی ارائه شده است …. های شار محوری · خرید فایل( پکیج فیلم های آموزشی و جزوات فصل دوم ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی (مثلثات)) … خرید و دانلود تحقیق جامع در مورد تأثیر خود گویی در کیفیت مهارتهای زندگی · خرید فایل( تحقیق ارتقاء فن … آموزش ساختن انواع جعبه ای تزئینی – اورجینال …

نارون افرا

آموزش کامل کارگردانی و فیلمبرداری دوبله فارسی – جدید و دارای گارانتی – اورجینال … دانلود فایل کامل بررسی میزان اثر بخشی آموزش مهارتهای مدیریت براسترس بر کاهش سبک کنارآیی اجتنابی … خرید پکیج مسابقات بوکس لنوکس لوئیس ۵ دی وی دی – جدید و دارای گارانتی – اورجینال … پیروزی همیشه زندگی حرفه ای او را تشریح خواهد کرد، …

۷۸۵ کیلوگرم و در اسان جنوبی کشف شد – یلدا

در دنیای کنونی یادگیری مهارت ها اسان تر از گذشته شده است؛ اما اختصاص زمان به … miranda im یک مسنجر سریع , سبک , و اسان با پشتیبانی از پروتکل های مختلف …. و دنیا زدگی است چرا که طوری زندگی میکرد که تحمل سختی و فقر برای فقرا اسان باشد . …. اداره بازرسی وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی در کمیته طرح نظارت برسلامت …

تصاویر برای پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

{“cb”:3,”clt”:”n”,”cr”:21,”ct”:3,”id”:”6Nr5lB-O4evuKM:”,”oh”:253,”ou”:”https://azmonyab.sellfile.ir/prod-images/1758781.jpg”,”ow”:500,”pt”:”azmonyab.sellfile.ir/prod-images/1758781.jpg”,”rh”:”azmonyab.sellfile.ir”,”rid”:”QzTmjA4DbwbFvM”,”rt”:0,”ru”:”https://azmonyab.sellfile.ir/prod-1758781-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%DA%A9%D9%84+%D9%88+%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC+%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C+%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C.html”,”sc”:1,”st”:”آزمون یاب”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQxo-9mxP0GnJxfOZ3PvS_9a4jrDqYXbWzZoc0SNBHDwFbwdF18dSjHg4cg”,”tw”:178}

{“cl”:12,”clt”:”n”,”cr”:12,”id”:”saPxB8ni_t12mM:”,”oh”:350,”ou”:”https://azmonyab.sellfile.ir/prod-images/1759672.jpg”,”ow”:500,”pt”:”azmonyab.sellfile.ir/prod-images/1759672.jpg”,”rh”:”azmonyab.sellfile.ir”,”rid”:”ErhZz0YDvKmw3M”,”rt”:0,”ru”:”https://azmonyab.sellfile.ir/prod-1760392-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87+%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC+%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C.html”,”st”:”آزمون یاب”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcTVd4O3WXFWQaKNT34SyNeXQI2EDIVdvL23SBuMnOvdhDxTAHI510kf02xt”,”tw”:129}

{“clt”:”n”,”id”:”eocwD4M_swp7vM:”,”oh”:187,”ou”:”https://azmonyab.sellfile.ir/prod-images/slide19337.jpg”,”ow”:500,”pt”:”azmonyab.sellfile.ir/prod-images/slide19337.jpg”,”rh”:”azmonyab.sellfile.ir”,”rid”:”ErhZz0YDvKmw3M”,”rt”:0,”ru”:”https://azmonyab.sellfile.ir/prod-1760392-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87+%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC+%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C.html”,”sc”:1,”st”:”آزمون یاب”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQGYz_vdOWAVaxKFw6AFg4FWUMBmGHOtFwxge_n_7ZQ_-A4GNg4C-6rH0KT”,”tw”:241}

{“clt”:”n”,”id”:”tZsPFvvNxoqGyM:”,”oh”:170,”ou”:”https://azmonyab.sellfile.ir/prod-images/1915367.jpg”,”ow”:500,”pt”:”azmonyab.sellfile.ir/prod-images/1915367.jpg”,”rh”:”azmonyab.sellfile.ir”,”rid”:”QzTmjA4DbwbFvM”,”rt”:0,”ru”:”https://azmonyab.sellfile.ir/prod-1758781-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%DA%A9%D9%84+%D9%88+%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC+%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C+%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C.html”,”sc”:1,”st”:”آزمون یاب”,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcTZ6QbvfRkn3QXe6aGgFL-KjOW_TsFUrVjDOs9Y3Wv8Q95LrDujJf1fovo”,”tw”:265}

تصاویر بیشتر برای پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگیگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام
(function(){var a=document.querySelector(“#taw”),b=document.querySelector(“#topstuff”);if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector(“#rso”).children,d=0;d

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *