دانلود فایل برترین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

Published on Author adminLeave a comment

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات ۷۱
حجم ۰ کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی

توضیحات کامل

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در  71 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

 

·         توضیحات ابتدایی :

 

 

 

آماده سازی در ۱۲ جلسه درمانی

 

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

 

آماده شده در بیش از  71  صفحه (فونت B lotus)

 

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت  doc

 

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

 

دارای رفرنس معتبر و به شیوه   APA

 

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح جلسات درمانی به صورت کامل و مفصل برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

 

 

 

 پشتیبانی ۰۹۱۹۱۸۰۹۸۳۴  (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

 

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

 

 

 

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

 

 

 

 

 

جلسه اول

 

نمای کلی جلسه اول

 

 • دستورالعمل هایی برای رهبران گروه
 • نکات مطرح شده

 

–         هدف و دید کلی

 

–         قوانین گروه

 

–         مشکل خشم : تعدادی تعاریف عملیاتی

 

–         افسانه های مربوط به خشم

 

–         خشم به عنوان یک پاسخ عادتی

 

–         شکستن عادت خشم

 

–         معرفی شرکت کنندگان

 

–         مقیاس خشم

 

 • تکالیف خانه

 

 

دستورالعمل هایی برای رهبران گروه

 

در اولین جلسه، به معرفی هدف، دید کلی، قوانین گروه، چهارچوب مفهومی و اساس درمان مدیدیت خشم می پردازیم. اکثر زمان این جلسه صرف معرفی اطلاعات مفهومی و مشخص کردن اینکه اعضای گروه آن را درک کرده اند، می شود. سپس رهبر گروه، از اعضای گروه می خواهد خود را معرفی کرده و مقیاس خشم را معرفی می کند.

 

نکات مطرح شده

 

(از نوشته زیر استفاده کنید یا آن را در کلماتتان قرار دهید.)

 

هدف و overview دید کلی

 

 1. یادگیری مدیریت کردن خشم
 2. متوقف کردن خشونت یا تهدید به خشونت
 3. ایجاد کردن خود کنترلی روی تفکرات و اعمال
 4. دریافت کردن حمایت و بازخورد از دیگران

 

قوانین گروه

 

 1. امنیت گروه: اجازه هیچ خشونت یا تهدیدی نسبت به کارکنان و دیگر اعضای گروه داده نمی شود. مهم است که اعضا، گروه را به عنوان مکان امنی درک نمایند که می توانند تجربیات و احساساتشان را بدون تهدید کردن یا امکان صدمه فیزیکی سهیم شوند.
 2. راز داری: اعضای گروه نباید بیرون از گروه در مورد آنچه که اعضای گروه در طی جلسات گروهی مطرح می کنند، بحث کنند. هر چند برای رازداری محدودیت هایی وجود دارد. در هر ایالتی ، قوانین سلامت معین می کند که چطور و چه هنگام متخصصان باید اعمال معینی را به مراجع مربوطه گزارش دهند . این اعمال ممکن است شامل هر نوع سوء استفاده جنسی یا فیزیکی شود که به کودکان کمتر از ۱۸ سال و افراد بالاتر از ۶۵ سال یا بزرگسالان وابسته تحمیل شود . بزرگسال وابسته شخصی است که بین ۱۸ تا ۶۴ سال سن دارد و دارای محدودیتهای ذهنی و جسمی است به گونه ای که تواناییش را برای انجام فعالیت های بهنجار یا دفاع کردن از حقوقش محدود می کند . گزارش کردن سوء استفاده از این اشخاص ، جایگزین قوانین رازداری می شود که مراجع یا متخصصان با آن درگیر هستند . اگر یکی از اعضای گروه ، عضو دیگری را تهدید به کشتن یا صدمه فیزیکی کند ، گروه موظف است طبق قانون تاراثوف ، جلسه را تعطیل ، جلسه دادرسی را تشکیل و برای آگاهی دادن به قربانی مورد سوء قصد و برای اطلاع دادن پلیس ، شهادت دهد .
 3. تکالیف خانگی : تکالیف مختصر خانگی هر هفته ارائه خواهد شد . انجام دادن تکالیف خانگی ، مهارتهای مدیریت خشم اعضای گروه را بهبود خواهد بخشید و به آنها اجازه خواهد داد حداکثر استفاده را از تجربه گروه ببرند . مدیریت خشم مثل اکتساب هر نوع مهارتی نیاز به زمان و تمرین دارد . تکالیف خانگی فرصتی را برای ایجاد مهارت و پالایش فراهم می کند .
 4. غیبت ها و کنسل کردنها : اعضا زمانی که نمی توانند در جلسه شرکت کنند باید رهبر گروه را با تماس تلفنی یا هر طریق دیگری درجریان بگذارند . به خاطر میزان و مقدار اطلاعات در هر جلسه ، اعضا از ۱۲ جلسه بیشتر از ۳ جلسه را نباید غیبت کنند . اگر یکی از اعضا بیشتر از ۳ جلسه غیبت کند ، قادر نخواهد بود که به اندازه کافی مهارت ها و مفاهیمی را که برای مدیریت خشم موثر و ضروری است ، ایجاد کرده ،تمرین کند و به کار برد . وی می تواند به شرکت کردن در جلسات گروه ادامه دهد اما این عضو گروه ، مدرک تکمیل را دریافت نخواهد کرد . وی می تواند در صورتی که مکان دیگری قابل دسترس باشد ، به جلسات دیگری بپیوندد .

 

۵٫محروم کردن : رهبر گروه حقی را به نام محروم کردن نگه می دارد. اگر خشم یکی از اعضای گروه به صورت غیر قابل کنترلی افزایش پیدا کند، رهبر از آن عضو درخواست خواهد کرد که از عنوان و بحث فاصله بگیرد. یعنی اینکه آن عضو، در طی استراحت اعضای گروه، فوراٌ صحبت دربارۀ بحثی که باعث شد خشم او افزایش پیدا کند را متوقف خواهد کرد. اگر خشم شرکت کننده به گونه ای افزایش پیدا کرده است که نمی تواند نشستن در گروه را تحمل کند، رهبر ممکن است از فرد درخواست کند که گروه را برای ۵ تا ۱۰ دقیقه یا تا زمانی که می تواند خونسرد باشد، ترک کند. سپس از فرد در برگشت به گروه استقبال شده در نتیجه می تواند ادامه بحث در گروه را تحمل کند.

 

محروم کردن یک راهکار مدیریت خشم موثری است و با جزئیات بیشتر بعداٌ در این جلسه و در جلسه ۳ بحث خواهد شد. در نهایت اعضای گروه یاد خواهند گرفت هنگامی که احساس می کنند ممکن است کنترلشان را در نتیجۀ افزایش خشم از دست بدهند، خودشان محروم کردن را فراخوانی کنند. هر چند که ضروری است که رهبر، محروم کردن را ایجاب کرده و اعضای گروه با این قاعده موافق باشند. این قاعده کمک می کند که مطمئن باشیم گروه در مکان امنی برای بحث کردن و سهیم شدن تجربیات و احساساتش به سر می برند. بنابراین عدم موافقت با قاعده محروم کردن ممکن است منجر به پایان گروه شود.

 

۶٫ بازگشت ها: اگر شرکت کننده در طی ثبت نامش در گروه بازگشت داشته باشد، از گروه اخراج نمی شود. هر چند اگر شرکت کننده مکرراٌ بازگشت داشته باشد، از او درخواست خواهد شد که دوباره شروع به درمان کرده و به محیط درمانی شدیدتری ارجاع داده خواهد شد.

 

مشکل خشم : تعدادی تعریف عملیاتی

 

خشم ، به عنوان یک حس کلی، یک احساس یا عاطفه است که در دامنه ای از ناراحتی تا خشم و غضب یا دیوانگی قرار دارد. خشم یک پاسخ طبیعی به شرایطی است که ما احساس ترس یا تهدید می کنیم، معتقدیم به ما صدمه وارد خواهد شد یا فردی نگرانی های غیر ضروری در مورد ما دارد. همچنین ممکن است زمانی خشمگین شویم که احساس کنیم شخص دیگری قصد تهدید یا صدمه زدن را دارد مثلا ً کودک یا فردی نزدیک به ما را کشته اند. به علاوه خشم ممکن است در نتیجۀ ناکامی، زمانی که به نیازها و تمایلات و اهدافمان دست نیافته ایم باشد. زمانی که خشمگین می شویم ممکن است شکیباییمان را از دست داده و به گونه ایی تکانشی ، تجاوزکارانه و جابرانه عمل کنیم.

 

اغلب، مردم ، خشم را با پرخاشگری اشتباه می کنند. پرخاشگری رفتاری است که در آن قصد آسیب رساندن به دیگران و صدمه زدن به اموال وجود دارد. این رفتار می تواند شامل استفاده نادرست از کلمات، تهدید کردن یا ترساندن، یا رفتارهای خصمانه باشد. از طرف دیگر، خشم یک عاطفه است که ضرورتا ً منجر به پرخاشگری نمی شود. بنابراین شخص می تواند خشمگین باشد بدون اینکه به صورت پرخاشگرانه عمل کند.

 

یک اصطلاح مرتبط با خشم و پرخاشگری، خصومت است . خصومت به مجموعه ای از نگرش ها و قضاوت ها اشاره دارد که رفتارهای پرخاشگرانه را برمی انگیزد. در حالیکه خشم یک عاطفه است و پرخاشگری یک رفتارست خصومت یک نگرش است که شامل متنفر بودن از دیگران و ارزیانی منفی آنها می باشد.

 

در این گروه، مراجعان، راهکارها و تکنیک های کمک کننده ای را برای مدیریت خشم، بیان خشم به شیوه ای دیگر، تغییر نگرش های خصمانه، و پیشگیری از اعمال پرخاشگرانه مثل استفاده نادرست کلمات و خشونت را یاد خواهند گرفت.

 

 

چه زمانی خشم مشکل محسوب می شود؟

 

خشم زمانی به عنوان مشکل محسوب می شود که خیلی شدید احساس شود، خیلی فراوان احساس شود، یا به گونه ای نامناسب بیان شود. احساس خشم خیلی شدید یا خیلی فراوان، نهایت آسیب فیزیکی را در بدن باعث می شود . در طی دوره های فراوان و طولانی شدۀ خشم ، بخش های معینی از سیستم عصبی خیلی زیاد برانگیخته می شوند. در نتیجه فشار خون و ضربان قلب افزایش یافته و برای دوره های طولانی افزایش یافته باقی می ماند. این فشار ممکن است تعدادی مشکلات سلامتی متفاوتی را مثل پرتنشی ( فشار خون بالا )، بیماری قلب و کارامدی کاهش یافته سیستم ایمنی را ایجاد کند. بنابراین از دیدگاه سلامتی، اجتناب از بیماری جسمی، یک انگیزه برای کنترل نمودن خشم است.

 

دلیل اجباری دیگر برای کنترل خشم ، مربوط به نتایج منفی که در نتیجه بیان نامناسب خشم می باشد ، است. در نهایت خشم ممکن است منجر به خشونت یا پرخاشگری فیزیکی شود که آن می تواند منجر به نتایج منفی متعددی از جمله دستگیر شدن یا زندانی شدن، آسیب فیزیکی دیدن، تلافی کردن ، از دست دادن عشق دیگری ، منصرف شدن از درمان سوء مصرف مواد یا برنامه خدمات اجتماعی ، یا احساس گناه و شرمندگی یا پشیمانی کردن ، شود.

 

حتی زمانی که خشم منجر به خشونت نشود، بیان نامناسب خشم مثل استفاده نادرست از کلمات یا ترساندن یا تهدید به رفتاری کردن اغلب منجر به پیامدهای منفی می شود. برای مثال این احتمال وجود دارد که در دیگران، ترس، رنجش و فقدان اعتماد نسبت به آنانی که آنها را در معرض طغیانهای خشم قرار داده اند ایجاد کند، که ممکن است باعث بیزاری اعضای خانواده و دوستان و همکاران از وی شود.

 

 

نتایج و پیامدها

 

بیان نامناسب خشم در ابتدا نتایج ظاهری بسیاری دارد. یکی از نتایجش این است که آنها را قادر می سازد دیگران را از طریق رفتار تهدید آمیز یا پرخاشگرانه کنترل و اداره کنند : دیگران ممکن است با درخواست های فرد موافقت کنند زیرا از تهدیدهای کلامی یا خشونت می ترسند. نتیجه دیگر رهایی از تنش است که زمانی اتفاق می افتد که فرد خشمش را تخلیه کرده و به گونه ای پرخاشگرانه عمل کرده است. فردی ممکن است بعد از فوران خشم احساس بهتری کند و فرد دیگری ممکن است احساس بدتری کند.

 

هر چند بالاخره این نتایج اولیه منجر به پیامدهای منفی می شود. به همین دلیل آنها، نتایج "ظاهری" نامیده می شوند زیرا پیامدهای منفی داز مدت بسیار مهمتر از فواید کوتاه مدت است. به عنوان مثال پدری را در نظر بگیرید که فرزندش را با استفاده از تن خشمناک صدا وادار به موافقت با درخواستش می کند. این رفتارها به کودکانی اشاده دارد که اگر آنها فرمانبردار یا مطیع نباشند، آزار بدنی دریافت خواهند کرد. نتیجه فوری برای پدر این است که بچه ها از دستوراتش پیروی و اطاعت می کنند. اما پیامد دراز مدت آن ممکن است این باشد که بچه ها یاد می گیرند از او بترسند یا متنفر باشند و از لحاظ عاطفی از او جدا باشند . همان طور که بزرگتر می شوند ممکن است از تماس با او اجتناب کنند یا از دیدن او امتناع کنند.

 

 

افسانه هایی دربارۀ خشم

 

افسانه ۱: خشم وراثتی است. یک تصور غلط یا افسانه این است که خشم وراثتی است و نمی توانیم تغییرش دهیم. گاهی اوقات است که ما از افراد می شنویم که می گویند " من خشمم را از پدرم به ارث برده ام به همین دلیل است که این گونه هستم. " این جمله اشاره دارد به این که خشم یک مجموعه ای از رفتارهای ثابت و غیرقابل تغییر است. هر چند که شواهد مطالعات تحقیقاتی نشان می دهند که افراد با یک مجموعه شیوه های معینی از بیان خشم به دنیا نمی آیند. بلکه یافته ها نشان می دهند که چون بیان رفتاری خشم آموخته شده است ، روشهای مناسب تر بیان خشم نیز می تواند آموخته شود.

 

به خوبی ثابت شده است که بیشتر رفتار افراد با مشاهده کردن دیگران به وی‍‍ژه افراد با نفوذ آموخته می شود. این افراد شامل والدین ، اعضای خانواده و دوستان می شود. اگر بچه ها ، والدینی را مشاهده کنند که خشمشان را از طریق اعمال پرخاشگرانه مثل استفاده نامناسب از کلمات و خشنونت بیان می کنند، به احتمال زیاد یاد خواهند گرفت که به شیوه مشابهی خشمشان را بیان کنند. خوشبختانه این رفتار می تواند با یادگیری شیوه های مناسب و جدید بیان خشم تغییر یابد. ضرورتی ندارد که به بیان خشم با شیوه های خصمانه و پرخاشگرانه ادامه دهیم .

 

افسانه ۲ : خشم به طور خودکار منجر به پرخاشگری می شود. افسانه مرتبط شامل این تصور غلط است که تنها راه موثر برای بیان خشم ، پرخاشگری است. به طور معمول تصور شده است که خشم چیزی است که توسط طغیان پرخاشگرانه ایجاد و افزایش می یابد. اما همان طور که بیان شده است خشم ضرورتا ً منجر به پرخاشگری نمی شود. در حقیقت مدیریت موثر خشم توسط یادگیری مهارتهای ابراز وجود ، تغییر خودگویی خصمانه و منفی ، به چالش کشیدن عقاید نامعقول ، و به کار گیری تنوعی از راهبردهای رفتاری امکان پذیر می باشد. این مهارتها ، تکنیک ها و راهبردها در جلسات بعدی بحث خواهد شد.

 

افسانه ۳ : مردم برای بدست آوردن هرآنچه می خواهند، باید پرخاشگر باشند. بسیاری از افراد ابراز وجود را با پرخاشگری اشتباه می کنند. هدف پرخاشگری غلبه پیداکردن ، ترساندن ، صدمه زدن یا آسیب رساندن به دیگری برای برنده شدن، به هر قیمتی است. برعکس هدف ابراز وجود این است که احساسات خشم را به گونه ای بیان کنیم که نسبت به دیگران احترام آمیز باشد. به عنوان مثال اگر شما به خاطر اینکه دوستی مکررا ً‌دیر سر ملاقات می آید ، ناراحت هستید می توانید با وقیحانه فریاد زدن و name-calling پاسخ دهید. این رویکرد ، به جای اینکه تلاشی برای نشان دادن رفتاری باشد که شما ناکام یا عصبانی شده اید، حمله به شخص مقابل است.

 

یک شیوه به کارگیری ابراز وجود می تواند این باشد که بگویید " زمانی که شما برای ملاقات با من دیر می آیید من واقعا ً ناامید می شوم. من دوست دارم که شما اغلب اوقات به موقع بیایید." این جمله احساسات ناکامی و نارضایتی شما را بیان کرده و در مورد اینکه چطور دوست دارید شرایط تغییر کند ، گفتگو می کنید. این بیان ، شخص دیگر را شرمنده یا تهدید نمی کند و شانس صدمه عاطفی ایجاد شده را به حداقل می رساند. ما درباره مهارت های ابراز وجود با جزئیات بیشتر در جلسه ۷ و ۸ صحبت می کنیم .

 

افسانه ۴ : ییرون ریختن خشم همیشه خوشایند یا پسندیده است . سالیان درازی اعتقاد عمده در بین متخصصان سلامت روان و مردم عادی این بود که بیان پرخاشگرانه خشم مثل جیغ زدن یا کوبیدن روی بالش ، درمانی و سالم است. اما مطالعات تحقیقاتی فهمیده اند که مردمی که به صورت پرخاشگرانه خشمشان را برونریزی می کنند به سادگی بیشتر عصبانی می شوند . به عبارت دیگر برونریزی خشم به شیوه پرخاشگرانه ، رفتار پرخاشگری را تقویت می کند.

 

 

پرخاشگری به عنوان یک پاسخ عادتی

 

نه تنها بیان خشم یادگرفتنی است بلکه می تواند یک پاسخ مانوس ، روزمره ، و قابل پیش بینی در گستره ای از شرایط باشد. زمانی که خشم به طور فراوان و به صورت پرخاشگرانه نشان داده می شود، می تواند یک عادت غیرانطباقی باشد زیرا منجر به پیامدهای منفی می شود. طبق تعریف عادتها مکررا ً و بدون تفکر انجام می شوند . افراد با مشکلات در مدیریت خشم ، اغلب به عنوان افرادی با بروز دادن پرخاشگرانه خشم برای حل کردن مشکلاتشان ، بدون تفکر درباره پیامدهای منفی ای که ممکن است از آن رنج ببرند یا ممکن است اثرات ناتوان کننده ای روی اطرافیانشان داشته باشند ، طبقه بندی می شوند.

 

 

 • چرا اعتماد به ما ؟

 

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود فایل های اماده دانشجویی

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … توجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح جلسات درمانی به صورت کامل و مفصل برای آموزش و اجرا …

پروتکل آموزش کنترل خشم – سایت علمی آموزشی روانشناسی

بخش سوم: راهکارهای عملی کنترل خشم قدم اول: شناسایی موقعیت تحریک کننده قدم دوم: ریشه یابی شرطی شدن یا تداعی خاطرات گذشته قدم سوم: راهکار عملی کنترل خشم.

خرید فایل( پکیج (پروتکل) مدیریت خشم) | faraz

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ – خرید فایل( پکیج (پروتکل) مدیریت خشم) on faraz | هموطنان گرامی سلام.وقت بخیرمحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد این …

فروشگاه فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – پاورپوینت، …

۴ روز پیش – محقق گرامی، شما برای مشاهده فایل با عنوان پکیج (پروتکل) مدیریت خشم به صفحه خرید وبسایت ما هدایت شده اید. در صورت تمایل جهت ادامه تکمیل …

پکیج(پروتکل) کنترل خشم – سرمتیا

نوشته شده توسط سرمتیا | نظرات دیگران [بدون نظر]. لیست کل یادداشت های این وبلاگ. پرسشنامه ی توانایی شناختی نجاتی ۱۳۹۲ · مبانی نظری و پیشینه پایان نامه هوش …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – فروشگاه فایل گوگل دانشجو – …

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc دانلود پروتکل(پکیج)-پروتکل-پکیج-دانلود فایل پکیج(پروتکل)لینک …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – روز فایل

۱۶ آبان ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. عنوان فایل : پکیج (پروتکل) مدیریت خشم نحوه دانلود : برای دانلود روی گزینه توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود آنلاین پروژه های …

۷ فروردین ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. به صفحه دانلود فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود روی دکمه سبز …

پکیج(پروتکل) کنترل خشم | فروشگاه فایل

۲ اسفند ۱۳۹۵ – توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری متغیر مربوطه به صورت … راهنما، درمان گروهی شناختی رفتاری مدیریت خشم ۱۲ هفته ای را توصیف می کند .

پکیج(پروتکل) کنترل خشم | سِرمِت

مبانی نظری و اصول آموزشی جلسات درمانی کنترل خشم در ۵۸ صفحه ورد قابل ویرایش … توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری متغیر مربوطه به صورت کامل و شرح …

پروتکل مداخله درمان شناختی رفتاری مبتنی بر ذهن آگاهی برای …

۲۲ مهر ۱۳۹۶ – پروتکل مداخله درمان شناختی رفتاری مبتنی بر ذهن آگاهی برای مدیریت خشم در سال ۲۰۰۷ در دانشگاه فیلادلفیا آماده شده و آماده دانلود از سایت ایران …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه … دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – خرید آنلاین و دریافت دوست عزیز سلام.

آزمون یاب:: پکیج مدیریت خشم

پروتکل روانشناسی-پروتکل درمانی-پرسشنامه روانشناسی-پرسشنامه های روانشناسی-پرسشنامه های مدیریت-نمونه انجام شده رورشاخ-نمونه اجرا شده رورشاخ. ۰۹۱۹۵۴۶۵۷۶۸ …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

سیستم همکاری در فروش فایل آفمَس : فرصتی برای کسب درآمد با فروش و بازارایابی فایل های قابل دانلود.

برترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | kiafayl98.ir

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – برترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on kiafayl98.ir | لحظات خوشی را برای شما آرزومندیممدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما …

پروتکل درمانی مدیریت خشم – ii77

برچسب‌هاپروتکل درمانی مدیریت خشم, پروتکل های روانشناسی, پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم, دانلود پروتکل درمانی مدیریت خشم, درمانی مدیریت خشم, فایل …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | آفمَس اِتکو

۲۱ دی ۱۳۹۵ – فایل دانلودی با عنوان ((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اهداف تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل توسط گروه محققین …

خرید پروتکل درمانی

پکیج (پروتکل) درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی فریش ۲۰۰۶٫ توضیحات بیشتر۲۶۹۰۰ تومان · پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. توضیحات بیشتر۲۶۹۰۰ تومان …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی …

۲ خرداد ۱۳۹۶ – گزارش تخلف برای پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی …. های حل تعارض بین فردی و ارتباطی از طریق آموزش ابرازگری و مدیریت خشم و …

برترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | mohsen – …

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – برترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on mohsen | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدمدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما …

خرید اینترنتی فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – …

۵ روز پیش – درود بر شما. به فروشگاه محصولات اینترنتی ما خوش آمدید. شما برای دانلود محصول با عنوان پکیج (پروتکل) مدیریت خشم به این فروشگاه مراجعه کرده …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود ارزان فایل

۶ بهمن ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. به صفحه دانلود فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود روی دکمه سبز …

پروتکل درمانی مدیریت خشم

پروتکل درمانی مدیریت خشم دانلود پروتکل درمانی مدیریت خشم فایل پروتکل درمانی مدیریت خشم پکیج پروتکل درمانی مدیریت خشم پروتکل های روانشناسی درمانی …

پیش فاکتور و خرید پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – …

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ – سلام بر شما. به صفحه دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم خوش آمدید. این فایل با مشخصات پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ صفحه ورد قابل …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود پروتکل های درمانی

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ – Package anger management therapy ,پکیج رایگان دانلود. دسته بندی موضوعی : پکیج های درمانی روانشناسی. پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ …

برترین پکیج خام خواری – دانلود فایل • infinity – infinity • مقاله …

۲۶ فروردین ۱۳۹۷ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) طرحواره درمانی با آرزوی بهترینها برای شما … برترین پکیج پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود فایل ما بهترین …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود …

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ – به فروشگاه آنلاین فایل های دانلودی ما خوش آمدید. پژوهشگرعزیز، شما برای دانلود محصول با عنوان پکیج (پروتکل) مدیریت خشم به این صفحه از …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی …

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – خانه پکیج های درمانی روانشناسی دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت …. مهارت های حل تعارض بین فردی و ارتباطی از طریق آموزش ابرازگری و مدیریت خشم و …

[PDF]ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺧﺸﻢ ﺑﺎ روﯾﮑﺮد ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ – رﻓﺘﺎری در ﻧﻮ

توسط F Shakibaei – ‏۲۰۰۴ – ‏بیان شده در ۲ یافته – ‏مقالات مرتبط
در ﮔﺮوه ﻣﻮرد، ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺧﺸــﻢ ﯾﺎﻓﺘﻪﻫﺎ: ﻣﻘﯿﺎسﻫﺎی ﺳﻨﺠﺶ ﺧﺸﻢ ﯾﮑﺴﺎن ﺑﻮدﻧﺪ. ﺑﺎ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﻘﯿﺎس ﺧﺸﻢ واﮐﻨﺸﯽ ﺑﻪ …. ﻫﺪف اﯾﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ (ﺑﺮ ﻃﺒﻖ ﭘﺮوﺗﮑﻞ ﺗﺪوﯾــﻦ. رﻓﺘﺎری ﺑﺮ ﮐﻨــﺘﺮل ﺧﺸـﻢ – ﺷﺪه …

پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی رفتاری …

دانلود بهترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی رفتاری در … آموزش ابرازگری و مدیریت خشم و ه) افزایش دسترسی و استفاده از شبکه های حمایت …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) مدیریت خشم برایتان آماده شده است تا …

برترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – faradanesh

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر. با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات …

[PDF]اثربخشی آموزش شناختی- رفتاری کنترل خشم بر نوجوانان …

مهارت کنترل خشم یکی از موثرترین برنامه های پیشگیری از شیوع انواع رفتارهای پرخطر و افزایش کارآمدی شخصی و اجتماعی است.زمینه: هدف پژوهش حاضر، بررسی …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم -کامل و جامع | paperdl

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم -کامل و جامع on paperdl | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدبه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) مدیریت …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود فایل – …

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ – برترین پکیج پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود فایل on جتی پک | دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدیدبا سلام حضور مشتریان گرامی.

فروش فایل با عنوان پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – فروش …

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ – محقق عزیز شما برای این محصول با مشخصات پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docبه سایت فروشگاهی ما لینک داده …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود فایل

مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) مدیریت خشم برایتان آماده شده است تا …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | balootpaper.ir

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on balootpaper.ir | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم -کامل و جامع | fanmusic.ir

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{پکیج (پروتکل) …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود فایل

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) مدیریت خشم- شده اید. توضیحات …

فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) مدیریت خشم درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ صفحه ورد قابل …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | kni722 – …

۲۴ فروردین ۱۳۹۷ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on kni722 | لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | jimbopapers.ir

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on jimbopapers.ir | سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) مدیریت خشم …

فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) مدیریت خشم یکی از بهترین فایل …

فراز استار | دریافت فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – …

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ – بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدمحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پکیج …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی …

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ – فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم با آرزوی بهترینها برای شما عزیزانهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت خشم_خوش امدید.

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت خشم_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) مدیریت خشم …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – مرسی فایل

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم , پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ,پکیج درمانی کنترل خشم ,پکیج کنترل خشم ,مداخله درمانی کنترل خشم ,پکیج های روانشناسی بالینی …

پکیج پروتکل مدیریت خشم – طاقر

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ – اصلی پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۱۲ جلسه درمانی.پکیج (پروتکل) …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | ARTICLEFARSI

Package anger management therapy,پکیج (پروتکل) مدیریت خشم,پکیج درمانی کنترل خشم,پکیج رایگان دانلود,پکیج کنترل خشم,پکیج های روانشناسی بالینی …

دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – خرید آنلاین و دریافت – …

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) مدیریت خشم درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی. پکیج …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – دانلود مقاله های آموزشی

۱۸ دی ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) مدیریت خشم. محقق گرامی سلام. به صفحه دانلود فایل با عنوان پکیج (پروتکل) مدیریت خشم خوش آمدید . امروز با جدیدترین فایل در …

برترین پکیج پاورپوینت آشنایی با پروتکل SSL – دانل …

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیممحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) مدیریت …

برترین پکیج پاورپوینت مهارت مدیریت خشم – دانلود فایل | …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – برترین پکیج پاورپوینت مهارت مدیریت خشم – دانلود فایل on vay907 | ما … به وب ما خوش آمدیدعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی …

دانلود (پکیج (پروتکل) روان نمایشگری (سایکو درام))

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیممحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) مدیریت …

سیمرغ آرتیکل | پکیج (پروتکل) مدیریت خشم

۶ آبان ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) مدیریت خشم on سیمرغ آرتیکل | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) مدیریت …

دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس کودکان با …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمانی حضور ذهن یا ذهن آگاهی مبنی بر کاهش … دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم – خرید آنلاین و دریافت سلام.

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم | NABARTICLE

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم در ۷۱ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۱۲ جلسه درمانی طراحی شده به صورت آموزش گروهی آماده شده در …

پروتکل درمانی مدیریت خشم – دانلود تحقیق

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ – تعداد جلسات آموزشی: ۱۲٫ تعداد صفحات: ۱۷٫ نوع فایل: WORD و قابل ویرایش. جلسه اول: در جلسه اول، اهداف و بررسی اجمالی، قوانین گروه، چارچوب مفهومی …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت | …

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) مدیریت خشم شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد با سلام حضور مشتریان گرامی.

دیجیتال آرت

برترین فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق زیرساخت های پیاده سازی مدیریت دانش · معرفی استان ….. خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم · دانلود فایل کامل …

فایل پروتکل ارتباطی CAN و کاربرد آن در خودرو | nal477 – …

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ – فایل پروتکل ارتباطی CAN و کاربرد آن در خودرو on nal477 | ما … خشم)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) مدیریت خشم- شده اید.

برترین پکیج پاورپوینت سنسورمادون قرمز،صفحه کلید …

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدبا سلام حضور پژوهندگان گرامی.

آموزش کامل کاربردی شناخت دوربین عکاسی Canon 60D و …

… پکیج دانلود پاورپوینت تحلیل مراوده ای(فصل هفتم کتاب مبانی مدیریت رفتار … دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم -کامل و جامع · برترین پکیج گزارش کارآموزی …

معرفی و فایل کامل پروتکل و پکیج آموزشی مهارتهای زندگی – …

پکیج (پروتکل) مدیریت خشم به صفحه فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) روان نمایشگری (سایکو درام) …

۲۵ اسفند ۱۳۹۶ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) روان نمایشگری (سایکو درام) on fmo196 | بیننده … فایل پکیج (پروتکل) مدیریت خشم با آرزوی بهترینها برای شما …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) روان نمایشگری (سایکو درام) | …

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ – خرید و دانلود پکیج (پروتکل) مدیریت خشم سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) مدیریت خشم)خوش آمدید برای دانلود به …

پروتکل مدیریت خشم

۷ فروردین ۱۳۹۷ – پروتکل مدیریت خشم: You can now download and download پروتکل مدیریت خشم from here. تنها در سایت ما می توانید مقالاتی با کیفیت عالی …

پروتکل مدیریت خشم | dl2018

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ – لینک مرتبط » پروتکل مدیریت خشم. تحقیق اثربخشی آموزش گروهی مدیریت خشم بر افزایش کنترل خشم دختران بزهکار شهر تهران. [۲۰۱۷-۱۰-۰۸]: …

icare format recovery pro 6 0 0 portable – اخبار فرهنگ

دانلود stellar phoenix windows data recovery | نرم افزار بازیابی اطلاعات | stellar phoenix windows data recovery professional 7.0.0.2 + portable نام یک پکیج …

us national security adviser discusses anti terror ties with …

دانلود dr.web anti-virus & security space | نرم افزار آنتی ویروس دکتر وب | dr.web anti-virus & security space 11.0.5.9060 final نام جدیدترین نسخه از پکیج قدرتمند و …

فعالیت نیمی از نوغانداری کشور در گیلان – خبر داغ

۴ ساعت پیش – تهرانی ها علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی تظاهرات خشم برگزار می کنند … بررسی شیوه نادرست توزیع دلار های نفتی بین تولیدکنندگان مدیران …

پکیج جامع آموزش گیتار الکتریک – اورجینال – نارون افرا

خرید پکیج مسابقات بوکس لنوکس لوئیس ۵ دی وی دی – جدید و دارای گارانتی – اورجینال … برترین پکیج پاورپوینت تاریخچه پیدایش مدیریت ریسک و برنامه های ایمنی – دانلود … خرید آنلاین پروتکل Spray and routing برای تحویل پیام در شبکه های چالشی ….. کاملترین فایل پرسشنامه خشم صفت – حالت اسپیلبرگر (STAXI-2) · دانلود …

نارون افرا

خرید پکیج مسابقات بوکس لنوکس لوئیس ۵ دی وی دی – جدید و دارای گارانتی – اورجینال … برترین پکیج پاورپوینت تاریخچه پیدایش مدیریت ریسک و برنامه های ایمنی – دانلود … خرید آنلاین پروتکل Spray and routing برای تحویل پیام در شبکه های چالشی ….. کاملترین فایل پرسشنامه خشم صفت – حالت اسپیلبرگر (STAXI-2) · دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *